Jump to content

Моля дайте мнение за следното съоръжение :-)


Recommended Posts

Здравейтер

искам мнение за следният автомобил и по скоро за двигателя. Значи Аудито е А4 2001 година 2,7 Би-Турбо с ръчни скорости 4х4. Колата е запазена на 97000 километа надявам се реални. Та какво мислите за разход и поддръжка на мотора здрав ли е защото не съм ги срещал често. Благодаря предварително за отделеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е изтървана цифра отпред на километрите я 3 я 4 :hilezh: Убави машини с не евтина поддръжка и едни готини 18-20/100 в града при 2.65 бензин, ако можеш да си го позволиш и ти харесва взимай :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата трябва да е S4 - виж откъде е внесена и ако има история по документи. В момента имам тук в България А6 със същия мотор - колата върви много добре. Разход - 14 градско , 9 извън града ако не ти е много тежък крака. А и моята е автоматик. Имах замалко и една 2000 S4 автоматик в САЩ - стахотна кола - ще ти пусна малко снимки да видиш дали твоята е подобна. За мотора ползвай само оригинална хубава синтетика 5W30. Ако искаш звънни на 0889659182 - Боян за повече инфо. Успех с колата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това трябва да бяга много и с това quattro мммм чудесийка казвали са ми ми ауди се копува заради куатрото нямал съм честа да го изпитам лично но по натам живот и здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се намира тук

http://nik-auto.mobile.bg/

Цената ми изглежда съмнително ниска. Виж какво е включено в нея. Такъв екземпляр само по снимки и тези мили в САЩ почва от 10000$...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я взех от тази къща,човека внася основно от Швейцария,доволен съм.Направи ми впечатление,че ги няма дежурните некадърни заличавания на дефекти,омазване с мазила и други подобни ефтини тарикатлъци,дава ти ключовете и разглеждаш наволя без да досажда.Кожата на моята е,като нова,гледам,че и тази е запазена,а това рядко се случва за кола на старо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я взех от тази къща,човека внася основно от Швейцария,доволен съм.Направи ми впечатление,че ги няма дежурните некадърни заличавания на дефекти,омазване с мазила и други подобни ефтини тарикатлъци,дава ти ключовете и разглеждаш наволя без да досажда.Кожата на моята е,като нова,гледам,че и тази е запазена,а това рядко се случва за кола на старо.

Данеби да си взел тъмно синята А4-ка седана с готините джанти :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как тази кола да е на по-малко от 500К Км.

Просто забравете!

Абе те тез търгаши ептен за магарета ни взимат, тя тапицерията едва се крепи на седалката те ще ми пишат 100К Км.

Страшни нещастници са, малки душички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как тази кола да е на по-малко от 500К Км.

Просто забравете!

Абе те тез търгаши ептен за магарета ни взимат, тя тапицерията едва се крепи на седалката те ще ми пишат 100К Км.

Страшни нещастници са, малки душички!

Естествено,че не е на тези километри,моята поне беше на 140 000(тогава тази цифра беше модерна),а е с 6 месеца по-млада.В тапицерията не виждам чак такъв проблем,прави впечатление,че задната седалка е доста износена(куче,деца тъпчещи с обувки и др.).Имай в предвид,че кожата без грижи изглежда доста по-състарена от обикновена тапицерия,а навън едва ли,като нас мажат с тампончето лосиони всеки месец,маншона на скоростите е запазен,волана също(не е критерий и тях ги сменят),няма изтъркани копчета и др.Това,което е по важно е мотора в какво състояние е,че има две турбини в комплект,разхода ще е доста висок,читав майстор,който да го поправя при проблеми също се намира много трудно.Коша на А4 е малък и всякакви ремонти са изключително трудни по шестак,този пък е възможно най-наблъскания и усложнен,но най-важното какъв късмет ще имаш,вземи все пак човек,който разбира когато я оглеждаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е голям звяр и си заслужава всяка стотинка! Изглежда супер и по салона не е на повече от 150-180 хиляди. Чак ме е яд, че ако не бях взел В7цата можеше да наддаваме сега!:)

Мятай се колега! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента имам тук в България А6 със същия мотор - колата върви много добре. Разход - 14 градско....

Колега, малко невъзможно ми се струва, при 18 каталожен разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен колата е читава на първо четене, според мен колега ако си готов за тази кола скачай и езстествено си финансово обезпечен защото един преглед нема да се реди на бензиностанцията с теб или все пак при евентуален ремонт на нещо да не отлежава месеци заради липса на кинти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се намира тук

http://nik-auto.mobile.bg/

От тях си купих моята кола преди почти 3 години -- километрите бяха върнати с около 260,000 (на таблото пишеше 105к, за последно беше влизала в оторизиран сервиз на 365к). Не знам дали е политика или единичен случай, но имай едно наум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...