Jump to content

Ауди стикери за задните триъгълни прозорчета.


MAPTO7007

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Чудех се дали е възможно да се направят определени бройки от тези стикери с новото лого на клуба (в форума горе вляво) но за външно залепване?

Питам защото ако е както при мен съм си сложил фолио на стъклата ... ако залепя от другите стикери отвътре дето се лепят то няма да се вижда така хубаво и отчетливо самият стикер през фолиото.

Мерси предварително за отговора от ръководните лица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Ако съберем достатъчно бройки можем да пуснем и такива стикери. Не е никакъв проблем!

Който има желание нека го заяви тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мерси за бързия отговор колега.

За такова лого говоря дето надписа Ауди Клуб България е вграден в лайстната на кръговете (да го наречем от новия вид) :)

п.п Ако се правят то заявявам първите 4 броя за мен.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние друго лого не знам да имаме освен това, което и ти си показал. :) Същото това лого вече присъства като стикер - въпросът е просто да напечатаме бройки, които не са огледални и тогава ще се четат правилно залепени директно в/у прозореца. Единствено се чудя колко ще издържи фолиото от атмосферните условия като минусови температури, но вероятно няма да има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа че на старото лого отдолу пишеше сайта под самото лого оттам се изразих така.

Иначе за издръжливостта знам ли ... Вие ще прецените и кажете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е качествено няма да има проблем.Аз имам една такава лепенка залепена отвън на някаква фирма,така я купих преди 10години колата и не мога да я махна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW клуба имат такива стикери, ако знаете с кой да се свържете за инфо къде ги правят и издържат ли. Иначе на един познат вече 1 година си му седи външния стикер на голфа. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На VWClub стикерите нямам абсолютно нищо общо с нашите по начин на изработка :) Техните са изрязани от хубаво и устойчиво фолио, а нашите ги печатаме на сито.

Щях да предложа и нашето лого да го изрежем от фолио, но в този размер от 10на сантиметра има в него толкова малки и финни елементи (буквите на текста), че реално няма как да се получат нещата.

п.с.

една партида от техните стикери са ми минали лично през ръцете, а

оставям на страна, че 4 години имах техни стикери по личния си автомобил ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди мннннго години някой ми даде стикери от бяло фолио ,които се залепват от външната страна на стъклото,стояха си топ,докато не ги провалих със стъргалката за лед :hilezh:

180w.jpg

4490897Z.jpg

надявам се скоро пак да ми трябват стикери

Редактирано от yavor20v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам темата да напомня, че има немалко запитвания за големите стикери за задното стъкло.

Не са правени повече от 5 години.

Имам и още едно питане - възможно ли е срещу такса "роялти"(лицензионна такса) да се изработват за своя сметка и риск клубни аксесоари?

Цената разбира се ще определя този "който плаща и рискува", както и таксата ще определя "този който разрешава". :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях го предлагал преди около година пак, но се отхвърли. Хайде да направим нов дизайн на логото на клуба или поне самите стикери да са различни. Сегашното е много грозно, направо срамотия, супер елементарно, изглежда демоде отвсякъде, няма нищо общо с настоящощо лого на Ауди . Човек, който не е запознат седи, гледа го и се чуди каква е тази задраскана емблема.

Нямам си и идея как се прави дизайн на нещо такова, но мога да дам картинки какво горе-долу имам предвид и ако някой каже мога да свърша работа по финализиране на проекта, в смисъл не само критикувам и давам идеи, а съм готов и да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Райно!

Точно защото не ми допадат стикерите с така задраскана с надписа на клуба емблемата на Ауди, не съм си сложил стикери на прозорците, а съм се обозначил само с лайсни на номерата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че поне 2ма, 3ма мислят като мен.

Мисле, че би било готино ако е такъв дизайна, а отдолу си пише Audi Club Bulgaria.Размера да е като на сегашните стикери.

0cbf0e407bf237d4.png

Не е задължително ако се направи нов стикер да започне масове престикироване, който иска си слага новия, който иска остава със стария.

Дори и да излезне по-скъп мисля, че си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този и много красив, особенно ако се изработи по същия начин в два цвята, само не знам, ако рамера остане същия, дали няма да се смалят емблемата и надписа на клуба като са едно под друго!?:gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стария си е добре. Много по-разпознаваем е от проста емблема на Ауди. Аз такива си имам по една отпред и отзад и ми стига. Може да се поработи за осъвременяване на дизайна с шрифтове и цветове ама основата да си остане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма смисъл да се прави,ако ще се прави нещо то трябва да е още в началто и да си има един утвърден вариянт... Лично мнение :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано скоро постигнете консенсус по въпроса,щото и аз нямам обозначение на клуба,а лайстни не ми се слагат,затова и дадох идея за изработването на стикери за външно лепене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...