Jump to content

Audi Allroad въпроси


AALEXANDROV

Recommended Posts

Нали не мислиш, че китайският производител е вдигнал цените?

Мисля, колегата Parvanov беше намерил производителя, а ако бъркам ще го намеря аз и на първата ни среща ще се замерваме с лъзглавници за по 100$! :dance:/>

Давай бе колега, 100$ си е идеална цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Давай бе колега, 100$ си е идеална цена.

заповядай.. колко мислиш, че ще струва... :-) ама количества трябва да се поръчват...

http://www.alibaba.com/product-gs/454112591/Air_suspension_Arnottair_spring.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмите ми със скоростната ми кутия приключиха. Много съм доволен от поведението на колата не вярвах, че така може да се съживи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заповядай.. колко мислиш, че ще струва... :-) ама количества трябва да се поръчват...

Днес ще ги уведомя за нездравия Балкански интерес :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да смених ме софта и на кутията и всичко си дойде на мястото.Замерих с Г-тек на 1/4 миля даде 15.4 a от 0 до 100 за 7.5сек. Имам даже и "launch control" :D/>

029748887.jpg

Тези дни очаквам да я качим на диното и да видим реалната разлика в мощността, но цифрите са без значение колата радва много.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замерих с Г-тек на 1/4 миля даде 15.4 a от 0 до 100 за 7.5сек. Имам даже и "launch control" :D/>/>

Човече, ти ма утепа...

Сигурен ли си, че още говорим за Олроуда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно тролея си разкърши кокалите. Има даже клипове на километража преди и след чиповете.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж и сподели нещо и за разхода после... като имаш наблюдения.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа, подобре е сякаш.. поне лятото беше ок. имаше пукнатина в маркуча за или от турбото (не съм сигурен). в този гофрирания... че оттам и свиреше. сякаш се пооправи. но пък си карам с грешката за дюзата още... все не остава време за това.

иначе на компа сега показва: средна скорост 19 км/ч и 15.5 л/100км.... то сутринта докато разкарам малките на ясла, градина, следобяд ги събирам...

извънграда - 9/10 зависи от карането.

ако искайте ми вярвайте: Голфа ми 1.8 75кс даваше 14-15 бензин!

другата седмица смятам да сменям масло, филтри, масло ск.кутия (благодарности за пратката на колегата Raino)... :-). че на приятелчето, което я гледа колата му се родиха близнаци онзи ден... казах му да го кръсти едното Бойко (че само за него тези дни говорят), ама не знам дали ще ме послуша :-).

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж и сподели нещо и за разхода после..........

Поне на първо време ми се струва че е надолу при нормално каране, но не мога да дам качествена информация защото от тестове и мерак средния разход все се въртеше около 10.5/10.7 даже до 11 и нагоре зависи колко се улисам.

Иначе до момента със 70 литра нафта съм изминал 600км и по борд ми остават още 150км което ми се струва доста добре като цяло при положение, че повечето от тези километри са ми градско а също ходих и до Белмекен така че ще имам точна информация за разхода на следващия резервоар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че може малко по добре.Още не съм усвоил технологията на стартиране при автомата.

Редактирано от Karaboichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много добре изглежда. Само недей да стартираш с газ и спирачка едновременно... няма смисъл да чупиш кутията.

Ремапа като гледам е агресивен, би трябвало да е за максималния капацитет на турбото - 210 к.с. и около 420-430 НМ?

На втора предавка при 3800 оборота какво се случва в клипа - май приплъзна преди това?

На тип-троник ли е втория старт?

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро ще разберем дали е макса на турбото. Умишлено стартирах така заради видеото това даже не е клипа на които бях с г-тека там старта беше по брутален.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито и дано да нямаш ядове никакви... само нафта да наливаш. Между другото, когато ти мине тръпката, разходът 100% ще падне, няма как да е иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запитахме нашият китаец, да пита другия китаец за лъзглавници.Идеята е ако взимам, другия китаец да ги прати на нашия китаец (да не ни излъжат, макар че само аз съм се опитвал да ги лъжа..). Изнаглял съм да видя дали може по-малко да се купуват, за да пробвам първо аз каква ще е хавата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

На втора предавка при 3800 оборота какво се случва в клипа - май приплъзна преди това?

...

само да вметна, че и при мен се наблюдава такова леко връщане. струва ми се, че не е нормално и това е една от причините да сменя маслото на ск.кутия. най добре се вижда при лека газ, на две степени слизат оборотите като превключва на горна предавка.

как е при вас, колеги?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво е ако трябва да бъда честен но и мен ме дразни и ми направи впечатление. По за интересувах се разгледах доста клипове на коли със същото придърпва не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По за интересувах се разгледах доста клипове на коли със същото придърпва не.

Сигурно си писал в бързината, защото не се разбира какво имаш предвид - на другите клипове, които си гледал, има ли го придърпването или отсъства.

Още веднъж браво за смелостта за ремапа и новия софт на кутията - има те дори и в темата на Madness. Но по важното е че си доволен и колата те радва още повече.

Писах им и аз на момчетата за някои подробности, да не те измъчвам теб, но си мисля - какво по хубаво от една разходка София-Пловдив и един силен рън Пловдив-София :hilezh:/>

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес съм и с теглич :) (липсваше ми)

Някой влачи ли нещо, колко и какво е допустимо че идва време за морета&океани, планини&пещери wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...