Jump to content

Какво Ауди Б7, 2007г. 1.8Т бензин или 2.0 дизел


Recommended Posts

  • Отговори 113
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

N1995...

Проблема при дюзите не е от нафтата, а е фабричен. Самата помпа спира, дюзата не се запушва или спича. Гори електрическата част.

Плюс това вече се сменят без пари марка континентал и стига сте ги плюли тези дюзи. ФИЛМА З ДЮЗИТЕ ПРИКЛЮЧИ :respekt:/> остава филма с шестограма :2gunsfiring_v1:/> Останалото е кеф :zustimm:/> Ако караш над 20к км на година вземи си дизел, ако караш по-млако бензин. Дизела се взима да се кара.

Като разход можше да кликнеш на подписа ми и ще разбереш колко е различен.

Редактирано от maximoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако му е тежко крачето на колегата може и повече да му дава от тоя разход.... не търсете задължително проблем в колата :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, това при нормално каране в града и извън града и 140км/ч по магистрала на темпомат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега мисля да я засека .. пълня до горе и карам докато спре.

До колегата с едната Б7... - абе ти как караш колата си с тва дето хората си варят млякото ... <_< не се заяждам..

Не мога да разбера .. взимате си коли за по 20 хил и им слагате газ ... къде е удоволствието ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера .. взимате си коли за по 20 хил и им слагате газ ... къде е удоволствието ?!

Удоволствието се състои в това, че на газ колата е 95% от това, което е на бензин и съответно за Хлв кефа от карането може да продължи по-дълго или просто да бъде по-евтино :)

Относно извънградския разход на 1,8Т това ми се виждат немислими цифри, 12 е супер трудно да се постигне камоли със 140 и то давам пример от възможно най-лошата гледна точка - първите 1,8Т в най-тежкото купе с куатро. За да гори 12 трябва да има някакви постоянно доускорения с пълна газ т.е. да се кара газ спирачка.

Разходите на колегите са далеч по-реалистични - 12-ка в града и 7-8 извън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да попитам нещо?

Вчера видях едно уникално(бяло) А4 allroad . Само оллроада ли е куатро или има и нормална А4 куатро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата с едната Б7... - абе ти как караш колата си с тва дето хората си варят млякото ... <_</> не се заяждам..

това мнение, тип кон с капаци е направо смешно.

това е като лафовете на гаражните майстори, които правеха само лади... "немска машина - здрава машина" и цъкат и цъкат...

аз също не се заяждам, не карам на газ, просто мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата с едната Б7... - абе ти как караш колата си с тва дето хората си варят млякото ...

Не виждам защо трябва да давам х2 за гориво за същото возене, от разликата събирам пари за следващата ;). Да не пуснеш след време тема как да си сложа газ след като я купиш, че има много такива, които бяха против пък сложиха газ в последствие ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газа е супер, същото вървене на половин цена ако не пестиш от първоначална инвестиция. Сметни си колко караш и за колко вереме ще си избиеш парите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората карат коли и джипове над 400к.с. и над 100 бона на газ, нащо момче ще си развали удоволствието със слагането на газова уредба на уникалното си А4.Това не е спортна кола колега, това си е обикновенна кола с 4 врати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората карат коли и джипове над 400к.с. и над 100 бона на газ...

Вероятно си прав. Ама аз карам В7, около 200к и никога няма да си сложа газ. Наречи ме прекалено консервативен ако искаш, ама по смъртно няма да го направя, по скоро ако обстоятелствата ми го наложат ще мина на НЕ премиум. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е кофти и никак НЕ премиум да направиш варна-софия-варна за 83лв.

Колега, това прави 6/100 газ... Аз нямам идея кое Ауди е способно на подобен разход, дори на бензин... :blink:/> Да не е метан?

Редактирано от Proff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разхода е 8 , изминатите километри около 900 , цената е 1,15лв/литър с отстъпката. кара се нормално, в ограниченията или малко над тях , моето магистрално е с 3000 - 3200 оборота което е около 120-130 км . аз имам идея кое ауди дава подобен разход - моето :rolleyes: .... за сведението разхода по борд на бензин го извади 5.7 за цялото пътуване , което разбира се съм наясно не е реално , но аз борда не гледам , гледам касовите бележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все Българина открива топлата вода. Ако всичко беше толкова "ток и жици", бензиновите двигатели от завод да са отдавна при динозаврите :icon_idea:

Преди да сложа газ на бензинов двигател - по-добре дизелов! И това го казвам подчертавайки, че никак не съм фен на тракторките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

българите съвсем не са тези с топлата вода виж кои са водещите при газовите уредби-Италия, Холандия.Ама ти си карай на бензин няма лошо, ама ако караш на газ за година ще ти останат пари колкото за още една почивка със семейството или за каквото друго се сетиш, за ново LCD примерно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... до момента в който дойде първия основен ремонт и се наложи да продадеш новото LCD :stupid:

Мерси съм. Ако ще карам - ще карам. Като почна да не мога да си го позволявам - с колелото! Варианти винаги има. Ама импровизации - :rotcol:

Няколко бензинки в семейството - всички са си както майка ги е родила и няма и да помиришат газ та ако ще и да трябва да се карат само по 1000км на година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...