Jump to content

Моля за малко мнения за този автомобил


Recommended Posts

Това е аудито 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11400271847737590&slink=6qulvu

 

Моля колеги които имат удоволствието да карат такъв автомобил да коментират за подръжка и разход :)

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно от тази бягай. За тези пари 100% има проблем. Запазена б6ца за под 8к няма да намериш.

 

За 2.5 тди има адски мнг коментирано тук и има предимно лоша слава. Щом и искат едва 5000 лв значи има технически проблем, които ще разбереш още на 1вите 1000 км проблег.

 

Ако си мераклия да караш б6 си приготви 8к лв само за колата + едни 1500 лв за регистрация и стандартните смени на консумативи. Ако не можеш се насочи към нещо друго.

 

Иначе по-добре гледай 1.8т или 1.9тди. Възможността да е по-читав екземпляр е мнг по-голяма, но пак за повече пари. Не се лъжи по това, че е голям мощен мотор , б6ца и само за 5к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина Б6 за 5000 лв. е нещо крайно съмнително. Не би трябвало скоро да паднат чак дотолкова тези коли.

Аз също бих препоръчал на питащия да бяга от конкретната бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, де, обади се и питай къде се намира колата. Ако е в Благоевград, мога да отида да я огледам, почти всеки ден съм там. А и директно можеш да го питаш защо цената е такава.

Редактирано от Pagemakerboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми той пазара като е мъртъв, как да и искаш парите на една кола?!

Който иска да продава, продава евтино. Аз моята бивша А6/С5 2002 с всички екстри, за под 6000 я продадох.

Кви 8 бона за ква А4??????

Я слезте на земята

Колата се гледа на място и всичко става ясно...

Хайде със здраве.

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се намира в с.кулата :) малко далечко от благоевград но благодаря все пак :)

Искам да попитам колегите има ли смисъл да заменя а6 ц5 1.8т с газова  за посочения автомобил или някои от сорта на а4 в6 1.9тди 131 к.с. куатро или 2.5 тди 180 к.с. пак куатро

Моля колегите който карат такива автомобили да дадът малко инфо за разхода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми той пазара като е мъртъв, как да и искаш парите на една кола?!

Който иска да продава, продава евтино. Аз моята бивша А6/С5 2002 с всички екстри, за под 6000 я продадох.

Кви 8 бона за ква А4??????

 

 

Колега намери една запазена а4 б6 за значително по-малко от 8000 лв, пак и то да е 2.5тди... В този случай няма сила на света, която да ме накара да вярвам, че конкретната а4ка за 5000 лв+въпросния душегуб и колата е кукла.

 

Към автора, аз карам 1.9 тди AVF 131кс. Имай предвид, че мотора го има в 2 варианта AVF 310нм 6 скорости и AWX 285нм 5 скорости.

 

От към разход зависи мн как караш и вс е субективно. С 15ките постигам разход под 5/100 извънградско, със 17ките джанти 140кмч на магистралата до Бургас + климатик 6.7/100

 

Ако намериш 1,9тди гледай да е с 6 предавки по еластична е при ускорение, особенно в т. нар. доускорение при изпреварване и подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Искам да попитам колегите има ли смисъл да заменя а6 ц5 1.8т с газова  за посочения автомобил или някои от сорта на а4 в6 1.9тди 131 к.с. куатро или 2.5 тди 180 к.с. пак куатро

 Не категорично защо ти е по-нисък клас автомобил  с доказано проблемен двигател и тясно купе...Отделно предвид необяснимото за мен високо ниво на цените на този модел  за 5 к ще е "тежък" за каране  първите 1-2 години докато сам разбереш че не става :eusa_think: ..отделно частите са не толкова масови и неща втора злоупотреба ще са ти по-скъпи  парадокс по -малка и с нищо неотличаваща се кола по-скъпа от по-висок клас и като цена и поддръжка...Отделно карай си 1.8т -то ако е читаво и тоя дизел не го и поглеждай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... на света има и по-хубави коли от 1.8т :hilezh:

По темата:

Колегите са прави за тая кола..... каквото и да се каже повече ще е излишно :)

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега намери една запазена а4 б6 за значително по-малко от 8000 лв, пак и то да е 2.5тди... В този случай няма сила на света, която да ме накара да вярвам, че конкретната а4ка за 5000 лв+въпросния душегуб и колата е кукла.

