Jump to content

Изпускателна система... (размисли и .т.н)


itolev

Recommended Posts

Тва вече е друго нещо, виж ти кво си написал, как да те разбере човек. Аз за това не си купих броня от S6 защото трябва и калниците да се сменят. Всичко е издуто с малко колкото да не пасва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 224
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Има в ebay дефузьори за А6 брония който са като на S6. Само трябва да се потърси малко... някъде бях гледал.

 

Отностно гърнетата нашите са напълно еднакви за V6 и V8

 

два катализатора ляво/дясно, следват тръби, после по 1 брой резенатор ляво/дясно, пак тръба, още 1 брой резенатор ляво/дясно, тръба (така наречения x-pipe) следва тръба и крайни гърнета ляво/дясно, Едно към едно.

 

аз се чудя тия 4-те гърнета в средата дали да не ги пратя да почиват заедно с тръбата до задните. т.е. ако си намеря крайните гърнета от RS6 правя една по дебелостенна неръждавейте от скобата преди катализатора до крайното гърне малко по широка от оригиналната слагам крайните гърнета от RS6... и спим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече съм го купил, ще отида да питам където правят брони. Едва ли ще е проблем.

Тоя вариант и аз съм го мислил ама още немам смелост да го направя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не им се плаши, няма нищо да се промени в по-зле, звука в купето зависи само от крайния кюнец, тия в средата нищо не правят. Само да докопам 2-те гърнета от RS-а и моментално отивам да ги правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох малко в нетЯ и пишат, че звука в ниските не се променя, но по добре се чува във високите. Това като махнат резонаторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махай смело.. няма да те изяде, аз и без това като карам извънградско... във високите от тоя вятър едвам си чувам музиката :) хаха е под високи имам в предвид 5000+ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва вече е друго нещо, виж ти кво си написал, как да те разбере човек. Аз за това не си купих броня от S6 защото трябва и калниците да се сменят. Всичко е издуто с малко колкото да не пасва.

Заради по-издадените джанти е!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте.Не знам да ли има  още някои тук но да попитам колата ми е ц5 куатро 2.5тди  downpipe ми е 63,5мм ,а другите тръби са ми 55мм ,ако   

направя   downpipe на 76,1мм  а другите тръби 63,5мм  само с резонатори + спортен филтър ще реве ли много и дали ще покачи малко мощност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сам 300+ само 150 съм  :icon_sad:  на пролет един ремап ще се направи , за гърнета от този сайт http://www.autoanything.com/exhausts-mufflers/65A5767A0A0.aspx какво е мнението това за средни flowmaster_laminar_flow_pro_series_exhau   за крайни все още не знам дайте  идеи? Тези ги чух и ми хареса отсеченият звук .Да си призная искам и турбинката да се чува ако си сложа друг blow-off ли както се казва като на бензиновите(s3 1.8T) дали ще стане моята работа? Благодаря ви предварително за саветите?

Редактирано от georgi86
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ще слагам задни гърнета от ес6 4ф.

Двигателят ми е 3.0тди 

Махнал съм долният катализатор и от меката ми връзка вървят тръби на 63 външно до задните гърнета.

Въпроса ми е ако стане доста шумно с есковите гърнета къде, как и с какво да приглуша звука?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Цитиране на предходен пост!

Да, колата е с чип. Генерацията съм я слагал на приятел в сервиза, но може да се монтира навсякъде. Тя си е plug and play.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...