Jump to content

Новият Samsung Galaxy Note?


Recommended Posts

Намесихте Ипада и искам да попитам какви са разликите между него и Ифона освен очевидните като дисплей и липсата на гсм модул?

Може ли на Ипада да се инсталира internet explorer, защото ако не може не става за Тони защото няма да може да върви програмата за гражданските ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не е чак толкова голям Самсунг-а - на размер е нещо средно между Kindle Touch и SGS2. Държи се с една ръка, но за разговор определено по-удобна ще дойде една БТ слушалкa.

Както ти казаха по-горе, daks, тествай и си решавай сам за себе си дали това е твоя телефон.

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намесихте Ипада и искам да попитам какви са разликите между него и Ифона освен очевидните като дисплей и липсата на гсм модул?

Може ли на Ипада да се инсталира internet explorer, защото ако не може не става за Тони защото няма да може да върви програмата за гражданските ?

Тц, няма как да подкараш IE на него.

Какво изисква програмата, че сте зависими от IE? Сертификат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

img_img01.png

Galaxy Note достигна първата си победа, преминавайки 1 милион продажби в рамките на 3 месеца. Телефона беше показан през септември а продажбите му започнаха през края на октомври, но се изяви добре като хибриден телефон / таблет.В момента, Galaxy Note може да се закупи от магазини в Европа и Азия, като във Франция, Германия, Тайван и Хонг Конг регистрира високи продажби още от началото.Скоро ще разберем как Американците ще реагират на размерите му.

theverge.com//news.softpedia.com/

Kопирано от: androidbg.com

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А лятото, къде ще се носи това чудо, не е много практично, но е интересно :hilezh:

тренираш бузките и го стягаш с тях :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Note e страхона машинка, ако размера и цената не те притеснява го взимай. Разликата в цената на Note и Streak 5 е напълно оправдана - Samsung-а е 5 класи над Dell-a. Дисплеят е невероятен - с Super AMOLED-а никой не може да се мери, а и с тази резолюция... Няма АЙпади, АЙфони, АЙсиктири, Делл, Мелл - всичко под ножа :hilezh:

На 7 или 10 инча ще се вижда всичко още по-добре..

Всъщност не! Ако става въпрос за четене на документи и сърфиране резолюцията на Note ще надделее пред дисплей с физически по-голям размер и масово разпространената резолюция от 480х800. По същата причина на Ифона докуметни се разглеждат по-удобно от колкото на S2.

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах го в мтел.

Абсолютно недоразумение е въпросният ноут със супер незнам си къв дисплей...

Голямо е за телефон , малко е за таблет ... нещо като недоносен таблет седмак с нищо не блести освен с малоумните си размери.

Не винаги най-новото е задължително хубаво и функционално , ма фирмите разчитат че доста хора ще го купят щото е "иновативно" , много разглезени сме взели да ставаме покрай тая техника , едно време Вазов на таблети все е писал..... :hilezh:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, нека има разнообразие. Зависи кой за какво го ползва. Щом са му такива продажбите значи си има ниша и за него. Аз например съжалявам, че си взех СГС2 пред Ноутето. нито ме притеснява как ще изглежда на ухото, тъй като 5% от за каквото ми трябва "телефона" са разговори. Никакъв проблем не ми е и как да го събера в джоба, от тук нататък всичко е само +.... Тук ще си дам мнението и за дисплея на СГС2, тъй като нещо не ми дават да пиша в темата на ифонето hilezh.gif. Разбира се, че дисплея на ябълката е по-добър, има по-реални цветове и 30-тина % по-високо ppi... Но хвани другите Андроиди, особено ако ги гледаш под ъгъл... Аз, като си избирах тел и гледах всичкото "флагман" един след друг и Галаксито ми хареса най-много спрямо всичко друго. Значително повече! respekt.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и нетбуците много хора ги считаха за безмислица, но се радват на успех.

"Чудото" се казва note, т.е. бележник. Пак да повторя, освен всичко друго през него може и да се обаждаш, като това не му е основната функция и целта не му е да става конкуренция на който и да е GSM. Просто запълва нишата за устройства от които имате нужда постояно , но не ви се разнася таблет, а смартона ви е леко с малък дисплей за работата , която ви се налага да вършите в движение, за да ви е достатъчно удобен. Просто едно от многото устройства, които запълват някаква ниша, както таблета преди време. Между другото по света хората ползват по-често смартфоните си за да сърфират, слушат музика, пращат мейли, СМС, четат , играят игри , гледат клипове и понякога да се обаждат. Хубаво е все пак, че се създават продукти, които максимално да добавят разнообразие, така човек може да избира между повече устройства според които да реши, кое му пасва повече на собствените изисквания и ще му бъде оптимално. Ако някой си направи труда да направи справка колко Киндъл(около 1млн на седмица) и подобни устройства като електрони четци се продават, ще разбере, че нашите разбирания не са никакъв критерий...