 

Към автора, аз карам 1.9 тди AVF 131кс. Имай предвид, че мотора го има в 2 варианта AVF 310нм 6 скорости и AWX 285нм 5 скорости.

 

От към разход зависи мн как караш и вс е субективно. С 15ките постигам разход под 5/100 извънградско, със 17ките джанти 140кмч на магистралата до Бургас + климатик 6.7/100

 

Ако намериш 1,9тди гледай да е с 6 предавки по еластична е при ускорение, особенно в т. нар. доускорение при изпреварване и подобни.

 

Понеже мноу дрънкаш ти казвам... Колата влиза в България другата седмица, искам и 7000лв. 2004г. (4-ки по стъкла, демек 2004г. производство) 250 000км., 131кс. хром лайн - 17ки, кожен волан три лъча, 6 скорости, фабрично ЦД и т.н. Води я в който искаш сервиз. Колата има само един недостатък. Тъмно синя като габровски анцуг е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми той пазара като е мъртъв, как да и искаш парите на една кола?!

...

 

Дневно КАТ София (град) регистрира над 260 автомобила ...

Иначе само като се загледаш че няма 2 детайла в един и същи нюанс на сивото и сам ще се сетиш + 2.5 TDI  на ваг и си отговаряш защо цената й е 5000 а не 7000+ лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже мноу дрънкаш ти казвам... Колата влиза в България другата седмица, искам и 7000лв. 2004г. (4-ки по стъкла, демек 2004г. производство) 250 000км., 131кс. хром лайн - 17ки, кожен волан три лъча, 6 скорости, фабрично ЦД и т.н. Води я в който искаш сервиз. Колата има само един недостатък. Тъмно синя като габровски анцуг е!

 

За значителна цена под 8к нямам предвид 7000, а визирах случая който дискутираме - 5000 лв за б6, 2.5тди и вс подобни обяви, които могат да се намерят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... + 2.5 TDI  на ваг и си отговаряш защо цената й е 5000 а не 7000+ лева.

Това е поредното безумие в България. Лимо от по-горен клас да струва по-малко. Само разликата във возията и комфорта си струват парите. Ама само който не е карал, не знае. Аз 2 такива като горната съм имал, познавам колата и няма да я оплюя както повечето тук дето са си купили гроб..... да не споменавам, че и двете бяха мултитроник, едната ремапната. И от кутията съм супер доволен и няма да я оплюя. 

Ама все пак сме в бг и тук всичко е наопаки. Пък и пазара се създава и поддържа такъв от клиентите, хората искат такива коли - ми да си ги карат. Аз откакто съм се качил на А6, по-малък клас не искам и да чуя.

Хайде със здраве

 

П.П. 260 коли на ден.....за 2 мил. град - брей то много, бре  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При такава отдалеченост, при наистина мъртъв пазар е който иска да продаде наистина ще трябва да свали надолу цената.

Ако живея в София защо да бия път до това село за да я видя, при условие че има такива и в София и като сложа и пътя ще ми излезе на същата цена.

Защо тогава да си губя времето?

Някой от вас скоро да е продавал автомобил?

Пазарът наистина е мъртъв.

Редактирано от Велин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази и миналата седмица общо 4 коли, колко да е мъртъв... Не че е най-добре вървящия, но в тези месеци се продават коли. Кво беше февруари и март не ми се говори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти купи ли я ? Въпроса беше да не си правиш труда да ходиш на оглед, защото на всички ни беше ясно, че тая кола е гроб. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...