Jump to content

Дойде време за избор на нови три автомобила за участие във VW fest 2014


audi200avant

Recommended Posts

  • Отговори 395
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Коврите с токчетата и мърлячите дет барат насам натам кво пречи да се отлъчват от колата :hilezh:

Един дюнерджия да мята шиша до нея и навлеците да плюскат вместо да пипат и да се чекнат :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице,то пък едно приключение,падало акане в колите,трошене,чоплене на семки и мачкане с едноседмични чорапи по салона :hilezh:

Тва да не е Жамия или салон за ЖуОжУсО, че да се събуваш кат влизаш :hilezh:

... ще бъде направо сО токчета, кални мизерни пътъци и комп...  :steinigung:

Цецо, колата ти е супер !

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пАхахахахаах връткате им ключа и само преден капак отворен и тва е.

Само да няма зрънчо и чипс по капаците после :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не изкъртят на някой дръжката на вратата от желание да си пръцнат на шано върху коженото му седло! Па мое и нЕко фотка как вЪрти гевреко да им се прииска да имат за спомен!  :hilezh:

 

Другия вариант е 3 дни да не излизаш от колата за да си сигурен, че няма да и направят генгбенг....ама и т'ва хич не е вариант като се замисля сега!! 

Май в крайна сметка ще минем без анкета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алроуда на макс вдигнат и 6-та на макс свалена ще е готино. 

Аз също съм за тази идея. Оригинално и интересно. Определено ще се запомни.

 

 

Моето лично мнение е, че напълно стокови коли от тривиални модели, които могат да се видят на всеки светофар (макар и в по-лошо състояние)  нямат място там. Имаше изказване, че на този фест се уважава повече оптичния тунинг отколкото силовия и донякъде съм съгласен. Но все пак се показват модифицирани (в една или друга степен) автомобили. В противен случай изложението ще заприлича на автокъща продаваща VAG автомобили.

 

За това имах в предвид в поста си, явно поне 1 човек ме е разбрал.

Намираме се на ФЕСТ, не сме на ДРАГ пистата, не сме на КАЛОЯНОВО.

Отворете снимки на изложенията в чужбина и ще видите, че ако има кола с мощен двигател, то тя има и съответната визия за да стой на сцена.

 

П.П. Когато заговаряте някой научете се да проверявате с кого говорите. По състезания и автомобилни събирания съм от 2003 година, от началото им в България. Смятам, че малко от малко имам наблюдения над нещата.

Редактирано от BoromirG60
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като пробваш да дигнеш астрата на крик и крика се вреже в ръждивия праг разбираш ли КАКВО СЕ СЛУЧВА?!?!?! Като се научиш да се пребориш с ръждата, тогава ще се научиш да разбираш и мене!!! И не изказвай офф топик мнение по темата, защото ме проворикаш "леко" и мен  :bussi:  :bussi:  :bussi:

 

П.П. А сега ще помоля, да ни изтрият мненията колегите админи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е какво не разбра бе брат :D Човека казва,че идеята за олроуда и ниската а6-ца е готина (и на мен ми харесва). И казва,че също като колегата (и мен) мисли,че силовия тунинг не  е за този фест. Тук се уважава хубавия оптичен тунинг и ако се сложи някаква "резачка" много малко хора ще я оценят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро каза:

 ако има кола с мощен двигател, то тя има и съответната визия за да стой на сцена.

Което има логика и едва ли някой би спорил!

 

Друг е въпроса, че ние тук нямаме навика да проверяваме с кого "говорим" и дано не горим в ада някой ден за тази си мерзост! 

Ей го е, Кутров съгреши и за секунди целата Астра фана рЪждица!  :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямало силов тунинг? Понеже тук драгът е модерен. Голф 2 с време под 10 сек на 400 м сигурно е с гаражен тунинг и 1.3 мотор ? Или Сироко с такива времена? Или Г4 с 2.0 16V мотор 4х4 и 420 кс на колела, който се кара почти като ежедневна кола?

