Jump to content

мокет


biser krustev

Recommended Posts

здр защо ли не знам ама колата ми няма предпазитела на мокета за левия крак който почива когато не е на съединителя за пръв път ми се случва кола която карам да няма такова нещо да не ми е сменан мокета се чудя колата е б4 абк

Редактирано от biser krustev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои нямат, някои имат. На теб ти се е пднала такава, която няма. Съмнявам се някой да е сменял мокета, но дори и да е сменян, "новия" също ще е от такава кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам, но мойта е била с десен волан и след обръщането не е сменено... Незнам дали не се е попаднало на такава бройка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От моите наблюдения съдя че такъв предпазител нямат колите със старата версия на салона,досега не съм виждал на кола с новия салон този предпазител да го няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко извън темата но свързано с мокетите забелязах скоро на едно бмв седан че на багажника на самата врата има кора и там седи триъгълник куката за дърпане и др. работи а на ауди б4 седан дали трябва да има такава кора или си е на гола ламарина при мен има само две капачета за стоповете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя крак си го свивам, когато дълго не ползвам съединителя. А градско, изобщо не го свалям от съединителя... Не виждам проблем, а и такъв предпазител е лесна работа да се измайстори :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е па няма как да не го държа не съм 1,30 висок все пак

Аз съм 1.82 и пак не го държа там, въпрос на навик. Купи си такава джаджа от някоя морга, не е толкова трудно за монтаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сменях моя ,стария имаше такова нещо даже и под педалите да не се протрива от петите...а сега "новия" няма ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за такъв предпазител си мислех снощи, докато пътувах, защото моята кола също няма. Сложих си крака там и е много по-удобно, от колкото свит. Обаче съм с един светло-бежов салон и мокет, едно поставяне на мокрия чепик там и става мръсно. Някой ако се сеща от какво може да се приспособи, защото от Б4 едва ли ще се намират тези неща, под път и над път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е па няма как да не го държа не съм 1,30 висок все пак

Ако ти е достатъчно дълъг можеш да си го облягаш под педала на съединителя. Над 1.85 съм висок и наскоро забелязах този мой навик. Принципно даже се опитвам да не го правя тъй като забавя времето за реакция при необходимост. Преди време щях да се удрям и докато го извадя от там вече бях набил от стрес спирачката в дъно и мотора угасна. Но все пак по магистралата като карам ми е супер удобно <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много лош навик , както сам си разбрал колега . Преди години и аз го имах същия и наистина забавя времето за натискане на съединителя при екстремни ситуации . За щастие успях да се отуча още преди няколко години и сега и аз си го облягам на калника .

Редактирано от Milanski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...