Jump to content

Allroad


Recommended Posts

Здравейте,явно е дошло времето за подмяна на семейния автомобил.Замислям се за нещо като това http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a6-allroad-a6-allroad-quattro-3-0-tdi-tiptronic-navi-plus-frankfurt/159719084.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=12&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&features=XENON_HEADLIGHTS&features=SUNROOF&features=LEATHER_SEATS&features=NAVIGATION_SYSTEM&negativeFeatures=EXPORT&colors=WHITE&colors=BROWN&maxMileage=50000

Колебая се между ML и ауди,засега везните клонят към четирите кръга.Мнения и препоръки от хора които имат поглед върху нещата ще ми бъдат от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа за ML-a, че 320CDI W164(с такъв съм имал допир) не върви изобщо, има твърда возия(BMW E39 вози по-хубаво по моя лична преценка, а е 10 години по-дърта кола), а поддръжката е бая дебела. Не че на Ауди-то няма да е дебела, обаче и возия, и вървеж ще имаш в пъти повече. За разход не знам.Разход с настъпване на ML-а от 17 нагоре нафта, а вървежа е един такъв, като на тролей. :steinigung:

ЕДИТ: Сетих се да добавя, че при всички положения олроуда ще е по-стабилен и проходим от МL-a. За държава с такива снегове като нашите, олроуда си е направо мечта. Добавям също и че Мерцедеса се представяше изключително зле при обикновено качване на средновисок бордюр лятно време(може и по вина на шофьора да беше, но не ми се вярва), при наличието на сняг и лед не ми се миси.

П.п. Говоря от пряк личен опит с мерца, нямам за цел да ти рекламирам аудито или нещо подобно, но просто минусите на това возило ми дойдоха бая в повече.

Редактирано от Tmanolov26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова жувотно, но 232кс 2006г съм покарвал леко на предишната работа и имам наблюдения. Върви си като А6 с 3.0ТДИ - доволно като за тежкото купе. Харчи между 12 и 17 градско(зависи от десния крак) и е ненормален кеф за каране. Направо са две различни коли - окачване на спорт и автомата на S сравнено с окачване на комфорт и автомата на Д. Багажника е оооргомен. За година и половина наблюдение над автомобила, с окачването проблеми нямаше, ама няколко пъти светка жълтата ламба за мотора, но го оправяха в Порше(не съм се интересувал какво точно е било проблема). Абе с две думи - няма какво да се чудиш - зимай Оуроуда :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че за тези пари е по-добре да се огледаш в новото поколение А6. Колата ще бъде доста по актуална и би запазила стойността си по-добре спрямо кола от последните години на проезводство на 4F.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори да не можеш да си купиш нивия за тези пари...

Не мислиш ли, че този модел ще му падне главоломно цената през следващите месеци ? (говоря за този от линка)

Не мисля, че сега е правилния момент за покупка на този модел Ауди. Ако не ти е спешно изчакай няколко месеца. Стария модел ще падне осезаемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако държиш на този, то може да се намери на доста по-ниска цена. Тези пари са много за този модел. Държиш ли на дизел?

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=216856926&cd=634822737980000000&asrc=fa

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е кощунствено тъп въпрос, но заслужават ли си толкова пари за почти същото, като 4F?

Може би е по-добре да вземеш Q7, че и ще останат ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много хубава кола си си харесал. :zustimm:

оба4е за какво ще ги даваш тези пари, след като можеш да вземеш абсолютно същата кола 2006-2007ма година. даже и от ауди дистрибутор в германия ще дадеш маx 28-30к евра за много нато4ена кола.

ина4е за тези пари една Q7 можеш да вземеш. после поддръжката и разходите оба4е са съвсем друг въпрос... :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaa много пари за тази кола бре.Вярно е, че няма нищо общо с другите аВдита, ама за тези пари ще вземеш чисто нова с малко уговорки :zustimm:

Въпреки, че е 2011 е със стария салон. Знаеш че 2011 излезе и новата 6-ца, и да ти кажа можеш да намериш за тези пари квалите Авант Jahreswagen, a и Франкфурт малко далеч :rolleyes:

От лични наблюдения, МЛ-а е мн куц зимата. При нас, на балкана, има доста сняг и с нови зимни гуми на баща ми МЛ-а му беше доста трудно, да не кажа превратно, да се движи по изкачвания-накрая и той си купи Ауди, Quattro :respekt:

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен не си заслужава тези пари за стар модел кола.

Между МЛ и Олроуд, бих избрал Олроуд, защоъо този стария МЛ не е кой-знае какво. Пластмасов е вътре и е скъп за поддръжка, а и люлее гадно. За тия пари може да видиш и х5 от актуалното поколение.

Редактирано от msi200
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че колата е почти новичка и с гаранция, но и не трябва да се забравя факта, че едва няколко месеца по-късно се появява новата А6.

Според мен парите конкретно за тази кола са адски много и се очаква да имаш голяма загуба след време, при продажбата.

Защо не погледнеш новата А6 - според мен е доста добра кола, тук от дилъра е съвсем реално около тези пари да се намери: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11311949299197856&f1=details

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един добър екземпляр макар и 204 кс A6 S-Line 2012, а може би Този и Този S-Line

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да потърсиш и в www.audi.de и в www.audi.at, в секцията Gebrauchtwagen. Аз моята така я намерих :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за кожен салон без вентилация (т.нар. обдухване)...

аз откакто имах допир до такъв лятото, за мен вече съществуват три типа салони - плат, алкантара и кожа с вентилация, степенувани в тази последователност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ами това, искам тази кола но щом Вие казвате че няма смисъл...

Вальо,да земем ти я честитим май :rolleyes:

Със здраве да си я караш,много безавариини,в сервиз само за обслужване да ходи :bia:

п.п качи някоя снимчица де.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама стана ли работата вече?

като всички нас като му влезе мухата в главата и никой не може да го разубеди. Браво от мен.... :)

той даже май ще идва на сбирката :-). Междени 13.10 и вечерта май в Търново или Габрово ще се засяда :-)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...