Jump to content

Възможно ли е да се намери читаво Ауди за около 9000 лв?


Recommended Posts

Здравейте,

Като спецове тук, искам да попитам за 9 000 лв мога ли да намеря читаво ауди. Предпочитам по голямо, А4, А6.

Изчетох, а и продължавам да чета по въпроса, тук във форума и общо взето, ако съм разбрал правилно А4, 1.9.ТДИ 131 к.с., е като ли най доброто, както и 1.8 Т, относно вървежа, поддръжката и разхода.

За А6 явно 2.5 ТДИ не е за препоръчване, но все пак искам и Ваши мнения, ако може с линк към някой обява.

с чипове не ми се занимава, защото четох че прецаквали колата. Чел съм, нямам познатио с такава кола, така че, ако искате коментирайте и това. От Бургас съм и ако има някой, който е майстор на чиповете може да се навия да сложа.

Ама нека първо взема колата :)

Редактирано от LEGAL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може. Има много читави от 95-та за 9000 ще станат перфектни, има и избушени екземпляри за 9000, но те са 2003-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си за по нови, ама явно няма да стане. :) .

Ако има и други мнения, ок, ако не, темата може да се заключи. За близо 20 г кола 9000-10000 лв.. :rotcol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има. Тази сутрин видях да обсъждат една хубава а4 Б6 авант със спортен пакет май беше, за 9300. Някъде надолу в първите теми е.

Трябва да се търси. Точно тези модификации са най-търсени и хубавките изчезват без време. Та ще е нужен и късмет :zustimm: . Ако нищо не харесваш към момента, изчакай и следи обявите. Най-добре е форумна според мен, нищо че може да е по-скъпа от екземпляр Х на пазара. Има защо! Много хора са търсели по 3-4 месеца че и повече преди да купят. Не бързай щом имаш парите :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искам да попитам за 9 000 лв мога ли да намеря читаво ауди. Предпочитам по голямо, А4, А6.

Изчетох, а и продължавам да чета по въпроса, тук във форума и общо взето, ако съм разбрал правилно А4, 1.9.ТДИ 131 к.с., е като ли най доброто, както и 1.8 Т, относно вървежа, поддръжката и разхода.

За А6 явно 2.5 ТДИ не е за препоръчване, но все пак искам и Ваши мнения, ако може с линк към някой обява.

От Бургас съм

Тая гледал ли си, като си от Бургас http://www.mobile.bg/11354658153174121 :gruebel:/>/>

Има. Тази сутрин видях да обсъждат една хубава а4 Б6 авант със спортен пакет май беше, за 9300. Някъде надолу в първите теми е.

http://www.mobile.bg/11357309255556832

За А6 явно 2.5 ТДИ не е за препоръчване, но все пак искам и Ваши мнения, ако може с линк към някой обява.

http://www.mobile.bg/11357468059907620

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не съм ги гледал, щото още не съм почнал да обикалям.ХАРЕСВАМ ТАЗИ МАРКА И ТЕЗИ МОДЕЛИ, за това исках да разбера има ли читави, за тези пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз не се причислявам към спецовете, но бих споделил мнение и опит от покупката на автомобил за себе си в края на декември.

Според мен за тази сума можеш да намериш А4, но доколко е читаво, дълбоко се съмнявам. Три месеца "преравях" немския пазар и това, което виждам, е че, има подобни ауди-та, за по 5000 Евро, но са на по 300 000+ км

Нашите търговци ги купуват, смъкват им малко цената в Германия, напудрят ги и ги пускат на 150 000 км в България за по 11-12 000 лева. (може и малко надолу с пазарлък)

В интерес на истината, колите дето са по над 300 000км изглеждат много добре (поне тези, които аз съм виждал) и ако не им виждаш километража, няма как да им дадеш тези километри - определено една така поддържана кола може спокойно да мине в България за няма и 150 000км.

Приятели в Германия ми помогнаха и взех А4 Куатро 1,9tdi 131ps 2004 за 8 600 Евро на 127 000 км! Колата е с кожен салон, РНС-Е навигация, мулти волан, шибидах, подсветки на вратите и в краката на всяко едно място - само темпомат няма. Колата беше обявена за 10 600 и основния аргумент, с който я смъкнахме на 8 600 беше, че колата е Евро 3, а от 2013 в Германия вкарват тестова забрана за коли, които не са Евро 4 да влизат в центровете на големите градове. (поне така ми казаха). На практика колата е трудно продаваема в Германия и стигнахме до споразумение, макар че пъвроначално за под 9000 Евро и дума не даваше да се издума.

