Jump to content

А6 Ц4 или А8 Д2...


Recommended Posts

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Била е премиум, сега е колкото нова Дачия. Човека е снимал с телефон, който сигурно струва колкото една Б4- ка, защо пък да не сложи снимките :hilezh:

Днес рециклирахме задни апарати- вЕрно са като на голяма Б4- ка, малко по- големи, но със същите проблеми :hilezh:

Сега имам иииибаси ръчната :respekt: :respekt: :respekt:

Задните апарати еднакви ли са на всички д2-ки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Големия Пасат винаги ме е радвал много. Особено този втория ако имах такова гребенче да го карам/да ме возят в него щеше да ми е доста кеф......

Не ми се мисли едно обслужване колко му струва на тоя W12 мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази втората наистина е уникална :-) Особено с масажа на всички места.

Сигурно е голям кеф да я караш ... и да те возят, с масаж на всички места :-D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Била е премиум, сега е колкото нова Дачия. Човека е снимал с телефон, който сигурно струва колкото една Б4- ка, защо пък да не сложи снимките :hilezh:

Днес рециклирахме задни апарати- вЕрно са като на голяма Б4- ка, малко по- големи, но със същите проблеми :hilezh:

Сега имам иииибаси ръчната :respekt: :respekt: :respekt:

иво,при пепи(buzzy) ли ги рециклира и за колко време става? В смисъл за един ден след предварителна уговорка ще стане ли,че ако дръпна ръчната,веднага трябва да легна отдолу със WD40  :hilezh:

Редактирано от Мирослав филчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ли не, с 17 ки на 45 отпред, няма такъв измъчен вид тая кола, като на кокили. Без подгрев на задните седалки, без круиз контрол, то има на тия пари Sки от преди фейслифта, с всички гъдели без телевизията.



Дето ни е вече практически ненужна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...
На 8.02.2014 г. at 18:48, AALEXANDROV написа:

Ами колега, ти сега имаш А6 С4, така че си знаеш всичко.

Ако не те радва вече колата, пробвай се с А8, ако имаш възможност с 4.2 - там е кефа.

3.3 ТДИ си е особен мотор, рядък, скъпо се обслужва и не е по-здрав от 2.5 ТДИ.

Колега ти сериозно ли ?

Имам го точно този модел 3,3 

Няма как да го сравниш с 2,5

 

На 8.02.2014 г. at 22:46, tonko2.0T написа:

3.3 TDI не ти трябва.Бензинова А8 D2 с ръчна кутия,особенно и quattro,е като бялата лястовица на пазара.Мой приятел търси такова и то фейса от бая време и няма!

И защо, какво му е на  3,3 ? 

Нещо от някъде сме чули и пишем .

Това е страхотен двигател, кой каквото ще да говори .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве напрау най-добрия ... заеви ти добре, че дойде да ни светнеш и да извадиш тая тема от нафталина :respekt:

 

Само за протокола коментар от колега немец имал го някъде в далечната 2004-5 "по проблемно ауди не бях имал накрая му писнало и се обадил на дилъра да идва и да си прибира тая скрап ... след безброй проблеми с периферията на мотора и като бонус и кутията думнала леко" тъй, че "страхотен" двигател заеви да се чудиш как са спрели да го правят.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...