Jump to content

Recommended Posts

....искам да си взема някаква свястна кола която да е нормална за поддръжка...

Аз понеже съм си простичък и не разбирам много от коли да си питам... Какво общо има Audi A8 6.0i W12 с цитираното по-горе от мен изречение? :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука инфо за 4.2 бензин не може да намериш, а какво остава за 6.0W

Как бе колега, във форума сме поне 5-6, 8-ци тези години с такъв мотор :)

А по темата, наистина е мноооого по-добре да се замисли колегата за 4.2 :)

Редактирано от dolarch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо го разубеждавате човека.къде е проблема да си я купи, да я почне(по-скоро тя него) и после да отвори отделен раздел във форума "МАЛИИИ, МА ЩО ТАКА МИ СЕ слУчИ?!?".

Колега, изобщо не се замисляй, купувай щом ти е на сърДце, нали знаеш рефрена "кеф цена НЯМА!!!".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България има минимум 3 броя E38L7 продадени от официалните дилъри (2 от тях бронирани).

А сам да караш собствната си стреч лимузина е...

е не знам то това нее обикновено 750LI а е малко по дълго от нормалното и не знам какво се води но такова аз лично не съм срещал изнета или по улиците да има но може

знам че от тия се прават само 750,760 други двигатели нямат

имаш 13 бона и се оглеждаш в кола която вози министри и милионери.....много мъка има по тоя свят мнооогоооо

да но тия коли са ги возили преди 20 години а не сега тя и последната S-класа 600 или 6.3 2012 в момента е около 200 euro най високия клас на оборудване но тя нема да се седи вечно те и старите S-500 02-03 бяха по 80-90 и до 100 хил а сега са по 10-12 хил така има коли за тия пари и то доста много но искам да са с хубави двигатели щото не взимам 2000лв месечно zustimm.gif

Как бе колега, във форума сме поне 5-6, 8-ци тези години с такъв мотор :)

А по темата, наистина е мноооого по-добре да се замисли колегата за 4.2 :)

а ти S8 или А8 караш с 4.2 и кое точно 4.2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не знам то това нее обикновено 750LI а е малко по дълго от нормалното и не знам какво се води но такова аз лично не съм срещал изнета или по улиците да има но може

знам че от тия се прават само 750,760 други двигатели нямат

Е да де.Това на ,което си постнал снимки е именно Е38 L7 ,като всички са на база 750ил( 760 на Е38 няма).Част от тях имат и

преграда между шофьора и пътниците -за това и писах че ще е странно сам да караш подобен автомобил.

А за двете хиляди лева на месец колегите ще ти обяснят :)

Редактирано от valioj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да но тия коли са ги возили преди 20 години а не сега тя и последната S-класа 600 или 6.3 2012 в момента е около 200 euro най високия клас на оборудване но тя нема да се седи вечно те и старите S-500 02-03 бяха по 80-90 и до 100 хил а сега са по 10-12 хил така има коли за тия пари и то доста много но искам да са с хубави двигатели щото не взимам 2000лв месечно zustimm.gif

Колега май не ни разбираш не ти оспорваме че можеш да си купиш кола най висок клас от премиум марките ауди, бмв и мерцедес а точно обратното казваме ти да помислиш дали ще можеш да подържаш и обслуваш такава кола щото казваш старата С-класа има и за по 12 бона но ако ти изпуснат и 4-рите амортисьора ще дадеш ли 6 бона за нови? То 80% от хората могат да се надскочат и да си купат скъпи коли за подръжка но въпроса е кой ще ги подържа да не говориме че точно на тази кола която си се спрял за каско, гражданска, данък и евентулно паркинг ще са ти минимум 250лв. на месец без да е караш и без да се чупи :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо го разубеждавате човека.къде е проблема да си я купи, да я почне(по-скоро тя него) и после да отвори отделен раздел във форума "МАЛИИИ, МА ЩО ТАКА МИ СЕ слУчИ?!?".

Колега, изобщо не се замисляй, купувай щом ти е на сърДце, нали знаеш рефрена "кеф цена НЯМА!!!".

+1

Взимай докато не са свършили, мотора е адски здрав и немаш никакви грижи само ще се возиш.

Ама ми се ще да ти видя физиономията само като и напълниш резорвоара на бензиностанцията и ти кажат сметката на касата :steinigung: и да си остановил че същия този резорвоар ти е стигнал само за две три разходки из града.....

С тия 12-13 к. не бих се оглеждал за кола повече от някое А6С5 или вобще нещо до този клас и години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата! Със заплата под 2к иска да кара А8Л :respekt: Е нема такова животно като българина гъза му се вижда през съдраните гащи за сметка на това взискателен като арабски шейх.

Редактирано от Todir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е що така нахлеби човека, не разбра ли че явно пътеводна светлина са му анадолските братовчеди живеещи на Запад у Европата и по точно по немско. Там как карат такива колици пък и килимчета им слагат и шукария става..... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересна тема.Колега и аз искам да имам хеликоптер или самолет,но в настоящото положение докато съм литнал ще падна,от разходи :hilezh:

Извинявай ама те гумите за тая кола са ти колкото бюджета за месеца.Купи си го,но се замисли и за някоя Корса за през седмицата плюс Събота :gruebel: .

Сигурен съм,че на много хора им е интересно с какво се занимаваш и на колко години си(ако съдя по ника сме набори)

Успех в избора на реална кола :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не случайно тия коли станаха масово достъпни като цена.

Да ,ама неконтролируемите разходи за такъв автомобил са много,страшно много.

Говорим за гуми,ГО,данък,Каско,консумативи+гориво и става :unsure::blink::steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...