В България всеки ми казва, че парите са много и за тези пари съм щял да взема кола 2007 година - сигурно е така, само че на половин милион километра и напудрена...защото кола 2007 година на 130 000 - 150 000 км под 13-14 000 Евро в Германия няма.

Сигурно ще има хора, които ще кажат, че не съм прав - може..но това е моето мнение, за себе си смятам, че е така и съм страшно доволен от автомобила си. Не съжалявам за нито един цент.

Ходих до Ауди в Германия за да ми разчетат ПИН Кода на навигацията. До него момент сам не бях сигурен, доколко покупката е изгодна и дали не съм направил грешка, но докато четяха ПИН кода, направиха и оглед на колата и я оцениха на стойност над 10 000 Евро, оценка, която споделиха и в един от големите им сервизи, когато си смених маслото преди да си тръгна за България. Чак тогава се успокоих, че не съм се минал.

Сега съм супер доволен.

Не знам, дали ти бях от полза по някакъв начин. Ако трябва да обобщя - според мен за тази сума вероятно ще намериш (макар и трудно) желаното Ауди, но ще бъде компромис с неизвестни км и условно читаво.

Спорна 2013 на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателният отговор. Някак си се убеждавам, или да събера още пари /изобщо не бързам/, или да сменя марката.Предлагат мимерцедес Ц 180 и Ц 220 за 10 000 лв, но ще смъкне към 9000 сигура, ама нещо не ме радва толкова <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели в Германия ми помогнаха и взех А4 Куатро 1,9tdi 131ps 2004 за 8 600 Евро на 127 000 км!

Недей така бе човек. Половината автоджамбази ще те обяват за луд и знаеш ли защо ?

Защото не са могли да изкарат много пари от теб , като ти продадат някакво торище на 500к км.(преправено на 110к км.) за 15 000+ лв.

Иначе според мен си направил възможно най доброто-купил си по-стар модел за добра сума и със сигурност в отлично състояние, а не календарче (нова година) скъсано от каране.

Прави ми впечатление, че всеки иска да купи за Х лв. кола , която струва 2Х лв.

И по темата- БГ пазара е пълен с B6-ци в "перфектно" състояние за по 8-9К лв. Но забележи - само БГ пазара !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе хора що си мислете, че джамбазите ги купуват на цените от сайтовете? Не е ли малко наивно?

Никой не си мисли, че купуват на обявените цени. Получават си пакетни цени за количества най-вероятно. И колите, като по-долу описаната, сигурно им илиза за 3500-4000 Евро. Пък тук ще я продаде за 12 000 лева след необходимите корекции.

Доста е наивно не малко За 9000лв читаво може но в Германия

Да де, може в Германия, ама над 300 000 км

От класът, за който се говори в темата, най-евтиното обявено в Мобиле.де в момента е за 5000 Евро на 378 000км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй с mobile.de ми мяза малко с Adidas-а - един обикновен найлонов екип изкуствен сложили му една щампа Adidas и цената до небето - да не говорим за тениски, къси гащи и други, а качеството на материалите е под всякаква критика. Има и качествен Adidas - но аз все по рядко го срещам вече. Та едната марка - прави цената, но качеството не винаги отговаря на цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току виж някой го купил. Съществува моментът пазарлък и пакетна цена както някой по-горе написа.

В интернет, в частност мобиле.де, всеки публикува с цена таван. Тоест цената е такава, че колата да не се продаде за 2-3-5 дни, колкото и да се иска на продавача. Затова такива коли може да ги гледате по 2 седмици, че и повече, на обява. Целта е купувачите да бъдат накарани да мислят "да я купя ли или да не я купя" и да се изкушават. Цената за купувачите се вижда висока и някои се отказват, други се колебаят и не знаят как да постъпят.

А4 В6 е сред най-търсените и близо 20% от цената й се дължи на този факт. При други пък е обратното - предлага се "много кола" за "по-малко пари".

Истински изгодните оферти (или измамно изгодните) изчезват или същия ден, или на следващия. Най-много на по-следващия. Или ще я купи немец, или някой прекупвач, или някой българин късметлия или друг случаен клиент, който е бил там в подходящото време и място.

