Jump to content

11 септември-II кръг Драг Рейсинг- писта "Божурище" 10часа


Recommended Posts

  • Отговори 210
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Значи е възможно от предно да се направи колата 4х4 :unsure:

НЕвиждам защо да не може :hilezh: (говориме за АУДИ :hilezh: ) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕвиждам защо да не може :) (говориме за АУДИ :bia: ) :gruebel:

Преди колеги са пускали теми със запитване дали е възможна подобна интервенция и отговорите са били, че трябва да се реже купето, че е супер сложна работа и така нататък... на това въпросно ауди генерацията беше изкарана отстрани, зад задно дясно колело, та си мисля, че карданът минава през леглото за генерацията. Все едно де, в Сливен ако е възможно ще го попитам човека как е станало точно.

Редактирано от okops
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При едно от излизанита в тревата Аудито е било с терминална 235

216 беше терминалната на Косьо, който мисля, не е събрал кой знае какви спирачки зад 16ките джанти с които кара ... също мога да отбележа, че и терминалната на хасковското Е30 е там някъде. Тези коли нямат проблем със спирането ... просто защото спират веднага след финала. Да не забравяме, че е имало и коли с терминална над 230, които са спирали безпроблемно на тази писта. Просто Вируса е продължил да дава газ след финала ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто Вируса е продължил да дава газ след финала ....

И според мен точно това е причината.Трудно се разбира къде е финиша и обикновено се дава газ и след него.И на мен ми се случи същото.

Заради голямата жега или от пистата,но времената бяха с минимум 0,5-07 сек по-слаби от Сливен?!

Много ме изненада БМВ 330Д което явно само с чип даваше 14,3 време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен точно това е причината.Трудно се разбира къде е финиша и обикновено се дава газ и след него.И на мен ми се случи същото.

Заради голямата жега или от пистата,но времената бяха с минимум 0,5-07 сек по-слаби от Сливен?!

Много ме изненада БМВ 330Д което явно само с чип даваше 14,3 време...

Колега напоследък честичко те засичам в Люлин, много е готино Аудито :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега напоследък честичко те засичам в Люлин, много е готино Аудито :)

Благодаря.Радвам се,че ти харесва:gruebel:

По темата,ясен е и 2ри кръг! Ще бъде в Сливен на 02.10.11г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен точно това е причината.Трудно се разбира къде е финиша и обикновено се дава газ и след него.И на мен ми се случи същото.

Заради голямата жега или от пистата,но времената бяха с минимум 0,5-07 сек по-слаби от Сливен?!

Много ме изненада БМВ 330Д което явно само с чип даваше 14,3 време...

И при мен времената бяха доста по-лоши ... просто пистата е такава, даже и старта ми е по-зле от колкото на Сливен. Ти какво най-добро време записа? Иначе 330д-то не е само с чип ... има сменена турбина и предполагам и някви други неща ... 240 и нещо коня е на гумите на диното в Овърдрайв.Демек около 280 на мотор... при 204 заводски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми на мен така ми изглеждаше че е на шприц кит - преди боядисване. Ауспохат и бе изведен през капака и . Една много яка а4.в5 изрезана от всякаде.

Това момче го виждам след време с запомнящи се времена .:zustimm: Мисля че тази кола съм я виждал и на събора в Бистрица .

Здравейте,понеже не успях да я боядисам затова е на шприц кит колата,и няма някой детайли по нея.По принцип колата ще бъде Стрийтка,не се подготвя за драг състезания.На Сливен мислиме да дадем по добри времена.

post-14744-0-99166700-1315978413_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе заеби ти да е смешен. 4-то състезание не завършват, единият им автомобил, с който толкова се гордееха и показваха по всички форуми и тн, изгоря като факел на писта Дракон. На Лесново Сирокото се разлетя, на Сливен - проблем, преди 2-3 дни изпуши...

Това е нещо, което не се случва в Драг Пауър... излизат, бият и се прибират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе заеби ти да е смешен. 4-то състезание не завършват, единият им автомобил, с който толкова се гордееха и показваха по всички форуми и тн, изгоря като факел на писта Дракон. На Лесново Сирокото се разлетя, на Сливен - проблем, преди 2-3 дни изпуши...

Това е нещо, което не се случва в Драг Пауър... излизат, бият и се прибират.

Ми няма да е зле да иде сопственика на Хеед и да се помоли на Драг Пауър да му направят свясна кола и той наи накрая да удари тази мечтана 9 където до момента му струва един кубик пари и все още няма надежда близките 20 години няма да я види .

Той си мисли че като ги е събрал 35 пишлигара и че като копува части бол ще направи нещо

ДА АМА НЕ

Само едно спасение има Драг Пауър

Но трябва едно голямо молене и даже и на църква да се ходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е ,че ХЕЕД се провалят по дифолт вече....страшни кошници са техните коли!неземни талиги!ако ще йиляа и пестин коня да са,пак летят чаркове по пистата секи път :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора какво се заядохте сега с тези от ХЕЕД. Оставете момчетата да работят както си знаят - все пак всеки се учи от грешките си. Надуват си колите колкото се може и явно за това се трошат. Явно е че гонят някакво ЗАПОМНЯЩО се време и отпаданията им се дължат на това . Не вярвам да не им е преоритет стълбичката но сигурно се ЦЕЛЯТ много по високо. Проблема си е лично техен. :rolleyes:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

audi s2 gt35 : Хеед се провалили в силовия тунинг, ти усещаш ли как си се провалил в образованието си? Страшно неграмотно пишеш, човек! Май Митьо е прав... ако си мълчиш, по-добре ще е за теб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой се е заял??

Фактите са факти......

Те си работят,правят тунинг,пречи ли това да коментираме,че нямат никакъв успех?

иначе + за радко :rolleyes: провалът там е наистина сериозен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие сте били мнн прости бе АМАН дано направят входа 100леа да не идват такиа инфантили.... май съвсем забравихте 3 те години когато Ицо се пребори с Али за шампион в клас Б , и първите 10-ки от кола 1.8 ??? И това че синьото има време 10.1 малко ли е ??? Някой друг отбор да се похвали с Р34 двигател???????? Искренно им пожелавам да свърши черната им серия и да могат да се докажат!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак от никой не съм взел части назаем! Мотора беше чисто нов! Надявахме се да издържи 7-8 старта но уви, скъсахме болт! Целта не ми е стълбичката!! Искам да съм бърз, много бърз!

post-61928-0-72989500-1316003980_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...