Jump to content

19ки джанти на 4Ф


hysterics

Recommended Posts

И аз не виждам смисъл от голяма джанта, ако ще се слага по-висока гума. Нали идеята е по-добра визия. С толкова високи гуми 19ката прилича на 17ка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 332
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Предвид написаното до тук стигам до извода, че и 20" джанти влизат на 4F, при това с гуми 255 35 20

п.п. Конкретно при allroad

Редактирано от kinjal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че събира 20, че даже и 21 събира. В САЩ няма човек, който да държи на външния вид и да сложи на 4F-ка под 20" джанта. Вече въпроса е дали ако не си с Sline окачване ще искаш да сложиш една идея по-виоск размер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така :) с всяка година искам все повече и повече,пък съм на 33 вече :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, aleksandrov84 написа:

Не е точно така :) с всяка година искам все повече и повече,пък съм на 33 вече :)

Е имаш време още, чакай и деца да се появят и тогава ако не спреш с джантите ще те изгони жената. :hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Еми всеки си има различен вкус,затова и на пазара има безброй модели джанти,а за цената-ясно е,че нови 19 са по-скъпи от нови 16.Обикновенно е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

rim and tyres.jpg

 

От опит да споделя, че не е за предпочитане да се кара на максималния размер на гумата, защото джантата идва тясна и не може да разпъне гумата. Съответно гумата се износва повече по периферията и от двете страни. Колкото и да се помпят гумите това не може да се компенсира. Визирам точно 8,5J и гуми 255/35/19

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, trapera94 said:

Колеги за джанта 19 ет45 8ж

каква е правилната гума ?

 

С това ЕТ, а и не е много широка ще е леко прибрана в калника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз сега както съм със сток размер 18ки и гуми, но 30 мм фланци, мога ли да сложа по-тясна гума, за да не ми опира в подкалниците. В завой като мина през дупка и ми къса корите. Ако сложа 225/40/18 дали няма да закача по-малко?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...