Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

Хубав модел си харесал, само не взимай 18-ки защото ще съжаляваш, казвам го от лична проба. Освен красотата всичко друго е минус по нашите пътища.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За зимата са супер, с нови дебели гуми си е идеална колата. Иначе тия от снимката са 17ки и много им се чудя, но първо искам да си оправя фаровете и тогава ще мисля за джанти и гуми. Дето се вика още снега не е завалял :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проект черен таван, завършен! Новия плафон седи мнооого по-добре :)

 

d8i9.png

Колега,може ли да кажеш от къде го взе и колко пари?....за плафона говоря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, няма налични, трябва да се дебне. Гледай и за Q7 - същите са. Имай предвид, че са няколко вида - с и без шибедах, с и без амбиентно осветление (2 червени диода отпред), с и без homelink бутони, с и без микрофон за bluetooth. 

 

Моя конкретно е за без шибедах, с амбиентно осветление и микрофон за блутут, защото ще го слагам като си намеря модул най-накрая, че се продават само от бъгавите серии.

 

no0m.jpg

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя в момента няма амбиенте осветление -(двата диода) ,ако си намеря такъв с амбиенте,дали ще стане,смисъл ще я придобия ли тази екстра с плафона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не е голяма екстра, два червени диода дето светят надолу. Ако вземеш плафон с тях и пластмаса с дупки ще светят, да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мил бе бай хой.... регулиране на нивото спрямо товара имат и фаровете без завиване, така наречените от теб "нормални"

 

Щом фаровете са "доработвани" да не пиукат трябва да се регулират от носещите елементи (въпросните 3 алуминиеви кръгли елемента) за да сочат по-ниско, т.е. горния от трите трябва да се развие.. интересно е как ще застанат спрямо ръбовете на калника и капака, да не се отворят някакви процепи там.

 

Но без сваляне на бронята няма да се мине в този случай....

Горе доло ми стана ясно.Сега кажете към кого да се обърна за да решим проблема.Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,може ли да ми дадете схема или снимка с мястото където на което стои термостата,става въпрос за а6 3.0 тди -232 к.с

Колеги,смених термостата,сложих си пак оригинален -113 лв е и 65 лв за труд-2 часа отне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой пореден доброжелател ми е ръгнал с ключ или нещо подобно и ми е счупил вътрешната страна на левия стоп /диоден/. Нещо напоследък ми тръгна накриво - преди 2 седмици ми бяха надрали цялата дясна страна, сега това. Някой да има случайно за продаване диоден стоп за авант?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Весо, ако говориш за половинката от стопа, която е на багажника - имам такава, но не работи. Всмисъл, беше почнала да "прекъсва" и светеше само ако я натиснеш навътре с ръка и след първата дупка спираше. Казаха ми, че от маркучите на задната чистачка се е окислила нещо буксата ала-бала.... Смених маркучите в Порше (на акция) и взех нов стоп, а стария ми остана. Май имало начин да се отвори стопа, да се оправи буксата... ако ти се занимава, може да измислим нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за половинката, дето е на багажника говоря /лявата/. При мен диодите си работят идеално, тоест буксата ми е наред, само стъклото е засегнато. Има ли начин да се извадят диодите от самия стоп и да се сложат в твоята коруба или е капсолован? Разглеждал ли си го? Съответно новия от Порше ли го взе и на каква цена? Благодаря!

Редактирано от Бате Весо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите всички диоди светеха, само че когато си искаха  :razz: Не съм го разглеждал обстойно, но доколкото знам е капсулован. Мога да ти пратя снимки, ако искаш. Ако някой пък знае как би могъл да стане ремонта, да дава акъл. Иначе нов от Порше Запад - 300лв някъде беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ретрофитвал ли си е блутут модул? Интересува ме кабелите какви са, един оптичен от модула до преди усилвателя, един кан лоу, кан хай + маса и един до микрофона в плафона или има още нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам къде е модула много добре. Питах за кабелите, но ще се оправя така или иначе. Няма други освен тези трите, днес ще си ги взема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите всички диоди светеха, само че когато си искаха  :razz: Не съм го разглеждал обстойно, но доколкото знам е капсулован. Мога да ти пратя снимки, ако искаш. Ако някой пък знае как би могъл да стане ремонта, да дава акъл. Иначе нов от Порше Запад - 300лв някъде беше.

В Порше на мен преди малко ми съобщиха цена 360 лв. и 4-5 дни за доставка. Това само за малкото стопче. След като обиколих всички морги в София, най-накрая намерих един да има такъв стоп - 150 лв. Довечера ще ходя да го гледам дали става и ще пиша. Благодаря за готовността за помощ, колега!  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой със заводски ISOFIX на задната седалка,в авант по възможност?

Интересува ме по-скоро начина по който металния прът(ISOFIX-a) е закрепен към купето?

Пак и една снимка ако някой направи,ще съм крайно благодарен! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коледа дойде много рано при мен, от преди два месеца елхата грейна на таблото, светват си всичките тези лампи от снимката . След изгасяне някой път спират да светят , друг път не, изчиствам грешките с "вася" и нещата се успокояват , кара така със седмици никакви грешки нито за ръчна нито за ерс, конкретно грешките не са нищо особенно - грешки от рода провери бушоните , кабелите , смени блока, общо казано няма грешка за конкретен датчик, вярно имаше грешка за стоп машинката на педала , добре смених го 30лв. Сложих уж така наречената нова китайска машинка, че каква друга да е и веднага проверявам грешките , изчезнала е ...викам много хубаво и за известно време изненадата с тия писъци и лампи спря . Светва ерс , абс, ръчна спирачка , някакъв паркинг с мълнии и гръмотевици ....ас/дс , кисс, менуар...проверих ампеража на ел.моторчетат на ръчната спирачка към 1.5А и на двете колелета . Та питанката ми е някой имал ли е подобен род забавление.

Забележка: лампата за чека не свети вече, тя светеше по друга причина изгасих я.

post-77059-0-61544100-1387296830_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оказа акумулатор. Смених го с VARTA SILVER DYNAMIC 110Ah, изчистих всички грешки и Коледата изгасна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...