Jump to content

930 км за под 9 часа


Recommended Posts

Много рацери бреее.Аз къде съм тръгнал с мойте 3ч30мин Варна-София?И то полуизтрезнял и без никакви документи,освен тези на колата. :D:hilezh::D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хахаха,ти като този дето го спряли,и му искат документите за проверка. А той вика-Имам малко,но няма да стигнат. -Как малко бе,какво имаш?-Ми военна книжка. А той на около 40 години... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,ти като този дето го спряли,и му искат документите за проверка. А той вика-Имам малко,но няма да стигнат. -Как малко бе,какво имаш?-Ми военна книжка. А той на около 40 години... :D

:D:hilezh::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би малко повече обороти но са близко до там (по спомени от моята).

Може и да са по-малко,абе с 200 е точно на 3800....шест скорости/130к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S.Като бях в Италия ми се напълни душата...Това е страната за каране по магистрали....

А в немско покарвал ли си ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рацери бреее.Аз къде съм тръгнал с мойте 3ч30мин Варна-София?И то полуизтрезнял и без никакви документи,освен тези на колата. :o:hilezh::hilezh::bia::o

Много бързане много нещо :o ,твоят ангел хранител едвам те е догонвал сигурно. :o

Явно ще излезе вярна приказката,че пияния и господ го пази. :o:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я имаше култовта тема за 220 с Б3 всички скочиха - как може такива работи, безобразие, малоуник.......А сега се хвалите и вие как карате по същия начин - е тва не мога да го разбера? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е по по най.... и защо сме тук в този форум...?

Because we are the best of the best of the best :)))

Всички са лапнали мухата и превръщат максималната си скорост в крайцерска ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре през ноща ще я тествам моята на магистралата да видиме за колко ще съм в Пловдив но 30+ не е непостижимо,напълно му вярвам на Кольо,че ги е направил

Абе,вие за 5 минути ще се изтрепете по пътищата,бе! :);)

Редактирано от LEXUS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.със 150 имам чуството че ще заспя,всичките инфарктни ситуации на пътя ми се случват когато карам бавно и зяпам през прозорците...

Вие сте за Германия,там знаеме,няма ограничения на скоростта по аутобаните и там карат като вас-180-200-240км/ч. без проблеми.Единственият проблем е като се ударят там,живи няма. :) Е,този проблем им се появява само един път в живота...и за последно. ;) Един колега спомена законите на физиката--тях нито с Ауди А8 с пружини от Q7,нито с S-класа,нито с Bentley Azure можеш да пренебрегнеш,а колата ти дава усещането,че можеш. Редактирано от LEXUS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не предизвиквай съдбата...

Иначе аз също карам бясно понякога, но положението със свръхконцентрацията присъства и при мен... Все пак мисля сме се събрали достатъчно разумни хора тук, които все пак преценяват състоянието на пътя, трафика и всичко останало, преди да започнат такива "маневри" ...

На мен лично ми се иска някой път просто да закова педала на газта до дупка , както каза Кольо - да се почувствам жив :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я имаше култовта тема за 220 с Б3 всички скочиха - как може такива работи, безобразие, малоуник.......А сега се хвалите и вие как карате по същия начин - е тва не мога да го разбера? :)

Мене с Б3 с повече от 160 трудно ще ме накараш да се движа.....Между другото помоли колегата QUATTRO BG да те повози малко с 200 и после ми напиши(ама честно) дали е натоварващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте за Германия,там знаеме,няма ограничения на скоростта по аутобаните и там карат като вас-180-200-240км/ч. без проблеми.Единственият проблем е като се ударят там,живи няма. :) Е,този проблем им се появява само един път в живота...и за последно. ;) Един колега спомена законите на физиката--тях нито с Ауди А8 с пружини от Q7,нито с S-класа,нито с Bentley Azure можеш да пренебрегнеш,а колата ти дава усещането,че можеш.

Аз не знам че няма ограничения на скоростта или по-точно знам ама само за 1 или 2 провинции...Също виждам как като караш със 160,бабички на по 80г. с пежа 206 те изпреварват с 180....А ти знаеш ли каква е разликата между 180 и 240?????А знаеш ли че законите на физиката са различни спрямо големината,теглото и задвижването на колата?Окачване,спирачки....Знаеш?

