Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

Някой да има впечатления от смартфоните на блекбъри? Бащата ползва само ББ от как са достъпни в БГ и сега се колебае между q10 и z10, единия е с класическа ББ форма, другия си е баш тъч смарт който не ми вдъхва особено доверие....някой виждал някой от двата на живо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Z10 е прекрасен телефон, на q10 малкият екран прави проблеми с някой приложения, viber например имаше драми. Ако искаш хардуерна клавиатура - blackberry classic е много по-солиден и актуален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показах му го, не му харесвал много много, ама да видим. Като цяло на мен се падна задачата тоя път да асистирам в избора на ало. Ще се ползва главно за разговори, и от време на време изпращане на снимки, така че е хубаво да има вайбър. Въобще ли не работи при q10? Притеснява ме че излезе един банер на първите порше дизайн и взе че му хареса, ама толкоз пара за скопено ало-ало е престъпно да се дават....

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е поредното доказателство, че много хора си купуват телефоните, без да имат идея как работят и какво точно ползват от тях......а вие ми говорите за екосистема:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

доказателство...какво? не схванах какво искаш да кажеш чесно.... :)

каква екосистема какви 5 лева....htc пускат limited edition m9 CL ма го наснимали с 6-ца.... толкова ли нямаше още едно м9 наоколо :hilezh:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, щото фотошопа никой не го ползва вече .

Деца......

(къде къде по-мазна беше "новината", че новия Джобс е мека китка, там поне имаше "интрИга" :hilezh: )

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къв фотошоп, ква екосистема? Като говореше ти точно за неща, които били уж смешни, ето това е вече смешно  :hilezh: Както и когато самсунг спонсорираха оскарите и водещата правеше селфита с уж нейния самсунг по време на шоуто, а отзад туитваше с айфона  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доказателство...какво? не схванах какво искаш да кажеш чесно.... 

случката очевидно е гаф на някоя рекламна агенция, чиито служител очевидно не познава тлефона си. А това много контрастира с обясненията в началото на темата за технически гурута, които си избират телефоните според възможностите им, а не според марката :)

 

Няма никакво значение, дали този служител ползва епъл, хтц или китайски телефон. За него всичко работи еднакво.

Редактирано от robobug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къв фотошоп, ква екосистема? Като говореше ти точно за неща, които били уж смешни, ето това е вече смешно  :hilezh: Както и когато самсунг спонсорираха оскарите и водещата правеше селфита с уж нейния самсунг по време на шоуто, а отзад туитваше с айфона  :hilezh:

Като написах "деца", имах предвид точно...деца :hilezh: . Как да ти го обясня по-смилаемо....., не ме еве нито марка, нито хардуер, софтуер или пластичен експлозив, НЯМА по-смехотворен "спор" от тая тема първо, и второ каквито и потребителски "failures"  да се цитират, "спора" няма да стане по-смислен и ценен. Ама ни-как!

Дали новия Джобс е педераст, или айфоните са най-желаните алота по света......, ми......., смешно си е. Щото моят телефон не работи вместо мен, не ми живее живота и не се забавлява за моя сметка, но ми помага за всичко това, БЕЗ да забелязвам каква му е марката, или операционната система. По някаква случайност е андроидски екземпляр, а финансово е неоправдано да е апълски, логично и лесносмилаемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме как андроидаджиите обичат да говорят за финансова оправданост все едно са вълка на уолстрийт до един :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Щото моят телефон не работи вместо мен, не ми живее живота и не се забавлява за моя сметка, но ми помага за всичко това, БЕЗ да забелязвам каква му е марката, или операционната система. По някаква случайност е андроидски екземпляр, а финансово е неоправдано да е апълски, логично и лесносмилаемо.

И какъв е този неземен телефон дето ползваш и не забелязваш марката му?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпек ти не разбра ли, че не е от апарата, а от притежателя му. И телефон с шайба да му дадеш, не е проблем да намери ЛТЕ мрежа.  :hilezh:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме как андроидаджиите обичат да говорят за финансова оправданост все едно са вълка на уолстрийт до един :)

По-лошото е как "интелигентността" на избора на апъл юзерите ги кара едва ли не да се имат за друга класа хора... :)  Другите са все едно заблудено стадо овце и нямат капацита, парите или техническата грамотност да осъзнаят как единственото решение на пазара може да бъде ябълката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след няколко подред айфона последните 5-6 години и разцъкване на андроид по няколко часа на ден последния месец си поиграх с едно от блекбъритата на баща ми (ползва само такива от как ги има в БГ) - за целите и нуждите ми паснА перфе. Остава само да засиля ябълковидното към продавалника на половин цена и да си поръчам боровинка, ама изчаквам малко да поолегне идеята, да взема окончателното решение на трезво, без емоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме как андроидаджиите обичат да говорят за финансова оправданост все едно са вълка на уолстрийт до един :)

"Кефи" ме как "ябълковидните" цакат маса пари за едната "табела".

 

И какъв е този неземен телефон дето ползваш и не забелязваш марката му?

Шпек, не можеш да си го позволиш баце, питаш "вълка от уолстрийт" все пак :hilezh: .

 

.....масончетата те на батко :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си мислиш, че на Apple нещата са само една табела, значи толкова и си проучвал телефона като си го купувал. По-скоро за толкова са ти стигнали паричките и всички останали в миг са се превърнали в балъци, че са се охарчили. И то да го беше казал това примерно за хората, които си купуват тъпотии като Верту, ама за iPhone дето е една цена със S6 примерно не го разбирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

и аз не схващам за каква разлика в парите говорим като андроидските флагмани като м9/с6 са на цената на 6 16гб...... виж ако говорим за андроид от 99лв съм съгласен :) хубаво че няма ябълки от 100лв обаче....че андроид щеше отдавна да е подледвал нокия :hilezh:

@DLS....стадото е от към андроидският бряг бате, последно като погледнах андроидската тема не видях много apple-ски user-и да ви обясняват как сте се прекарали.....виж обаче в apple ios темата е пълно с андроидаджии които обясняват ние как сме се прекарали заради едното лого....

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@DLS....стадото е от към андроидският бряг бате, последно като погледнах андроидската тема не видях много apple-ски user-и да ви обясняват как сте се прекарали.....виж обаче в apple ios темата е пълно с андроидаджии които обясняват ние как сме се прекарали заради едното лого....

Нищо такова не виждам аз, без значение темата, а дори и наживо апълските фенове гледат винаги пренебрежително над избора на останалите. Само това ме дразни мен и едновременно ми се струва комично, тая слатна ябълка не знам как не съм проумял още че трябва да я имам непременно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 толкова ли нямаше още едно м9 наоколо :hilezh:

 

Всъщност качеството на снимката е доста лошо и една Nokia Nseries от края на 2007 щеше да свърши по-добра работа та това подмятане е малко неоснователно :D

 

Иначе аз не разбрах тва на чий туитър акаунт е било качено? На ХТЦ официалния ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: така е, скъсняк съм и не мога да си купя айфоун, зат`ва и пея в антиапълския хор :hilezh: .

Мани ги тия талАфони, кажи защо се набута да плащаш за някаква емблема от четири кръга, вместо да вземеш един сеат, или шкода. Едно към едно са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тъкмо това щях да кажа - ако ябълката от последно поколение снима по този начин - ай мерси :D

Мартинич, ти сериозно ли го написа т'ва?

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...