Jump to content

Сервизна книжка за Ауди А4(B5)


quantic

Recommended Posts

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Има ли някой owner manual-а за а4 99-00 на Английски, старите линкове не работят.

Аз го имам на английски за А4 1999. Кажи какво ти трябва да ти го сканирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам на английски за А4 1999. Кажи какво ти трябва да ти го сканирам.

Нищо конкретно, искам да си я сваля цялата от някъде, но удрям на камък, намерих я на всички езици без английски и немски :hilezh:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 months later...
аз немога да ги отворя

Ето още една добра документация за Б5

*** Zamunda.NET ***

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой може ли да даде или да ме насочи къде да потърся User Manual (упътване) или както се води за а4 1.9tdi 110k.c. AFN '97

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги днес открих в замунда всичко за VAG просто пишеш в търсачката на замунда etka и изтегляш програмата малко е голямка 2GB но пък има всичко.Дано сам ви полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес открих в замунда всичко за VAG просто пишеш в търсачката на замунда etka и изтегляш програмата малко е голямка 2GB но пък има всичко.Дано сам ви полезен.

това се знае отдавна шефе,въпрос на умело боравене с "търсачката".

И етката далеч не е "всичко за VAG" за съжаление.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Здравейте,

може ли някой да качи или да ме насочи къде да потърся User Manual (упътване) или както се води за а4 1.9tdi 110k.c. AFN '97. Всички линкове, които са постнати не работят!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ето това е книга която си купих преди 2 год. Имаше я само в една книжарница и само 1 брой. Тя е за дизел, и е на руски, но много пъти ми е вършела работа. Струваше 22 лв.

103N.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук добре поне има картинка на колата за която търсим, а и хората са разбрали какво търсим :D :D :D

Зае*и го тва ръководство за ремонт искаме оригинален документ :hilezh:

Редактирано от cecko_tdi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това искам, ръководства за ремонт има на доста места, но истински User Manual не мога да намеря никъде за този модел. Има за следващия но е доста различно и не върши работа!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
И аз това искам, ръководства за ремонт има на доста места, но истински User Manual не мога да намеря никъде за този модел. Има за следващия но е доста различно и не върши работа!!!

и аз не намирам никъде... :redface:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много хубаво е това за сервизните книжки,но може ли да ми каже някой как да я дръпна на друг формат,защото сега не мога да я отворя!!!

Момчета да ми каже някой добър сервиз за Ауди в София,където да има резервни части а не да се чака доставка с седмици.Пишете ми на емейл: "eskalibur_74@abv.bg"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
. . . но истински User Manual не мога да намеря никъде за този модел. Има за следващия но е доста различно и не върши работа!!!

Колега, виждам, че в тема за сервизни документи търсиш User Manual . . .

Успя ли да видиш тази тема дали няма да ти свърши работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Здравейте колеги!

Карам "Мондео", а не "Ауди", но един приятел скаран с интернет, ме помоли да му намеря ръководства за новото му старо Audi A4 B5 96г. Така попаднах на долния руски сайт и реших да го споделя с вас, доста е изчерпателно инфото:

Инструкция по эксплуатации AUDI A4/S4

Смъкнах почти всичко в уордски файл, надявам се да не съм повторил нещо даже :bia: :

Инструкция по эксплуатации AUDI A4/S4 B5 1994-2000

Понеже моя човек е нов с аудитата, намерих му и ръководство, как се работи с бутоните около дисплея на климаалагето. Ще го споделя и тук, като предварително ви се извинявам, знам че е елементарно!

Климатроник Audi A4

Ел.схема климатроник Audi А4

Успехи ви желая и дано скоро да имам възможността, да се включа в редиците ви, с някое "Ауди А6" модела след 2002г.! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

За улеснение на всички колеги пускам директните линкове:

- <a href='http://overboost.centrum-group.com/Audi/Audi_A4_rus.zip' target='_blank'>Книжката във вид на софтуер със снимков материал</a> (<span style='color:red'>На руски език</span>) 94.1 MB ZIP

- <a href='http://overboost.centrum-group.com/Audi%20A4_B5-Manual.pdf' target='_blank'>Сканираната книжка във вид на PDF файл</a> (<span style='color:blue'>На френски език</span>) 34 MB PDF

Желая ви по-малко и по-успешни ремонти!

колеги много се извинявам за тъпъчкия си въпрос колко свещи има ауди а4 в5 1.8 1997г.защото аз виждам само две моля да ми отговорите предварително ви благодаря
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги много се извинявам за тъпъчкия си въпрос колко свещи има ауди а4 в5 1.8 1997г.......

Колега виждаш само две защото другите две са под бобините и тяхното оребрение за охлаждане. Самото то се сваля с 4 болта ако не бъркам и излиза заедно с лолите на останалите две свещи. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...