Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Като отвориш комбито от ляво но трябва да свалиш цялата кора за да стигнеш до него.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отидох преди малко при колата, дадох на контакт, включих на задна - нищо.

 

Отворих багажника с намерението да го ударим здраво като телефизор София 85 и точно като викам " е ся ти е... май..." и тва пропищя на умряло щото бях застанал точно пред датчика.

 

Явно е пътник или по-скоро някоя букса се ебава от старост.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да е мръсно там ? В смисъл прах+вода = кал ? [emoji23][emoji16] слаба връзка ?

Sent from Iphone 6

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си беше на задна и на контакт.

 

Да се надявам, че точно там вода няма, защото се намира точно под страничния прозорец на аванта, точно под пластмасата.

 

2011-11-23%25252012.32.34.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машинката за надуване на шофьорската седалка ми се прецака, механизма нещо не сработва(моторчето работи). Дайте идея откъде да взема друга. Свалих я, но не намирам ОЕМ номер, поне не такъв, започващ с 8Е.... Не, че някога съм си надувал седалката, освен за проба, но ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cbfb93c596f8cec943b56f1dc261c8e6.jpg82fe841af4a903bb323a78ff377b0cd1.jpg5727b49e87075ddde344593ddce9f026.jpg Взех тази щора за Б5 фейс обаче не става,някой колега с Б6 авант да каже неговата такава ли е

Защото си мисля че е от Б6.

Редактирано от ksi1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на Б7 къде е зумера за задния парктроник? И по принцип ме са ли три като цяло - ляв, среден, десен?

Редактирано от sseexxyy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cbfb93c596f8cec943b56f1dc261c8e6.jpg82fe841af4a903bb323a78ff377b0cd1.jpg5727b49e87075ddde344593ddce9f026.jpg Взех тази щора за Б5 фейс обаче не става,някой колега с Б6 авант да каже неговата такава ли е

Защото си мисля че е от Б6.

 

май е ц5

 

А на Б7 къде е зумера за задния парктроник? И по принцип ме са ли три като цяло - ляв, среден, десен?

в багажника отляво. един е при б6.b7 не знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зумер за парктроника при В7 трябва да има и отпред,демек стават два заедно с тоя отзад вляво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май да,само при наличие и на преден парктроник,но не съм много сигурен.

Задния зумер е отзад вляво,а предния зумер е в таблото отпред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих задна лява кора в багажното отделение, но там стои само модула на парктроника, ако следвам кабелите, би трябвало да се намира в купето под кората на задния прозорец - говоря за седан. На комбито може и да е в багажното зад лявата кора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще си иска диагностика... Всичко е включено, два от сензорите не се чуват да цъкат, зумера не издава никакъв звук...общо взето вече не знам къде може да е проблема...остава да ги сменя тези където не работят и да видя дали ще пиукне нещо или и зумера е заминал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 като се е записало за парктроник,да ми кажете как да сваля бронята,че ще слагам .и ми се ще да е възможно най близо до фабричното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На хидравликата масълцето как го сменяте колеги ? От къде го точите и става ли с теЗи машинки дето го изсмукват ?

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 като се е записало за парктроник,да ми кажете как да сваля бронята,че ще слагам .и ми се ще да е възможно най близо до фабричното.

Съвсем скоро правих тази операция на авант след като свалиш бронята от вътрешната страна си има фабрична маркировка за дупките. Аз ги спазих и всичко си работи идеално въпреки че съм с някакъв китайски парктроник. Иначе за самото сваляне на бронята гледах видео в тубата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...