Jump to content

Дойде време за избор на нови три автомобила за участие във VW fest 2014


audi200avant

Recommended Posts

Точно щот сте карали имайте малко уважение към хората,които ги карат сега.

Вие когато ги карахте никой не Ви казаваше,че сте тъпаци които си гледат колата,която имат.

да,преди 10 години беха съвременни коли що годе....(за източна Европа говоря)

преекспонираш с тия думички,като "тъпаци" и накрая верно дъ хорс уент ту дъ ривър ше стане

и да си гледаш колата няа лошо,много е важно да не се припадаш до степен загуба на усет за реалност

Редактирано от yavor20v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 395
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Всичко на всичко 3ма

Ако има недостиг да докарам зелената :hilezh:, ще има някой промени ако одобрите :)

 

1004015_565272246857087_1043343824_n.jpg

 1013467_568749183176060_1422915683_n.jpg

 

1779986_693511670699810_211496285_n.jpg1441513_652347424816235_1003223098_n.jpg

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да се намесвам ама усещам че хората които най се пъчат хич нямат какво да покажат! Айде като си мислите че Б4 е смотана кола ... изкарайте Б8 бе ! Хем половината няма какво да покажете хем се пънете за на хората колите че били стари .... Еми стари ама  ...  Изберете коли а не спорете кое е ново и старо !!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайки галерията - не гъмжи от чистак-бърсак VW колици. Повечето са стари модели преобразувани по някакъв начин от собствениците дали било просто реставрация или визуален тунинг. Чисто нови коли всеки гледа всеки ден като ходи на работа - не е като да имаме недостиг от А8L W12 (примерно) по софийските улички. В един ден видях 3.  Лично аз съм почитател на това да видя как някоя по-стара кола е върната към блясък и живот, but that's just me. 

Реално погледнато ако искаме да зяпаме нови коли, просто може да отидем на изложение като това миналата година в Експо центъра. 

Отивам да се скрия под леглото да не ме изяде нЕкой сЯ  :magic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да се намесвам ама усещам че хората които най се пъчат хич нямат какво да покажат!

По-тъпо изказване на толкова незапознат индивид с форумния парк, не бях чел.

Срамно е, направо.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е и срамно това, че хората които  притежават тези коли, не искат да ги закарат на изложението. Ето, казаха, че колата остава заключена по избор на собственика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвън как ще я заключиш? Питай цецо кво подпиране и подбутване става... Който иска ше си закара колата, който не няма кво да го мислите що така е решил... Аз лично мойта макар наистина да е рядко срещана никогиш не бих я закарал на такова место, освен ако не съм 100% от времето около нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да се намесвам ама усещам че хората които най се пъчат хич нямат какво да покажат! Айде като си мислите че Б4 е смотана кола ... изкарайте Б8 бе !

Викаш,нема да се намесваш,за да не отнесеш чирпаците с храна и ти,ама тихичко така ,ти също да полееш с малката лъжичка? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да се намесвам ама...

 

Искрено се надявам повече да не се намесваш толкова неподготвен. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мишленцето го оставете да църка, щото в случая си се изказа неподготвен. Аз иначе съм за колата на Blese да иде и на фауве феста. Има фасон колата, изглежда хубаво и би била добър представител на Б5 моделите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се интересен летен събор, само от амбицирани хейт ню технолоджи 80 тки оунъри.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Жими, аз тактически мога да те открехна защо хора с подходящите коли няма да отидат

Добре, какви са причините хубавите коли да не искат да участват в подобни мероприятия? Направо не ми се вярва страха от евентуални нанесени щети по колите да е водещото, в смисъл не че е за пренебрегване и това де, ама все пак. 

Голяма загуба е липсата на РС2-то на Спас примерно, щеше да събере много погледи. Питах го тактично що така, ама ми отбягна въпроса. Предполагам има и други като него.  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми виж ги тия хейт ретро тийм, като Спас купи rs ката, половината тук списващи отидоха да онанират по колата и да припадат ритуално и да се снимат с нея. Сега същите тия хейтят тук и плюят по всички, които не желаят И ТАЗИ ГОДИНА ТАМ, да виси В3 ка или В4 ка.

Освен това, дори се чувстват обидени от неуважението към тяхното мнение и евентуално - труд и инвестиции.

А тяхното хич не е неуважение, например. А като дойде време за даване на пътни или пари за нещо, хич ги няма. По пет човека делят по три и петдесет в две посоки за един събор.

Усещам как и съборът ще е само за тях. Щото половината от тия, най-върлите в кавички клавиатурни фенове, обикновено все са заети при такива събития.

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все пак отново "тактично" да си попитам вече уеко в прав текст - НЯКОЙ ДРУГ ОСВЕН ЦЕЦО С ИНТЕРЕСЕН АВТОМОБИЛ ЖЕЛАЕ ЛИ ДА ВЗЕМЕ УЧАСТИЕ ИЛИ НЕ?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така до 15-ти март, а?

Аз бих гласувал в анкета за колите, собствениците на които вече са изявили желание да участват.

Но така само си пишем.



Аз все пак отново "тактично" да си попитам вече уеко в прав текст - НЯКОЙ ДРУГ ОСВЕН ЦЕЦО С ИНТЕРЕСЕН АВТОМОБИЛ ЖЕЛАЕ ЛИ ДА ВЗЕМЕ УЧАСТИЕ ИЛИ НЕ?????

Да не опрем до двете коли до Цецо накрая :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все пак отново "тактично" да си попитам вече уеко в прав текст - НЯКОЙ ДРУГ ОСВЕН ЦЕЦО С ИНТЕРЕСЕН АВТОМОБИЛ ЖЕЛАЕ ЛИ ДА ВЗЕМЕ УЧАСТИЕ ИЛИ НЕ?????

Веско с а6-та и Цецо с камиончето,колегата SnoxXx  S4 ,мисля и Светличко искаше да участва  кво искаш повече прави анкета и това време няма

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагаш с едната да метне ласо на другата и да пристига ли? Ама ще трябва и каманяк под предния капак да намята, да не се вирне като моторница на крайбрежието на св Влас :hilezh:  

По повод анкетата - по-добре без участие таз година, отколкото излагация с буджаци щом няма читави мераклиЙ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веско с а6-та и Цецо с камиончето,колегата SnoxXx  S4 ,мисля и Светличко искаше да участва  кво искаш повече прави анкета и това време няма

Нали Б3 няма място на такова събитие,кво да се напъвам за участие.Това в кръга на шегата :D .

 

Инъче ако случайно има хора желаещи колата да е там има някакъв шанс да успея да я подготвя.Макар и минимален.

Редактирано от swetli4ko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, 

силно препоръчително, да не казвам задължително, до 01.03.2014 г. да имаме избрани 3 автомобила. 

Със собствениците им ще се разберем на ЛС или по телефон за подробности около организацията.

 

Ще повторя - не се дължат никакви такси за участие, собственикът получава пропуск за неограничен брой влизания, колата е заключена/отключена изцяло по решение на собственика, ключовете от автомобила се предоставят на организаторите докато собственика не е в залата (задължително условие).

 

Ако има каквито и да е други въпроси съм насреща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В задънена улица сме, колега. Хората с хубави коли не си ги дават, защото ще им ги амортизират аборигените, ходещи на изложението. Но пък колите на тези, които са навити, са под достойнството на клуба за излагане там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ми пречи ако ще да ми "пърдят" (с извинение ) на кожените седалки.

То ше кажеш че там ще идват хора от село с гумените ботуши и груби селски ватенки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...