Jump to content

Национален Събор на Ауди Клуб България 2013


Васко

Recommended Posts

 

Ти на кой събор си видял да се допускат марки различни от тази,за която е отреден събора  :blink:

 

А ти на колко ауди сбора си присъсвал,че се възмущаваш толко?

 

Не е редно да се допускат други марки коли,но на събора през 2011г на Междене имаше други коли вкл.  БМВ на паркинга <_<

 

А така като гледам колко вписващи има в темата,верно може да се помисли по въпроса с др.марки коли <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 339
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Направо се възбуждам....на достатъчно съм бил,верно,че на повече БМВ събори :bgdev:   -_- 
Вие пък спрете да съдите за посещаемост от броя хора писали в темата,едва ли не форума е критерии...
Миналата година малко ли Аудита имаше ?! Сигурно всички бяха писали в темата :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така като гледам колко вписващи има в темата,верно може да се помисли по въпроса с др.марки коли <_<

Общо взето няма защо да се дискутира въпроса. Други марки на пистата НЯМА да има, това е Събор на Ауди и се прави за тази марка коли, а не по принцип. На ПАРКИНГА на пистата винаги е имало и други марки коли - на организатори, спонсори и на хората от самата писта. Тази година това изключение също ще бъде факт, но те НЯМА да се състезават, а ще се ползват за организацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре разбрахме какво ни "намекна", не искам по никакъв начин да се притесняваш за тия неща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама никой не отговори за драговете, на елиминации ли ще се решават, или там с ония чудеса, дето ги лепиха по колите и така се засичаше времето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго наместване на програмата, най-накрая всичко се уреди. :blowkiss:

 

Тъй като основна заслуга при избора на новата кола на шефа е моя, имам обещано една събота и неделя с нея. Съответно се пазех точно за събора. Ще дадем малко цвят на събитието с едно А7.

 

Къде разпечатвате стикерите и на какво? Миналата година го направих на обикновена лепяща хартия(само с това разполагат в Офис 1), по пътя започна да ръми леко и пристигнах с една топка хартия. В печатница за една две бройки надали ще ми обърнат внимание.

Редактирано от dr_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо се възбуждам....на достатъчно съм бил,верно,че на повече БМВ събори :bgdev:   -_- 

Вие пък спрете да съдите за посещаемост от броя хора писали в темата,едва ли не форума е критерии...

Миналата година малко ли Аудита имаше ?! Сигурно всички бяха писали в темата :steinigung:

Стискам палци при следващият пост да свършиш  :)

Айде разгледай миналогодишната тема,колко и как(ентусиазъма в нея) е писано и си помисли пак ;)

Аз както всеки път ще бъда там(на пистата),не искам точно аз да повдигам този въпрос(винаги със се дразнел на тези дето само се оплакват)но да се организира събор само за тва,че трябва да има такъв,а не за да си направят кефа всички ауди фенове....... :(  

 

п.п Повече няма да пиша по този въпрос,както казах ще бъда там,да му мислят всички малки печки,ако има свободни стартове предизвиквам всички душегуби :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година пак ще отида и ще участвам. Правя го за собствено удоволствие. Който е отишъл да гледа как другите си чупят колите и не е доволен - негов проблем.

 

В тази връзка приканвам повече хора да участват в състезанията, не е страшно - нали това е идеята на мероприятието с писта :dance:

..друг вариант беше като голфаджиите - на поляната на Крушунските водопади и да се лее люта чалга :ninja:

 

п.с. ако остане време за свободни стартове предизвиквам колегата duno, както и всички ACE-та,  ABF-и, ACE-ABF хибриди и други извращения  :bgdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам палци при следващият пост да свършиш  :)

Айде разгледай миналогодишната тема,колко и как(ентусиазъма в нея) е писано и си помисли пак ;)

Аз както всеки път ще бъда там(на пистата),не искам точно аз да повдигам този въпрос(винаги със се дразнел на тези дето само се оплакват)но да се организира събор само за тва,че трябва да има такъв,а не за да си направят кефа всички ауди фенове....... :(  

 

п.п Повече няма да пиша по този въпрос,както казах ще бъда там,да му мислят всички малки печки,ако има свободни стартове предизвиквам всички душегуби :bia:

Предизвикателството се приема...почвай да тренираш ;):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той duno готов припаднал :D Освен ако не влезе в някава диета да свали под 110кг :D

 

Обещавам да ти покажа тогава как върви AFN(в случая AVG) с права тръба :ninja:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че резервации за настаняване в хотела ще могат да се правят до този петък, 07.06.2013г., включително, и то при условие, че малкото останали стаи не се изчерпят до тази дата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да попитам нещо. Тъй като самите състезания и цялата порграма ще са на 15-ти... тогава на 14 какво ще има ? Ще може ли свободни състезания да си правим или ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека малко по-конструктивно. Улисани в дрязги относно паркирането никой не отговори на моето запитване.

Къде и на какво разпечатвате рекламните стикери за събора?

Мисля, че това е много по-важно за популяризирането на клуба и марката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Къде и на какво разпечатвате рекламните стикери за събора?

Мисля, че това е много по-важно за популяризирането на клуба и марката.

 

Хайде някой да отговори на този въпрос, че и мен живо ме вълнува! :wink: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хайде някой да отговори на този въпрос, че и мен живо ме вълнува!  :wink:

 

 

Рекламните стикери на събора можете да разпечатате във всеки копиран център или рекламна агенция, във формат какъвто прецените, че е удачен за мястото на което ще го лепите.

Редактирано от Васко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и тази година Madness Motorsport & 4RINGS (авточасти за АУДИ нови и втора употреба) ще се постараем да отбележим присъствие, така както миналата година.

 

п.с. дали не е време да се направи един общ ВАГ събор!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и тази година Madness Motorsport & 4RINGS (авточасти за АУДИ нови и втора употреба) ще се постараем да отбележим присъствие, така както миналата година.

 

п.с. дали не е време да се направи един общ ВАГ събор!?

Радвам се, че ще присъствате на Събора!

 

Относно общ събор на ВАГ, обмисляме тази идея и почти със сигурност тя ще бъде реализирана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така! Темата с паркирането приключи с 65 скрити поста. Има прегласуване на това решение от членовете на Клуба, като на въпрос "Да влизат ли други коли на пистата" вотът до момента е 16:0 в полза на това да НЕ влизат коли от други марки, което по мои груби изчисления е 100 /СТО/ процента. Това тотално изчерпва темата. Всеки, който е с друга марка кола, но по някаква причина се чувства "обиден" от необходимостта да я спре от външната страна на оградата, има пълното право да пропусне мероприятието. ИСКРЕНО МОЛЯ разисквания по тази тема оттук нататък да няма.



Нови идеи ???

Какво имаш предвид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Какво имаш предвид?

Имам на предвид , че през 2011 и 2012 година нямаше медиен партньор на мероприятието .../ако наистина не вземаме момчетата от Тунинг БГ. - който не са медии /

Та , мисълта ми е - ще има ли Третият Национален Ауди Събор ,медийно отразяване ??? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В топ Гиър имаше статия със снимки. Работим и тази година да има. Нещо специално ли имаш в предвид? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...