Колеги, не подценявайте труда на хората.

Така като чета мненията тук излиза, че 99% от пишещите в АКБ са с коли 700+ кс ...

Редактирано от brabusGTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тук труда на хората не се оценява повярвай ми.Много комплексарщина и простотия труда и желанието да не говорим за вложените пари са нищо.Камоли ако не си правил колата сам :nixweiss::hilezh: АКБ

Редактирано от rado_cerber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глейте ся,моята Астра я оставете настрана знам,че ви привлича ама не е Опел фест :hilezh:

Митовете и легендите с ръждата ги забравете,колегата с порутената 5-та серия нека дойде и я вдигне сам да погледне на 120к километра кола,да вдигне и милионника си и да се изказва.

Без значение кои коли ще вземат участие,дали оптика,дали силов тунинг за уважение са всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново темата се отнесе от... вихъра на страстите.
Идеята бе не да се конфронтирате (от което няма смисъл), а да се излъчат три стойностни коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле не мога .... 

 

Нямало силов тунинг? Понеже тук драгът е модерен. Голф 2 с време под 10 сек на 400 м сигурно е с гаражен тунинг и 1.3 мотор ? Или Сироко с такива времена? Или Г4 с 2.0 16V мотор 4х4 и 420 кс на колела, който се кара почти като ежедневна кола?

Колеги, не подценявайте труда на хората.

Така като чета мненията тук излиза, че 99% от пишещите в АКБ са с коли 700+ кс ...

Прав си ... и колегата Кутров си купи Астра турбо и веднага всеки "ръждата това " :ръждата онова" Еми не може всички да сме баровци и да си караме БМВ-535 примерно ! Айде съз здраве и се замислете че половината форум кара АДР ... не защото е НАЙ-ХУБАВ !!! Стига критика с това кой какво кара ... бъдете колеги и вместо да съдите ... ПОМАГАЙТЕ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, какво ще кажеш, ако докараш Оуроуда да измислим как да стъпи на нещо за да се повдигне някак си? В смисъл да не седи стъпил хоризонтално? Да е малко по-атрактивно и да покажем повече от характера му.

 

На Вируса колата до колкото я виждам седи в шоу рума на А2 и едно вадене от тям също е разправия. Пък и колата беше вече на феста. Знам ли!? От друга страна заслужава всяка минутка внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно се презюмира,че на ФВ фест можем да направим впечатление само с "вълци",дали в овча кожа,дали в собствен сос. Един вид ги обиждаме,че са рафинирали се перничани. Мен пък ми допада идеята да покажем отлично запазен модел,важен за развитието на Ауди. Все пак,Ауди се води бюргерският автомобил от концерна. Олроудът е отличен вариант,гарниран с едно табло с подробности от историята - първият СУВ на Ауди,с интересни технически решения и прочее. Все пак,той е във всички класации 10-те най на Ауди. По същата линия, да се изкара някоя от първите еС-ки,може би и първото ТТ. Въпросът е моделът да предизвика интерес за запознаване с историята на марката и на място да има някой да разказва.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S7цата е прекрасна, изпратете нея, едно хубаво Q7 фейс и някоя RS-ка добре запазена и да им паднат ченетата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S7цата е прекрасна, изпратете нея, едно хубаво Q7 фейс и някоя RS-ка добре запазена и да им паднат ченетата :)

Ей такива изказвания къртят.....

Енчо ,ти от кой форум си?

Че ние да закараме......?

Ясно е ,че в думите си много силен!

"Земи докарай и организирай ти нещо,а?

"Карате" ги тия коли все едно отиваш до пазара ,взимаш и носиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че поне едно запазено 2.2т трябва да има .... все пак са си рядкост, а във форума има няколко цялостно оправени S4/S6 C4 ... а има и такива с повечко екстри, с РС-сетъп и т.н. Общо взето коли изпреварили времето си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...