Jump to content

Карай Или Се Вози На Audi S2 800+Hp (На Косьо)


Recommended Posts

Здравейте хора,

реших по чуждестранен образец да дам възможност на всички фенове на високите скорости да усетят ускорението на Аудито от първо лице, като се возят или карат колата (само на писта разбира се). И не е задължително да има състезание за това или нещо подобно. Разгледайте сайта и условията и да видим какво ще излезе www.racedrive.bg

Американците няма как да ги стигнем, но все пак е нещо ;) По последни дино графики колата е 510Kw на хъбовете и 790Nm. (~817к.с. на мотора).

П.П. Колата вече е бяла, както се вижда в галерията.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги е страх,гарантирано много хора искат да покарат звяра или да се повозят,но просто немогат да отделят въпросните пари.Ако един средностатистически човек отдели парите за да кара 5 мин или 10 мин.То той несъмнено ще се лиши от джобнипари за гориво или други неща които са с по глям приоритет.Всеки си има глава да си мисли.

Идеята е добра принципно и ще се намерят желаещи :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не мисля, че проблема ще е в парите. Сумата не е фрапатно голяма и 100% на такава цена няма да караш нищо по-бързо, пък камо ли да му раздаваш и цялата газ на писта. Изживяването е един път! Въпроса е, че аз не бих се качил на подобно чудо, хем имам някакъв малък опит с коли около 300-400кс, смисъл не съм тотално бос, каквито ще са 95% от желаещите. Интересно ще е да гледам физиономии на някакви надъхани тежкари, каквито ще има 100%, на слизане от Аудито, ама да ги вози Косьо от място :hilezh:

Редактирано от sk.
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не искам да го карам, защото после ще искам да драсна клечката на моята бангия и да ходя да обера някоя банка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един старт от място и по-неподготвените ще пропуснат осталата част от купона :hilezh: Идеята е много добра, аз бих се замислил за возене определено. Даже точно си мислех наскоро, че има коли за които с кеф бих си платил за да усетя за какво става дума :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да всички мнения имат логика в тях и истина. Наистина мисля, че цените са ниски дори за нашия пазар (все пак знаете колко струва тази кола и колко труд има по нея). Тука за под 500лв не можеш да си наемеш Ферари например (около 400к.с.), което някак си няма допирни точки с аудито ;) Просто реших, че трябва да има такова нещо и у нас. Пък то ще си покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5мин на цялата газ ... Косьо би ли обяснил как точно се правят 5мин на цялата газ на Божурище примерно ... с драг кола?По-добре да има цена за 1 рън на 400м .... или, ако ще са някакви минути каране да е на писта като Калояново, но пък тя не е направена като за там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5мин на цялата газ ... Косьо би ли обяснил как точно се правят 5мин на цялата газ на Божурище примерно ... с драг кола?По-добре да има цена за 1 рън на 400м .... или, ако ще са някакви минути каране да е на писта като Калояново, но пък тя не е направена като за там...

хах... много буквално приемаш нещата!!! тези 5 мин могат да са разбити на няколко ръна естетсвено, как и къде на такава кола може да се дава 5мин газ без да върнеш не знам :hilezh:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята като цяло е добра но, аз лично моята кола не бих я предложил за ползване на хора,

които си нямат и идея за какво става на въпрос.

Просто толкова бели могат да сторят''неопитни'' водачи,че дори и неискам да си го помисля

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях на сайта, колко е точно цената. Ако е на писта само, това означава, че само определени дни от месеца е възможно да се пробва автомобила, така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не е, ще помоля собственика да каже, кога може да се използва колата. Както казах, предполагам ще са възможни определени дни, след като само на писта може да кара.

Аз съм давал досра повече за много по-слаби коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не е, ще помоля собственика да каже, кога може да се използва колата. Както казах, предполагам ще са възможни определени дни, след като само на писта може да кара.

Аз съм давал досра повече за много по-слаби коли.

Здравей! Да много си прав, че цената е символична за подобна кола, но в БГ това го разбират ужасно малко хора. Въпроса с пистите съм го решил и не съм зависим от състезания или други събития! Може да се кара във всеки удобен за мен и участниците ден или на Божурище или на пистата на Сапарева Баня (дупница). Но ако говорим конкретно за сега ще има възможнст за каране или возене след около 10-тина дни. (ако реши някой нещо най-добре да пусне една заявка през сайта http://racedrive.bg/prices_reservation за да може да се планират нещата като хората, а и не винаги гледам тук...

Поздрави,

Косьо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :)

Цената е смешна за такава кола :respekt:

Плащал съм да карам състезателна кола на писта отвъд големия гьол и цената беше в пъти повече :wall: (вярно е че минаваш курсче но пак са доста пари)

незнам само как ще позволиш на някой да ти ръчка колата за такава смешна сума ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...