Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 3


sky

Recommended Posts

Няма как да съм си купил нещо което не става защото го свалиха пред мен от същата кола,същата година на производство,а относно кабела -оказа се че на моята кола си го има,в момента на него са включени усилвателя и радиото на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да съм си купил нещо което не става защото го свалиха пред мен от същата кола,същата година на производство,а относно кабела -оказа се че на моята кола си го има,в момента на него са включени усилвателя и радиото на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задравейте,

Моля да ми кажете може ли да се смени езика на компютъра на Audi A6 2005 г. и къде може да се случи това?

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако сте запознати, моля кажете ми, какви са тия ,,меки връзки" на ауспусите? Намират се преди катализатора?

Установиха, че от там имало пробив и колата е по-шумна, та се налага да ги сменя...

Каква им е цената? И най-вече сменят ли се отделно от катализатора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от време на врвмв ми светва ESP да кажем 1 - 2 в седмицата на какво се дължи това ако трябва да предприема някъкви предварителни мерки ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако има 19-ки джанти, 5 х 112мм., леко е посвикнал с визията им на колата си и се замисля за други 19-ки, а не му се прави супа от джанти, може да види тази тема:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=138562

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, много сериозно се замислям за фланци. 10мм на всяко колело, как ви се струват?

Няма лошо!

Но ги направи така, че да влизат в джантата, а вътрешната им част да е плътно към главината!

И болтове ще трябват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твойта свири ли колега и ако да може ли да дадеш някакъв кодинг ? Имам подозрение също, че сирената на алармата може да не издаде звук дори и след кодиране поради изтощени батерии или дефектирала платка...

Редактирано от MSM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята само примигва, когато се заключва и отключва, т.к. сигнала е много неприятен и за това не го исках. А иначе не бих могъл да ти кажа как и на кой канала, т.к. ходя да ми го правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе долу да ме ориентирате къде да търся тази функция? Мерси предварително :)/>

Там през зелени менюта и тн няма ли да стане? :rolleyes:/>

Сори :) не бях видял, че си писал вече ...

Мерси! ще се поразровя. Толкова ли е гаден звука? :)

Редактирано от cnapku
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се управлява от 46 Central Convenience модула с Вагком, от зеленото меню май няма начин, че ще стане много лесно...

Ето какво намерих за кодинга hilezh.gif

Редактирано от MSM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, много сериозно се замислям за фланци. 10мм на всяко колело, как ви се струват?

Аз съм с 10 мм отпред и 20 мм отзад. След 20-тина дена ги свалям за да сложа летните гуми и ако искаш мога да ти ги дам да ги сложиш и покараш за да видиш дали ще ти хареса за да знаеш дали да си купуваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wolfred, недей да си губиш времето, ако черната зъбна рейка е тръгнала. Донор е безсмислен в този случай, а изработка струва колкото да си намериш донор.

Редактирано от MSM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 10 мм отпред и 20 мм отзад. След 20-тина дена ги свалям за да сложа летните гуми и ако искаш мога да ти ги дам да ги сложиш и покараш за да видиш дали ще ти хареса за да знаеш дали да си купуваш.

Благодаря за предложението. Защо ще ги махаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението. Защо ще ги махаш?

Летните ми са 19-ки(ЕТ 25) и изхвърлят доста и с фланците излизат извън калниците и не изглежда добре, да не говорим за пръскане на вода мръсотия и проблеми с ожулване на боята. Иначе ефекта от фланците като визия, дори и като пътно поведение на автомобила е жесток. PAVKATA26 е със страхотни 18-ки и фланци на 10 мм. и при него ефекта е жесток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега МSM , не 4е е проблем,ама ме е яд да давам 600-700 лв за две забни колела дето 'инжинерите" са ги направили по зле от детските играчки на сина ми затова се замислях за вариант

http://www.radina-m.com/contact.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее, а не бързай толкова :hilezh:/>/>

Заради теб ще се забавя малко ако трябва :D/>:D/>:D/>

Редактирано от TMAX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...