Като цяло note не е създаден за да е супер модерен и като го извадиш на масата да впечатляваш всички... :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисли са ми минавали само като видя верту. Първата е "дали не е реплика" , втората "баси позьорщината с тая пръчка за 10к". Друг тел не може да ме накара да обърна поглед...било то и критичен.

Sent from The Dark Side

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да подчертая, че размерът на у-вото няма да ме тормози при разговор, защото 95% от времето ползвам мултипойнт блутут хендсфри и телефон до ухото си почти не слагам. Препоръчвам го това на всички, много е удобно, а и ни спестява облъчването на мозъка.

Иначе наистина се замислям къде ли ще го държа тоз кютук като съм на море примерно? :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе наистина се замислям къде ли ще го държа тоз кютук като съм на море примерно? :stupid:

Аз като съм на море (на плажа), си нося едно "дръвце" за което не ми пука въобще. Първо , че има голема вероятност некой да си го "познае' и второ телефоните и не само се увреждат от песък и водни пари на плажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагледах се доволно на въпросния апарат. Окаа се, че близък мой приятел, с който празнувахме Нова година си е купил такъв преди няколко дни. Разцъках го доволно телефончето и определено ми харесва. С моята "нежна" ръчичка си работя спокойно с една ръка и достигам с палец всички точки на дисплея. Супер бърза се оказа машинката, с много ярък и контрастен екран, с мазен, чувствителен тъч и доста приятна О.С. Офертата на М-тел е 24 месеца с по 38 лв. лизингова вноска и 16 лв. такса за нет. Връзва се малко над 900 лв. апаратчето, което е с около 200 лв. под средната му пазарна цена. Звучи добре, но нещо ме човърка, че ще ме дразни раззмерът. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го гледах и е огромен, супер неудобен е за работа заради размерите си и като си го сложиш до ухото ти скрива цялата глава, супер смешно и неестествено.Доколкото видях има качества, дисплея е голям, ярък, със сериозна детайлност, но има нещата които ме дразнят при Галакси С 2, а те са супер грозните иконки и кичозен интерфейс.То са синьо, оранжаво, зелено, абе мазало, никакъв стил.

Аз не бих си го купил, но всеки си има вкус и предпочитания.Уж за филми да се гледат, ама е малък, за телефон е голям, абе не ми хареса.

Ipad-a е огромен, по-добре ,мъничък лаптоп, а и не предлага кой знае какво спрямо Iphone 4S, така че и той отпада.

Тонка, според мен ако въобще се навиеш да купуваш нещо, а аз мисля че няма смисъл защото N8цата ти върши работа, то трябва да е или Samsung Galaxy S II и I phone 4S.Тук вече зависи кой ОС, интерфейс и дизайн те кефят повече.Аз смятам, че със Самсунга ще си по-щастлив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям е, бих казал огромен, но ако на мъж като Тонката му е голям, то тогава за кой е правен?! Да не пропусна и факта, че в бачкането имаме колежки по 50 кила, които си го носят и говорят на него, без да се притесняват, че закрива целия им профил <_<

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За някой, който работи на бюро ще да е правен. Трябват си ти две ръце и тогава е наистина прекрасен. С една обаче дори аз достигам мъчно някои от краищата на дисплея. Иначе не съм съгласен с Райно. Телефонът съвсем не е шарен, а просто е направен ефектен и хващащ окото. За гледане на филми ще е супер, за навигация също, да не говорим за разглеждане на документи (в моя случай полици). Единствено остава наистина неестествения размер. Прекален е! Като го извадиш на някоя маса ще си помислят, че е поднос за чаши или табла някаква. B)

П.П. Не мЪ убивайте, ама почвам да клоня към Iphone 4S... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Не мЪ убивайте, ама почвам да клоня към Iphone 4S... <_<

Редиците на сектата набъбват... B) Не се притеснявай, ще те чакаме в другата тема с отворени обятия... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...