Jump to content

Обновяване


Wizi

Има ли смисъл?  

56 гласа

  1. 1. ??? ?? ???????

    • ??
      39
    • ??
      5
    • ??? ?? ? ????
      12


Recommended Posts

Дайте да помислим дали да не отворим един под форум, където единствено и само да се дискутира евентуална покупка на даден автомобил!

- всяка 5та тема вече е с точно такава тематика

- ако има такъв форум лесно човек може да намери стари полезни теми, вместо да се рови в главният форум, където имаме десетки страници изписани

- "новаците" няма да се чувстват толкова в небрано лозе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм да, и мисля че е добра идея да може да се пише без регистрация, няма нужда да се регистрират хората само да пуснат една тема и да си бият камшика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е ли крайно време и "Извън темата" да се разцепи?

Нека да си има тема за забавление и псувни и да има раздел "Проблеми извън колите". Все пак не живеем в колите по цял ден я.

Защото в извън темата е голяма боза. От полезни съвети които вършат работа до хранилки.

Честно казано темата за "ФЪН" става много сухарска без коментарите към нея. И така и се губи 80% от чара. Много по-забавно беше когато фъна вървеше с коментари към него. Сега все едно чета вестник "Стършел" ама без компания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за. Харесва ми когато форумът се развива и пускаме нови неща които ще са полезни. :hilezh:

Като начало може да се прехвърлят и някои теми от главния форум :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подкрепям, би могло да има по-разнообразен раздел или дори няколко където да се пише без регистрация(така ще понамелее спама дори)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това сме и достатъчно народ вече и принципно едно уеко разделение на форума не би се отразило зле, си мисля аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз мноо съм навит да има раздел със въпроси и съвети при покупка... щото, 4естно казано, ако сега се спра на някакво возило и имам въпроси, ще пусна нова тема... първо защото трудно се намира и второ - пове4ето теми са доста разводнени и става един ужас... а така в по-малко блато ще се гази...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покупка на кошник!

или

Съвети за покупка на ауди :respekt:

Аа и още нещо - мисля че ще е полезно темите в тоя форум да се заключват 1 седмица след като никой не е писал в тях, а също най-хубавото да се комплектова в нова тема и да се стикне отгоре - примерно за 1.8Т, 2.5ТДИ сигурно може 2 енциклопедии матриал да се изрови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие - Преди сделка

подзаглавие - Полезни мнения и съвети при покупка на Ауди по модели /без задължителна регистрация във форума????/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Какво АУДИ да си купя"

Мнения, съвети и сравнения.

П.П.Така е по-добре и по-ясно май.

Редактирано от Jorata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както е предложил Джората ще стане общи съвети за покупка на каквото и да е. Което не е лошо ако имаме идея там да се пише и за компютри, телефони, фотоапарати, аудио и т.н.

Иначе името съм го предложил: "Как и каква кола да си купя? Препоръки при избора и проблеми по поддръжката".

А ще цепиме ли "Извън темата" ? Да мине най-долу говорилнята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми мога да пусна Извън темата само от регистрирани да се вижда.

За избор на кола ей сега ще прасна нов форум :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоесет google.bot няма да я сканира, така ли? Перфектно бих казал!

Мдам .. точно така :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...