Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сигурен ли си че е карето? Да не сълзи отнякъде спирачна течност

Sent from my iPhone using Tapatalk 11.a

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам че ти е заминал маншона, а на карето нищо му няма. Ако излиза само по малко от смазката няма да се развали толкова бързо карето. Ще замине като свърши смазката и започне да работи на сухо, тогава пада циментацията на съчмите и е за смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми имам пръски по джантата които 100% са от карето ... Не ми трака при завиване така че мисля че ще го спася ... Ще го погледна следобед ме да не го разбия иначе ... Ще му зема един маншон имам грес и така! Мерси за отговорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

появи ми се следното нещо по колата. Като се опитам да вдигна десния прозорец, през конзолата от мойта страна, вместо да се вдигне се пуска. С две думи, бутона само сваля стъклото, не го вдига. Преди да спре изцяло, забелязах, че като тръгна да вдигам прозореца пъро тръгне надолу малку след тожа тръгне нагоре. Некакжа идея от къде да тръгна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

При мен е така със задните, и ще се радвам също на отговор от какво може да е :)

Човек, дори и добре да катери се жени!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем.Свалих конзолата с копчетата на ел стаклата и ги отворих из основи и ги почистих, затворих и проблема ми се реши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

появи ми се следното нещо по колата. Като се опитам да вдигна десния прозорец, през конзолата от мойта страна, вместо да се вдигне се пуска. С две думи, бутона само сваля стъклото, не го вдига. Преди да спре изцяло, забелязах, че като тръгна да вдигам прозореца пъро тръгне надолу малку след тожа тръгне нагоре. Некакжа идея от къде да тръгна?

А като се движи стърже ли?

Най-вероятно както ти каза колегата Bobu е от жилата.

Това според мен е едно от слабите места на модела,чупи се обтегача на жилото така става по-дълго и започва да пренавива.

Аз лично съм сменял и на двете врати.

На моята сложих втора употреба цял механизъм и карам вече 4-та година,на пасажерската сложих нов но неоригинален/някакъв италиански/и на втората година стана същата работа.

Сега мисля да си рециклирам оригиналните механизми в продавалника видях че продават само жила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, дори и добре да катери се жени!

Колега, ако обичаш махни го вече тоя подпис, послепис, или каквото там му кажеш, щото много дразни. Особено ако си писал два или повече поста последователно! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като се движи стърже ли?

Най-вероятно както ти каза колегата Bobu е от жилата.

Това според мен е едно от слабите места на модела,чупи се обтегача на жилото така става по-дълго и започва да пренавива.

Аз лично съм сменял и на двете врати.

На моята сложих втора употреба цял механизъм и карам вече 4-та година,на пасажерската сложих нов но неоригинален/някакъв италиански/и на втората година стана същата работа.

Сега мисля да си рециклирам оригиналните механизми в продавалника видях че продават само жила.

Ами ако е жилото, няма ли да го прави и от двата бутона?

В момента имам проблем само със конзолата от шофъорската страна.

Все едно функциите са му убъркани. Като натисна надолу прозореца се сваля само докато е натиснат бутона, ако се опитам да го вдигна цъкам бутона веднъж и го сваля целия прозорвц до долу.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мерак ми е пт А5 18" 8.5х18 ЕТ 29 ... Някаква идея ще влизат ли без проблем на 235/40 и дали ще опитат някъде на б7 ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опала моя грешка...

Не работи само от конзолата от мойта страна.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Почисти си бутоните с контактен спрей ако си 100% сигурен, че от другия бутон работи коректно. Все си мисля, че проблема е в жилата/водачите. Аз на шофьорското стъкло ги рециклирах в Княжево.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,над жабката има нещо което евентуално мога да нараня,искам да бодна една шейна за ченджъра,,но без да свалям жабката,то хващането ще е с къси види нещо от рода на 5-6мм.

За нараняване имам впредвид,кабели,,подсветки,тръби на климата???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

ДА,елементарно е,хванах чейнджъра с дебели 1см свински опашки,просто го превързах към жабката,стана като оригиналдъ.Шейната дето я бях замисли се оказа тесна

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, замислил съм да слагам рнс-е навигация на колата - може ли някой, който го е правил това упражнение да ми каже, какво друго освен самата навигация ми е необходимо. Знам че някъде из форума е коментирано, но не успях за съжаление да намеря точно това, което ми е нужно. Само да уточня, че съм с double din и audi symphony 2, така че поне конзолата съм наясно, че няма нужда да сменям. И още един въпрос - рнс-е от ауди а3 става ли на ауди а4 б6? Поне на снимка ми изглеждат еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз съм мераклия на един подлакътник,ама не знам как се захваща,друго си е да се подпреш,на Ц4 си бях свикнал,ама там си вървеше със седалката,а тук идея нямам как да го монтирам.

Редактирано от Nikieva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...