P.S.Я ако обичаш ми извади статистиките колко души загиват на година при катастрофи в Германия и България съответно,защото си мисля че там ще има атомна изненада за теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напук на всичко вчера се прибрах от Копривщица за 2,5 часа и повече от 80 не съм дигал! И честно казано де що имаше ме изпревари, че даже и една баба Лада! Ма кво от това - карах си и се кефех! :)

Случвало се е и за 1 час да си дойда и да поддържам 140-160 по тоя тесен път, ма за чий дявол се юркате да карате с 200 и нагоре, че даже и по магистралата не знам! ;)

Ми и мен са ме возили с хубава кола с 220+ и верно, че големите мощни коли са много стабилни и чувството е съвсем различно от някоя сапунерка! Ма хората са измислили самолета за тая цел!

За мен пътуването до морето винаги си е било удоволствие, продължаващо 5-6 часа! Не че не мога да нахъсам Аудьо и да го набримча със 160-170 примерно! При максимална 195 - хич не ми е проблем! Ма де е удоволствието от това не знам! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, карах бързо (което ще рече, че където можех, скоростта ми не падаше под 140км/ч, а на моменти и 190км/ч), София-Русе, Русе-София, средно около 3,45 в едната посока, с по три спирания в всяка посока. Какъв ми е резултатът, две от 6-те спирания, бяха от КАТ и се сдобих с един фиш и един акт (а благодарение на радар-детектора, се разминах с поне още 3-4 спирания). Е карайте ако искате и 800.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е пределно ясно, че повечето от бързо каращите не го правят защото бързат ;)

Лично аз го правя, защото така ми е кеф... И защото така се чувствам жив, дето вика батко Роман. В същото време се чувствам и достатъчно уверен в себе си и колата. Никога не превишавам скоростта, ако чувствам, че с това рискувам чуждия или свой живот и имущество. Правя го където мога. Където не мога ЧАКАМ - случвало се е да карам 10-ки км. след някой бавен камион, просто защото нямам достатъчно видимост да го изпреваря. Където обаче може (има доста такива места и часови пояси дори в България, лично на мен ми доставя удоволствие да понастъпя колата... :) Винаги съм се изумявал на някакви кретени, които изпреварват на невероятни завои, а после карат с по 90-100 на прав път ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русе-Пловдив(до Тримонциум) през Боаза-3 часа, обаче на връщане с 2 спирания и вече не бързах изобщо като пенсионер 5 часа. Няма смисъл заради 10-20 минути да тормозиш колата и себе си. Мисли за себе си и околните не сме сами на пътя все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука явно има няква масова заблуда!!!бързото каране НЕ е равносилно на БЕЗРАЗСЪДНО каране!!!! :)

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е пределно ясно, че повечето от бързо каращите не го правят защото бързат  :wall:

Лично аз го правя, защото така ми е кеф... И защото така се чувствам жив, дето вика батко Роман. В същото време се чувствам и достатъчно уверен в себе си и колата. Никога не превишавам скоростта, ако чувствам, че с това рискувам чуждия или свой живот и имущество. Правя го където мога. Където не мога ЧАКАМ - случвало се е да карам 10-ки км. след някой бавен камион, просто защото нямам достатъчно видимост да го изпреваря. Където обаче може (има доста такива места и часови пояси дори в България, лично на мен ми доставя удоволствие да понастъпя колата... ;) Винаги съм се изумявал на някакви кретени, които изпреварват на невероятни завои, а после карат с по 90-100 на прав път  :bia:

ГОТИН, МНОГО ГОТИН - ТОВА Е ИСТИНАТА :)

Само ще добавя какво ме е учил моя инструктор: "Жена и кола те оставят когато най-малко очакваш и трябва", а той има богат опит и с жените и с колите ;);):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично карам с 120-130км/ч мах и си имам достатъчно тръпка...сигурен съм в колата и знам че може още но е безсмислено...пък от спестеният бензин 4-5 бири са безплатни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...пък от спестеният бензин 4-5 бири са безплатни :)

Ами карай с 90 , ще има и за мезе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука явно има няква масова заблуда!!!бързото каране НЕ е равносилно на БЕЗРАЗСЪДНО каране!!!! :)

Именно в самото изказване е заблудата, ама карай ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...