Jump to content

Единственото ауди купе куатро на пазара


Recommended Posts

Има ли някой поглед върху тази кола? http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11361652972214098&f1=details&slink=4ydrur

Ако някой има някаква информация,ще го помоля да сподели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отдавна гледам това купенце,ама с това гнезденце................................................

DwSe9as.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тревата която е под колата ли визираш, защото това съвсем не е гнездо  :hilezh:

Имаше едно много запазено 2.8 червено, то беше наистина хубаво с компетишън проня и нож мисля че имаше дори ама са го отнесли. То беше и на друга цена де, по спомен някъде към 7-8000...  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше едно много запазено 2.8 червено, то беше наистина хубаво с компетишън проня и нож мисля че имаше дори ама са го отнесли. То беше и на друга цена де, по спомен някъде към 7-8000...  :stupid:

 

Беше врачанско това купе и последно цената бе 6800лв. , но наистина изглеждаше много запазено! Явно някой го е взел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно ли би дал пари за това?

Честно ли ми задаваш въпрос или има някакъв полезен извод от поста ти който да отговаря на запитването ми?Ако ли не,спамиш из темите ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на мнение, че ще се налеят доста пари в това купе, за да стане прилично за каране, освен това, някак вече силно не желая да имам досег с механични инжекциони. Ако е за теб, приятелю, това купе, мисли за друго ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивото купе съм пращал човек да го гледа през лятото а обявата върви от поне година и нещо, категорично не си заслужава или поне не на подобни пари мисля даже някъде имах снимки ако ги намеря ще кача :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това наистина ми грабна окото! ЦЪК

Иначе единственото приемливо читаво, на възможно най-ниска цена е това ЦЪК!

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Читаво купе да намериш в бг е просто невъзможно според мен. А това от обявата, понеже наскоро прегледах много купета, съм на 99% сигурен, че ще е страшна гробница.

Тия немските мноого приятна работа, но трябва да си нещо като колекционер, че да броиш толкова кеш за кола от 92-ра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една хубава 90ка куатро ако не държиш да е купе.Към 2500 лв беше.

Намерих я 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11361722969830337&f1=details&slink=4ynobx

Редактирано от GSI90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една хубава 90ка куатро ако не държиш да е купе.Към 2500 лв беше.

Намерих я 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11361722969830337&f1=details&slink=4ynobx

 

Това бих му боднал едно ГИ (защото си мисла че е с обикновена газова) и бих му стопил шушоните от каране. На мен също ми изглежда прилично, чак ми се дощя да го видя....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега цената ми се вижда достъпна вече, друг е въпроса че за 2500 горе долу можеш да вземеш някой нужник (не Ауди) 2000-та година поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшш ало,още малко и ще прехвърлите на 100/ц4 quattro :D  Темата беше за въпросното купе на стойност две хиляди и петстин леа. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми излезе че не си струва парите и затова веднага ти спретнахме алтернативи..... :taunt:

 

След малко ще се появят офертите за S4/S6 както и за V8 и А8..... така де няма да хабиме само постовете залудо :bia:

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остани бре, пии още една ракия.....

 

А по темата точно в купе ли си се огледал, не задруго но аз все го гледам от по проактичната страна и затова тая 90-ка ми хвана окото. Просто все още се оказва че си ми трябва кола с 4 врати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...