Jump to content

19ки джанти на 4Ф


hysterics

Recommended Posts

не е ли по добре да махнеш фланците? не виждам смисъл от тях ако ще слагаш по тясна гума,най малкото ми се струва безмислени финанси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 332
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много ме дразни как гумите са вътре в калника. Всяка година боядисвам предните врати, понеже гумите хвърлят камъчета заради тъпите фланци, отделно подкалниците. Просто не мога да си гледам колата без тях.dd367dab8b3df4da8dae01f41d216f43.jpg

Иначе според вас личи ли си че са издадени? Нямам по адекватна снимка на телефона.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен и 21 цола да се сложи пак гумите са супер прибрани, трябва си или по-малък офсет или фланци.

Лошото е, че сега колата се цапа супер бързо, понеже мята вода чак по прозорците като вали. Вратите се драската от камъчета и лагерите се скапват за 2 години. Някой ако има снимки с 10-20 мм ще съм благодарен ако качи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калта не ми е проблем, тъпите камъчета обаче ми напукват вратите след 1 година. Буквално все едно вратата е мината с шкурка.

Някакви идей при сток ЕТ джанти с 30 мм фланци какъв оффсет се получава.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих надписите, но от толкова пребоядисвания вече не се виждат.:)

Някакви идей какъв размер са. Това са оригинални 18ки. Мисля че са ЕТ45/8J но не съм сигурен.

Иначе ясно се вижда при леко навит волан колко се доближават, но през дупки се трошат само подкалниците. Ламарини до сега не са огъвали. Ако карам по-бързо с претоварена кола задират задните гуми в завойте, но не е фатално.

e44ed53af8fb5d26425c466b37068de6.jpg

Иначе ето какво става като се прекали със офсета d4044a6564a2d1819e0dbd7dac25b191.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, взех колата със старички летни гуми и мислих да избутам до октомври с тях и на пролет да купувам, но май се налага да си купя сега гуми, за да не рискувам излишно.

Можете ли да дадете съвет какви да взема - цена качество? Ориентирам се към размер 255/35R19, но бих скочил и на 255/40R19.

Сега съм със странен размер 245/35R19 - Falken FK452, не знам защо са закупени с такъв размер. Откъм возия - свикнах с тях, само задните ги чувам и са шумнички, предните не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Унироял 255/35/19 през онлайн сайта на дияна ми излезнаха около 280лв за гума,аз съм доволен от тях,клас А за вода и В за разход

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добра цена и специално тези показатели също са добри. Как са откъм шум?

сега минах през Диана и казаха, че от размер 255/35R19 има само един модел в момента: Michelin Pilot Sport 4 360лв - c,a,71Db

От 255/40R19 ми предложиха 3 модела/марки:

IMG_3486.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не прави компромис със евтини гуми на 19ки джанти, после ще дадеш повече пари за заваряване и изправяне. Съвета ми е да вземеш колкото се може по-хубави като марка. От опит говоря, така съсипах едни доста хубави 18ки без да минавам през големи дупки.

 

Пилот спорт мисля че ще са перфектни. Карал съм със супер спорт на 20ки и проблеми не съм имал. Бях излезнал от пътя в едно кръгово и минах през лек бордюр стабилно по диагонал. Отчупи се парче от борда, но балон така и не се появи. Колата седя в сервиз 1 месец с тази гуми и даже не се деформира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, OvivO написа:

Това е добра цена и специално тези показатели също са добри. Как са откъм шум?

сега минах през Диана и казаха, че от размер 255/35R19 има само един модел в момента: Michelin Pilot Sport 4 360лв - c,a,71Db

От 255/40R19 ми предложиха 3 модела/марки:

IMG_3486.JPG

ами не са шумни,иначе по спомен 61Дб им даваха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги гледам едни джанти у-стаил 

19ски J9 et35 с отвор 66мм 

защо отворя е по-голям моя е 57 ? 

И тази джанта ще излиза ли много ? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да излиза. Втулките са задължителни.

 

255/40/19 не взимай само защото няма други. Много висока става, ще изглежда като 18ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за Pirelli P Zero 255/35/19? Никога не съм карал пирели, някой с конкретни впечатления от летните им гуми и PZero моделът им?

Най-много ми е важно да не са шумни, все пак да имат добро сцепление :)

http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/1/3007010228709311/

Благодаря!

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с мишелин пилот супер 4 255х35х19 и съм супер доволен.Няма проблем с возия и дупки.Гумите са много хубави.И цената 360 лв е добра.В медина мед бяха по 420 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...