Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колега цената на пепелника още такава ли е?Ако е ще искам един пепелник и ако може цена на запалка(самата запалка без гнездото)Поздрави. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цените са каквото сме ги коментирали. :)

Остави ми един телефон за контакти на ЛС.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,колега можеш ли да ми дадеш цена за пълен комплект за ангренажен ремък за смяна на ауди а4 2.5 тди ,163 к.с. v6 2005 година,вкл. амортисьор и водна помпа?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се интересувам от един дебитомер за А6 1998г. 2,5 ТДИ 150кс :rolleyes: търся и джойстик за управление на огледалата :) да ме ориентираш като цена, благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Моля ви за цена за масло, маслен, горивен, въздушен и на купето филтър, свещи, антифриз (в нужното количество) за А4 Авант, 1.8 Т - 163 к.с., 2002 г.,

номерът на двигателя е BFB012219

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Имам чувството, че нещо не е наред, понякога получавам и изпращам успешно, друг път пък ми излизат повече от едно съобщения от един потребител с различни дати както е и в твоя случай. Снощи получих две накуп от теб с дата от 25.03 и 06.04 :blink:/>

За това съм оставил телефон и имейл ако някой отговор се е забавил направо звънкайте.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата реагира много бързо, въпреки, че запитването ми беше в почивен ден и беше моето първо мнение в този форум.

Частите вече са монтирани на колата. Аз съм много капризен клиент и ще ви държа в течение дори за най-малкия проблем с частите.

Искам да помоля колегата за цена и на преден носач, долен - носещия - данните на колата вече са в теб.

Благодаря за коректното отношение и бързината на обслужване!

Стенли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам колко коректен и печен е Райно.

Яд ме е, че повечето българи не са като теб ! :respekt::flehan:

Благодаря ти още веднъж за отношението и качеството ! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет колега, може ли да ми кажеш цената на нова изолация под капака над двигателя +щипки . колата e Audi A4 B6 1.8T

Утре ще ти пиша с цена :)

здравей колега, искам да питам за щори за задното стъкло и за двете задни врати дали имаш и цена колата е А4 б5 96г

Съжалявам, не мога да ги набавя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата се оказа много точен. Ако не получавате ЛС не е в него вината. <_<

Аз каквото съм го попитал винаги ми е отговарял. Още не съм поръчвал от него, но ще го бавА още много малко. Просто обмислям. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега.

Моля да ми изпратиш цени на корите под двигателя и скоростната кутия + крепежите.

Също така ме интересува цена на комплект носачи(предница)и чие производство са(марка).

Автомобила е А4 1.8t quattro - 2002година.(150к.с.)

Също така ме инересуват мокетни стелки(комплект).

Благодаря предварително.

Редактирано от Влади_мир
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега.

Моля да ми изпратиш цени на корите под двигателя и скоростната кутия + крепежите.

Също така ме интересува цена на комплект носачи(предница)и чие производство са(марка).

Автомобила е А4 1.8t quattro - 2002година.(150к.с.)

Също така ме инересуват мокетни стелки(комплект).

Благодаря предварително.

Изпрати ми рамата на колата на едно ЛС. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,Райно благодаря за частите.Оказа се много честно момче,ще пазарувам и за напред от теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...