Реално за мен който купи за себе си +10-годишна кола на над 300 000 км. за над 10000 лева без докарване, такси, регистрации и т.н. е много надъхан фен и заслужава поздравления за ентусиазма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И по темата- БГ пазара е пълен с B6-ци в "перфектно" състояние за по 8-9К лв. Но забележи - само БГ пазара !

не е точно така, колега...точно в немското мобиле вече ги има за 3500 euro, като започват от 2700 euro ...сега доколко са читави не споря. Понеже и аз съм се ориентирал към B6, но нямам 9-10+ к, както масово се твърди, че струват тук ми е интересно какви пари за ремонт да очаквам от Б6 пусната да кажем на 7-7.5к на БГ пазара? Какви сюрпризи мога да очаквам от евтината кола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Читави Аудита за около 9000лв. има, но след това имаш минимум 2000лв. за въвеждане в експлоатация!

Ако искаш за 9000лв. готово, регистрирано, всичко платено, обслужено, нови гуми, качваш се и караш.... от приятел, близък или колега от форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз не се причислявам към спецовете, но бих споделил мнение и опит от покупката на автомобил за себе си в края на декември.

Според мен за тази сума можеш да намериш А4, но доколко е читаво, дълбоко се съмнявам. Три месеца "преравях" немския пазар и това, което виждам, е че, има подобни ауди-та, за по 5000 Евро, но са на по 300 000+ км

Нашите търговци ги купуват, смъкват им малко цената в Германия, напудрят ги и ги пускат на 150 000 км в България за по 11-12 000 лева. (може и малко надолу с пазарлък)

В интерес на истината, колите дето са по над 300 000км изглеждат много добре (поне тези, които аз съм виждал) и ако не им виждаш километража, няма как да им дадеш тези километри - определено една така поддържана кола може спокойно да мине в България за няма и 150 000км.

Приятели в Германия ми помогнаха и взех А4 Куатро 1,9tdi 131ps 2004 за 8 600 Евро на 127 000 км! Колата е с кожен салон, РНС-Е навигация, мулти волан, шибидах, подсветки на вратите и в краката на всяко едно място - само темпомат няма. Колата беше обявена за 10 600 и основния аргумент, с който я смъкнахме на 8 600 беше, че колата е Евро 3, а от 2013 в Германия вкарват тестова забрана за коли, които не са Евро 4 да влизат в центровете на големите градове. (поне така ми казаха). На практика колата е трудно продаваема в Германия и стигнахме до споразумение, макар че пъвроначално за под 9000 Евро и дума не даваше да се издума.

В България всеки ми казва, че парите са много и за тези пари съм щял да взема кола 2007 година - сигурно е така, само че на половин милион километра и напудрена...защото кола 2007 година на 130 000 - 150 000 км под 13-14 000 Евро в Германия няма.

Сигурно ще има хора, които ще кажат, че не съм прав - може..но това е моето мнение, за себе си смятам, че е така и съм страшно доволен от автомобила си. Не съжалявам за нито един цент.

Ходих до Ауди в Германия за да ми разчетат ПИН Кода на навигацията. До него момент сам не бях сигурен, доколко покупката е изгодна и дали не съм направил грешка, но докато четяха ПИН кода, направиха и оглед на колата и я оцениха на стойност над 10 000 Евро, оценка, която споделиха и в един от големите им сервизи, когато си смених маслото преди да си тръгна за България. Чак тогава се успокоих, че не съм се минал.

Сега съм супер доволен.

Не знам, дали ти бях от полза по някакъв начин. Ако трябва да обобщя - според мен за тази сума вероятно ще намериш (макар и трудно) желаното Ауди, но ще бъде компромис с неизвестни км и условно читаво.

Спорна 2013 на всички

Горното мнение е вярно, макар и да има изключения от него /, които изключения аз не знам как да ги квалифицирам, дали лоши или добри /...но да карам по същество..Аз съ от Дупница и съвсем скоро си бях в родния град...Гледам на паркинга пред офиса на ,,Бул инс", спира човек с Ауди А4 2.0 ТДИ...понеже голяма решетка и аз решавам и го заговарям, колко пари му струва колата, как и откъде я е взел...

Човекът ми каза : 13 000 лева от Италия внос......

Цената за дизелево Ауди, след 2004г. с новата маска, ми се видя ОК, даже ниска...

Та всичко е компромис при покупка на кола на старо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...