Jump to content

Apple iPad 3


Recommended Posts

След като се зарибих от айпад 2 на сестрата...вече имаме нова придобивка в семейството айпад 3

Sent from The Dark Side

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

телефона трябваше да го избирам измежду С3, ноут и 4с..... Замислих се за момент за ноута, ама после ми мина ;))

Айпада наистина е доста по-добър от предния...само не съм сигурен дали не сбърках, като взех кожен смарт ковър....найлоновият е доста по-пластичен така да се каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Найлоновия вече леко се е поразлепил по някои краища, вярно че детето редовно си играе с него ама все пак. Най вероятно и аз кожен ще си взема по някое време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя пък го лекьосах за отрицателно време.

верно, че е светъл и не го пазя като писано яйце, ама този път преизпълних петилетката.

на найлоновия по-не му личеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Това да не е i-pad - а дето НИКОГА нямаше да го има :hilezh: . И с резюлюция което не е 'retina'. С цел след половин година пак да има 'event'.

Сравняват го с Нексус 7 - глътнаха вода вече. Моя нексус е взет за 199$. Няма база за сравнение.

Редактирано от kostaIliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво стана с потребителите на iPad 3 сега, сори ама има вече нов след малко над 6 месеца, и Вие не сте актуални, ебаси шута ни подадоха, добре че си карам още с 2ката та да не се ядосвам и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ipad - март 2010

Ipad 2- март 2011

Ipad 3- март 2012

нЕкак си ми се струва нормално да има айпад 4 март 2013...

ако искаш да си "актуален" купуваш.... ако не ти пука - си караш с квото имаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво стана с потребителите на iPad 3 сега, сори ама има вече нов след малко над 6 месеца, и Вие не сте актуални, ебаси шута ни подадоха, добре че си карам още с 2ката та да не се ядосвам и аз.

На кое точно му викаш нов айпад?

Това да не е i-pad - а дето НИКОГА нямаше да го има :hilezh: . И с резюлюция което не е 'retina'. С цел след половин година пак да има 'event'.

Сравняват го с Нексус 7 - глътнаха вода вече. Моя нексус е взет за 199$. Няма база за сравнение.

Поне за това си прав, няма база за сравнение с нексуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое точно му викаш нов айпад?

Ти вчера гледа ли презентацията? :)

Ъпдейтнаха iPad 3ката с нов процесор и Lightning кабел и го кръстиха iPad 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти вчера гледа ли презентацията? :)

Ъпдейтнаха iPad 3ката с нов процесор и Lightning кабел и го кръстиха iPad 4

не още не съм, само четох какво са обявили. Аз не бих го нарекъл нов айпад, новия ще е март.

The major differences from the prior generation are really the following:
  • A6X CPU, 2x as fast as A5X
  • FaceTime HD camera
  • Wider LTE range

Все едно като смених от санди на айви да кажа, че имам нов комп. :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

329 евро е в Германия, цените навсякъде са еднакви. При нас ще е около 620-650 лева.

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има нов голям ipad пролетта, просто много по-подходящ момент е да ги предстсвят октомври, преди коледните пазарувания. Март не беше оптималното. Също така А6 не е малък ъпгрейд, след като могат, защо да го бавят 6 месеца...

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже е страшен ъпгрейд. Айде стига глупости. Малоумен е тоя рефреш и безмислен. Нито се е появил съперник на айпада, нито бози, нито нищо. Верно без Стиви не е същото.

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

процесора е 2 пъти по-бърз и харчи по-малко ток, как да не е ъпгрейд? Защо да чакат 6 месеца още? Също максимално бързо искат да си разкарат 30 пиновия конектор и свършат ли им бройките от iPad 2, всичко ще е с лайтнинг. И баш Стив би го направил това, малко познаваш компанията. Тия 5-6 месеца също отиват към времето за пускане на изцяло нов модел евентуално другия октомври, а и както казах, удобно изместиха представянията за в бъдеще, преди празниците.

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не още не съм, само четох какво са обявили. Аз не бих го нарекъл нов айпад, новия ще е март.

Ми ти не би, щото си спец, ама виж ги Apple го нарекаха Нов! iPad 4...

Верно без Стиви не е същото

Ще се сетиш ти, ама ще е късно :hilezh:

Редактирано от trent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той айпада да не се състои само от тоя проц ? Сега ако верно март няма нов айпад съвсем решиха да минат по тънката лайстна. Ти знам, че ги защитаваш с цената на всичко ама да ми изкарват нова версия само щото са ъпдейтнали проца си е баси циганията.

Ми ти не би, щото си спец, ама виж ги Apple го нарекаха Нов! iPad 4...

Еми оакване се нарича това. :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...