Jump to content

Някой гледал ли е тази А6-ца AEL?


Recommended Posts

^ Защото е на предно...

Именно. Засега няма да бързам с покупката, но ако до 1-2 месеца на изпадне свястно куатро, ще започна да се оглеждам и за предно...

Редактирано от SPiTFiRE_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази http://www.cars.bg/c288315   е една от малкото които имат вид(поне на снимки) Преди време мисля че някой беше питал за нея но не съм сигурен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що попрегледах актуалните обяви в немъчко . Не знам, но...т.е. знам де , но там за автомобил от търсентата моторизация и що годе добра се предлага от 4к ойро нагоре , някой ще каже , че са мн надути цени това , може и да е прав, но е факт , че с изключение на 2-3 от колите (щот са на цени от 6 к. нагоре) останалите не се задържат много в нета-продават ги до месец-два . Редовно ги следя с цел, ако мерна поносима оферта ( разбирай добра кола с не висока цена), да си купя една такава ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола се продава от поне две години. Преди мисля че беше пусната на 5500.

И аз мисля че беше на толкова. Но е верно,че такава комбинация не се задържа дълго в нета. 

Все ще излезе нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази автокъща бях ходил веднъж преди години и се нагледах на кошове,на снимки иначе бяха добре,но на живо скръб.И наистина тази обява я има поне от година,сами си правете извода дали е читава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна се продава .Гледал съм я и аз , но още тогава не ми хвана оченце. Същите продаваха и седан , пак АЕЛ и куатро , ма май него са успели да го продадат  :eusa_angel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо... Започват да ми се въртят черни мисли из главата. Вчера се осъзнах че се заглеждам по една Mazda 6 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

В България намирането на АЕЛ с куатро е мисия невъзможна, особено седан. Добре че ,миналата година купих на баща ми едно комби с всички екстри , но от познат. Сега си търся за мен ,но няма и се замислям направо за ес 8. Успех , колеги!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо... Започват да ми се въртят черни мисли из главата. Вчера се осъзнах че се заглеждам по една Mazda 6 :D

 

Да не ти минават такива мисли през главата ако нямаш поне 10 к.лева. Всичко надолу е или постна като жигула или е такъв торник ръждав че изненадан ще останеш. Особен автогол е дизел, при бензините е що годе добре.

 

Иначе гнилочите са си проблем страховит. На екземпляра който купихме на колегата е фейслифт 2006 год без ръжди по самото купе но примерно с климатика му е свършено. Правихме тръба но явно и кондензатора е фира, отедлно и компресора май се магери. А иначе е що годе евтина за правене и седи не толкова лошо на пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седана леко ми грознее. Другата седмица ще ида при един агент, да преслуша какво предлагат жабарите. Ще му кажа се огледа и за някое 2.8 с газ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...