Jump to content

Някой има ли S4 B6?Как върви това нещо?


Recommended Posts

Май си забравил какво си си писал в темата. твоите дино графики са далече от 300 ама това не ви пречи да си фантазирате. Смени ли биелите, че застудя ако подмине 300 кс ще е тегаво.

Ами напротив.. не съм забравил.. ама би ли си подкрепил думите с цитатче в което да твърдя че има 300 коня? Моите твърдения винаги са били за около 260-270 ей така по спомени.. ама знам ли на тази възраст може и да не помня нещо.. ако ти се намира такова мое твърдение пусни го да го видим всички, че така само безсмислен спам се получава.

Иначе че моето е шлеп и е тежко - така е, ама колкото то е шлеп S4 e още малко по-тежко.. особено с автомата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Шпек, за кое съм се озъзнал?Аз квото написах в първия пост още държа на него и то не е, че С4 е кофти кола, а че е БАВНА такава, особенно с автомат!Ако не ви се верва, намирайте едно такова и поне мойта кола е съизмерима с Е46 М3 по вървеж, нагледно ше ви покажа колко е спрело С4-то!Малко го било подминавало след 3та, ше го подмина все едно е спряло, не се излагайте моля ви се!РС4 мерено на дрифт бокса е 0-200 за 17 и нещо секунди, а съм 18.3, за какво говориме изобщо...Иначе е готина кола С-та нема спор, никога не съм твърдял че е кофти, напротив, ама бърза 100% не е, по скоро приятно засилваща се!Нека да не бъркаме реалността със сухите цифри и да не оспорваме измерени неща!

п.п. Шпек, ше е мноо тегаво Ицо да те подмине некой ден като ти тръгне автомобиля с туй "умрело" К04, мерено на "оптимистичното" дино и правено от "пишман" тунера... :2gunsfiring_v1:

Редактирано от tarikata_cs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно клипче...до 3-та е ясна работата, после уж каквото се очаква ама как след 200 м-ката не го разтегля още? :2gunsfiring_v1: Като гледам и стартовете от място почвам все повече да се чудя при какви точно условия дават времената от 0-100? М3-то там има огромно предимство на хартия, а реално какво се случва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и Е36 М3 3.2 321к.с. е не по-бавно (даже по-бързо) от М3 Е46 и върви кантар с Е39 М39, а на хартия е най-бавното от трите коли.

БМВ винаги дават оптимистични динамични показатели в каталозите си.

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тариката, това че на некво клипче нейде по нета нещата стоят така както ги казваш, означава ли че аз не съм прав, при положение че лично съм тествал разни работи преди да ги напиша тука...Ето и тия работи със заводските данни, явно мойта кола е некво изключение брутално, щото по каталог й дават 6.3 до 100, а тя реално ги прави за 5 и то с насрани гуми, а в момента може и под 5 да падне със семи слика, знам ли :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек Кирче, Дрифт Бокса лъже и аз не знам с какви гуми карах по време на замерването ли :zustimm::steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чеки ве,искаш да каеш ,че праиш от 0 до 100 за по-малко от 5 сек ,а до 200 за 18 ли ве?? бах коша дет караш тогаа :zustimm:

мойта кола правеше 0-200 за 12.5 сек,а 0 до 100 за 4,5...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате тез секунди за нищо ги нямате.. еле пък с 200 :zustimm:

Малко преди това Митьо споменаваше че 1.5сек 0-200 повече до RS4 са си почти нищо.. ми нищо са.. има няма 75м или има няма 15-16 коли разлика.. представяш ли си за какъв разстрел става въпрос само със 1.5сек.

Сега пък забаря направо му изби зъбите с 6сек или би сложил на алпината 2хnimitz9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха....ама мен ме е мерила Хапаратура на БФДР ,а не съм гледал секундарника на телефона или да съм броил на ум :zustimm:

Сега ще настане тишина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана тука нещо, ама не можах да фана аз :zustimm: Значи кво общо има на зъбаря колата с мойта и кое е странното че правя 100-200 за 12 и нещо по уред, при положение че колата ми тежи 1700+ кила :steinigung: Другото, какво общо има факта че РС4 е 1 секунда по бърз от мене до 200 с контекста в който го споменах това, а именно че М3 Е46 е мноооого по бързо от С4, а понеже мойта кола е близка до Е46 М3, то следователно твърденията на тариката са различни от това което съм тествал!!!Аааа и Ице, тя и на Цецо колата беше 16 до 200 с предишния сетъп, ама на 1 миля имахме 2 коли разлика между нас <_<

Шпек, нема кво да се ебаваш за гумите, аз си знам с кви галоши даде 5.1 до 100, сега както е изобщо нема да се учудя ако падне под 5...

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шпек ти да не си някакъв сценарист на раздела бре...

тишина настава всеки път когато някой те помоли да минеш към конкретика.. от не се обади снощи бре? седяхме да те чкама с Жимито до 23:30 :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шпек ти да не си някакъв сценарист на раздела бре...

тишина настава всеки път когато някой те помоли да минеш към конкретика.. от не се обади снощи бре? седяхме да те чкама с Жимито до 23:30 :zustimm:

Не ама ми е забавно как сте се взели насериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое е насериозно.. сериозна е математиката.. и киното/театъра са сериозни неща, ама не са точни :zustimm:

някак си от толкоз размяна на секунди останах с впечатлението че не се оценява значението на секундата при такива скорости.

Кажи ти сега къде съм твърдял че хибридна К04 може да даде 300 коня, кажи колко е като абсолютно налягане full boost според теб, ей такива неща сподели малко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ама ми е забавно как сте се взели насериозно.

Туй точно от твойта уста, на фона на коментарите ти към Тони и Гената е не смешно, ми и аз не знам как да го нарека....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В твоята тема, но айде за 300 коня другите говореха. Ти каза 290. Предполагам и сам можеш да си намериш къде какво си писал. Голем зор да разводняваме и тая тема с глупости. Отговори по добре на Зъбаро как не му верваш за времената. Нещо измести темата в друга посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе.. въпроса тук не е въобще до вярване/невярване.. аз ти казах по-горе.. останах с впечатление че не се оценяват докрай значението на секундите.. това е.

а иначе аз уж добре помня.. и помня че в моята тема само ти говореше за 300 коня :steinigung:

всички останали ти обяснявахе, че не са 300, ама не са и 250.. ама в края на крайщата какво значение има колко са, при положение че и с тези дето са, мисля да те размина от място :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо, шпека ще го разминеш и от летящ внушил си е ,че с новата турбина щял да е бърз :steinigung: и с тоя тунинг дет се обяснява :zustimm: чете деноношно карти горивни и секви <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе.. въпроса тук не е въобще до вярване/невярване.. аз ти казах по-горе.. останах с впечатление че не се оценяват докрай значението на секундите.. това е.

а иначе аз уж добре помня.. и помня че в моята тема само ти говореше за 300 коня :birthday:

всички останали ти обяснявахе, че не са 300, ама не са и 250.. ама в края на крайщата какво значение има колко са, при положение че и с тези дето са, мисля да те размина от място :birthday:

В крайна сметка стигнахме до това на кой му е по голяма пишката. Можеше направо така да почнеш не да пишеш безмислени постове. Само се оспами излишно темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха....ама мен ме е мерила Хапаратура на БФДР ,а не съм гледал секундарника на телефона или да съм броил на ум :birthday:

Доколкото знам апаратурата на БФДР няма опция за измерване на 0-100км/ч и 0-200км/ч а мери други неща.... :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...