Jump to content

Още едно S6/C5 в отбора


MOON

Recommended Posts

Привет колеги, от днес съм горд собственик на S6/С5 '01-во лето. Имам доста въпроси за автомобила, но първо ще седна да попрочета малко и тогава. Само един проблем ме дразни много и това е, че ми стърже леко /само при пълен десен волан/ предпазителя на десния преден диск. Утре ще седна да го оправя, но ми се искаше някой да сподели дали е имал подобен проблем и от какво може да се е породил.

Ами, това е за сега, утре ще постна няколко снимки, че днес не ми остана време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито,много безаварийни километри,а това с със стърженето,може и на лагер да отиде....добре е да я качим на крика и да се види

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Честито колега. Много безаварийни! Чакаме снимките да видим красавицата.

Редактирано от GLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,много безаварийни километри,а това с със стърженето,може и на лагер да отиде....добре е да я качим на крика и да се види

Не е лагер колега, днес я качих на крик и с ръка успях леко да дръпна ламарината и сега се чува само прискърцване /едвам долувимо/, Утре ще го издърпам още леко и се надявам да спре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Не колега, колата е нов внос, аз и сложих първите за БГ номера. Ето и снимките, че нещо се позамотах ......

post-84488-0-97123000-1381508509_thumb.j

post-84488-0-66233000-1381509069_thumb.j

post-84488-0-93948300-1381509073_thumb.j

post-84488-0-39180600-1381509078_thumb.j

post-84488-0-33183900-1381509081_thumb.j

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и безаварийно.

П.П. Според мен на тая кола и трябват фланци и една идея по-ниско окачване и стойката и ще е перфектна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията. Гумите на колата са 235/45/17, а размера даден на капачката на резервоара е 255/40/17, може и от там да идва тази стойка. Другата седмица отивам за гуми и ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на това мнение,екстра си е,има една С8 при мен,от долу е на трътка,не питайте колко струва алуминиевата планка от долу,,няма здрав детайл,е3зък за колицата ,не за нашите пътища

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене си ми харесва и съм адски доволен от автомобила. Нямам никакво намерение да правя интервенции каквито и да било. Само едни гумета му взимам и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не е ли време да споделиш и някакви впечатления от колата? :) И да те попитам и теб, работи ли ти мотора абсолютно гладко на място, без разклащания и вибрации? Миналата седмица случайно лафихме с един друг собственик на такава кола и той вика същото всички осмаци били така, голям мотор и затова... Неговата беше доста читава цялостно и пак беше зле в това отношение. 

Редактирано от DLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато взех колата имаше вибрации,особено когато е студена. Имах чувството,  че работи на 6-7 цилиндъра. Даже като тръгвах от място се усещаше едно забавяне при натискане на педала и след това тръгваше изведнъж.  Онзи ден смених свещите и всичко заспа. Сега работи идеално. Има съвсем минимални вибрации, които едвам се усещат. Иначе е уникален автомобил. Това ми е първата кола над 200 к.с. и  малко ме беше шубе като я изкарах от КАТ, то не се удържа тва животно :bgdev: . Най ми е кеф като застане некой с гоУф до мене на светофата и се издръвчи ..... после е така гледа :eek:  . Абе уникален кеф е, даже и бавно да си я карам си е удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........... то не се удържа тва животно :bgdev: . Най ми е кеф като застане некой с гоУф до мене на светофата и се издръвчи ..... после е така гледа :eek:

 

 

Xaхахах, тва ме зарадва : :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заравих да спомена, че оправих проблема със стърженето...... издърпах предпазителя на диска още малко и сега спи :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

 Ето и снимките, че нещо се позамотах ......

Много лачени тез С-ки. Със здраве да си я настъпваш  :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш ли да ти подаря едни 4 броя 255ци от старото осмаче?

Летни са, не са в перфектно здраве, но мисля че могат да изкарат едно лято още.

На 25км от София са, ако решиш че ти трябват, молбата ми е единствено да дойдеш да си ги вземеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете сервиз, в който ще направят профилактика /масло, ангренажен рекъм, ролки и т.н./ на колицата, че моя майстор за нищо не става, гола вода е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може да ти сменя ремъка на 4.2-ката. Вибрациите се получават от разцентрован ремък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само. При мен обслужването се направи в сервиз близо до кръстовището на ул.Житница и бул.Овча Купел. Пускам ти тел. и повече инфо на лично. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорааааа, днес нещо много странно забелязах....... Колата беше изстинала до край, качвам се паля и пускам да духа топло, като си мисля че ще трябва известно време да загрее, а то почна да си духа топло като за световно.......Стрелката на температурния датчик беше на позиция под 60 градуса, а вътре си духаше все едно е загряла....... някой нещо да предположи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...