Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

не

сваля се кората, отвътре се виждат как са залепени с течна пластмаса, трябва да се среже и след това да се лепи наново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Благодаря много, исках да ги сваля и почистя, защото в шофьорската решетка има мръсотия като слизам и я подритвам с крак :D Но явно няма да е сега.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой може ли да ми даде точен линк или адрес на магазин от където мога да закупя такава щипка за сенника. Сутринта явно малко повече я напънах и падна. Колата е Ауди А4 Б6. Благодаря.

29511509_1_585x461.jpg

Редактирано от theshatter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Колеги помагайте - спешно търся компютър за мултитроник скоростна кутия - 01J927156HH или 01J927156HT. Kолата е B6 2004г 131кс дизел - AVF633480, рама:WAUZZZ8E54A297314. Интересува ме - ДА НЕ Е ОТВАРЯН!

 

ТЕЛ. 0888 818 820

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мога ли да заменя моя ФИС(дисплея между оборотомера и скоростомера) с цветен. Моя в момента е червен или трябва смяна на цяло табло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам и аз пак нещо, отново! :) Имам проблем с връзката с комфорт модула и още два модула. Днес сложих друг комфорт модул със същия номер и букви. Всичко тръгна си мислех, нямах никакъв проблем с връзката вече. Само при диагностиката ми даваше грешка със свързването със модулите на задните врати, каквито аз нямам, защото са с ръчка. Реших, че с кодиране ще се оправят, но не ми позволява да въведа кода от стария ми модул. Мъчих се с кодировката, но не успях. Като заключвам колата, установих, че не работи дистанционното заключване и не се заключват задните врати.  На вагкома не улавяше сигнал от ключовете въобще.Алармата ми и тя не функционираше. Има ли нещо особено при кодиране на модула, или просто и този не става?

Надявам се знаещите колеги да дадат съвет! :)

Редактирано от plamen_iv70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам малко комичен проблем...

Тръгнах да сменям зимните гуми преди малко, но не мога да сваля капачките на върпосната джанта от картинката която прилагам.....на комплекта който смятам да слагам за летни всичко е наред, капачките си излизат с дърпане, а тези с които съм сега не излизат....моля за съвети как да ги махна тия капачки, дърпах и дърпах, но не излизат, дори понадрасках едната и този пръстен с който бъркам доста се изкриви...

post-83754-0-52171100-1394713467_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да де, точно с това инструментче дърпам, но не излизат, чак се изкриви и ме е страх да не счупя нещо...но явно това е начина, ще пробвам да ги пръсна с нещо и пак ще дърпам.Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове какво стана с пръскалките? Някой смени ли ги да каже как е хавата и работата по смяната им?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да каже нещо по моите болежки? Че имам чувството, че си говоря сам. :D

Редактирано от plamen_iv70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно са прецакани бравите на задните врати ,или имаш някъде утечка в инсталацията на вратата където влиза от купето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със стария модул съм пак, проблема му е чипа  2J74Y. Като е топло няма проблем и влизам, ще пробвам със смяна. Със него не ми е записвало грешки в задните врати. Днес го тествах и ми даде грешка 01561 - Rear Left Door: Won't De-Safe. Изчистих я и не се появи по-вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Бора 2002-ра ако стават пръскалките ще ги сменя ... на жената бората е с такива пръскала ама  .... има ли запознат дали стават с моите ? 
Ако да ще направя и снимков материал ;)  Бората е 2002-ра  предполагам нищо друго няма значение ако има "черен седан " 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...