Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

6 minutes ago, s4b8 said:

Иначе, не знам, що пак се опитваш да се заяждаш с мен, като аз съвсем културно обяснявам фактите. Леново йога може и да е орязан и да няма портове, но има леново с ДВД и с портове, сеш се? Има и леново за 500 лева има и за 5000. Има и водоустойчиви, удароустойчиви, по пет кила, по едно кило, по 12 инча, по 20 инча, с тъч скрийн, без тъчксрийн, и тн... Гъвкавост трябва. Различните потребители имат различни нужди. А мак(епъл) покриват само най-базовите нужди. Затова и пазарния им дял при операционните системи е 5% .

 

 

Така е, прав си.

 

п.с.

IBM deploying 1,300 Macs per week, Apple users need much less support than PC counterparts

IBM says it is 3X more expensive to manage PCs than Macs

Ам джъст сейн..... :) 

 

macibm-how-why-ibm-transformed-the-endus

 

Или ся ще кажете кви балъци са тия точно мизерници :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди 5 минути, redalex написа:

Хаха бате,

 

Колкото разбираш от компютри, толкова и от коли бате Сашее. :hilezh:

Бегай в извън темата да говориш за пури, тука не се вписваш в пейзажа. :lol:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30 minutes ago, TiL said:

 

Има си проблем с модема! Лично моя телефон е с преебания и обхвата е по-зле и в зони с ниско покритие имам чуството, че целия телефон лагва... Както писах тествах две 7+ към един и същ оператор и тоя с куалком се държи по-добре...

 

"Проблема" го има само в ситуация на директно сравнение между двата модема. Единия е просто по-добър, но това не означава, че другия има проблем. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, s4b8 said:

 

Колкото разбираш от компютри, толкова и от коли бате Сашее. :hilezh:

Бегай в извън темата да говориш за пури, тука не се вписваш в пейзажа. :lol:

Бегам, че ще вземете да ме подхлъзнете с някоя мизерна идея да мина ефтинко - я за лаптоп, я за телефон, я за кола ... а хич не обичам такива работи :)

 

Теб те бях сложил в игнор листа да не ти чета тъпизмите, ама нали си с нов никнейм през няколко седмици и пак съм принуден да ти чета мозъчните пръдни... 

 

Абе - има ли още таблети самсунг или решиха, че и това не им е сила?!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Wizi дай некоя статистика в коя професионална сфера се ползват мак-ове. Щото аз освен за графичен дизайн, не виждам абослютно никво приложение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@HannoSLMМузика и видео обработка също. Епъл имат собствено разработени специализирани софтуери за тези двете. Ама вероятно не си и чувал за тях ;) Важното е да не става за нищо, by default. Нали? :) 

 

https://www.apple.com/final-cut-pro/

https://www.apple.com/logic-pro/

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, redalex said:

Бегам, че ще вземете да ме подхлъзнете с някоя мизерна идея да мина ефтинко - я за лаптоп, я за телефон, я за кола ... а хич не обичам такива работи :)

 

Батеее, ти караше фиеста бе :hilezh::hilezh::hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 minutes ago, sweep said:

 

Батеее, ти караше фиеста бе :hilezh::hilezh::hilezh:

 

Перфектната граЦка кола - пак бих си взел. Даже леко се чудя дали не сбърках, че я продадох. 

Да не говроим, че карах година и половина чисто нова кола набухана с каквото може за модела срещу смешна сума ;)

 

 

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що?

Фиеста за 33к ти е евтина ли? 

Щото според мен нито е евтина, нито беше гадна... Но и това също (като айфонЯ) трябва да си го видял и ползвал, за да знаеш и/или да имаш мнение... но тук принципът е "не съм видял, не знам, но мисля че..."

 

Без майтап - кажете има ли таблети на Самсунг, че не съм виждал такъв от 2010та в Лондонското очо - впечатлиха ме колко гадно работеха - има ли развитие от тогава?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, HannoSLM написа:

Но пък не ми е бъгнал нито веднъж, за разлика от 10ката, която всеки ден изненадва с некой позорен бъг.

 

Кога си взе 10-ката и кога те изненада с първия си бъг? А днес какъв бъг ти даде? Не ми отговаряй, знаем, че е ЕЖК :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, sweep написа:

Да бе, ма не как си не върви Ся да излизаш с такива изказвания...

 

Мдаа, и аз тва викам...

Когато викаш "всичко евтино е боклук" и претендираш да ползваш най-доброто и най-скъпото - айфони, макбуци - все премиум техника, премиум пури, премиум уиски... би трябвало и да караш премиум кола... Поне ауди, мерцедес...

Айде и спънкито важи с бмвто, ма само щото немат зима там :hilezh: (много яко, нема си кривим душата, евала). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, redalex said:

Що?

Фиеста за 33к ти е евтина ли? 

Щото според мен нито е евтина, нито беше гадна... Но и това също (като айфонЯ) трябва да си го видял и ползвал, за да знаеш и/или да имаш мнение... но тук принципът е "не съм видял, не знам, но мисля че..."

 

Без майтап - кажете има ли таблети на Самсунг, че не съм виждал такъв от 2010та в Лондонското очо - впечатлиха ме колко гадно работеха - има ли развитие от тогава?

 

 

Виж, темата не е за коли, ама да си купиш фиеста за 33к си е меко казано идиотия. 

Иначе и ние имаме епъл продукти и нашите деца ядат тоблерони.

Иначе Незнам дали Самсунг имат таблети, аз ползвам айпад.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, theuser said:

 

Кога си взе 10-ката и кога те изненада с първия си бъг? А днес какъв бъг ти даде? Не ми отговаряй, знаем, че е ЕЖК :steinigung:

Ще дойде на 28ми ;)

От са се вижда колко е зле, малко го натовариха и се насра като евтин китайски андроид.

11 minutes ago, Wizi said:

@HannoSLMМузика и видео обработка също. Епъл имат собствено разработени специализирани софтуери за тези двете. Ама вероятно не си и чувал за тях ;) Важното е да не става за нищо, by default. Нали? :) 

 

https://www.apple.com/final-cut-pro/

https://www.apple.com/logic-pro/

Ок, но това си остава нищо в сравнение с приложенията на уиндоус ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, sweep said:

Виж, темата не е за коли, ама да си купиш фиеста за 33к си е меко казано идиотия. 

Въпросът за колите го повдигна Алфа бейбито, което е най-големия абсурд. Що се отнася за фиестата - не съм я купил за толкова, защото я взех на супер изгодна цена. По-готиното е, че я продадох почти без да ми струва нищо - и както казах - карах година и половина нова кола за без пари. В същото време тука батките с 20 годишните "премиуми" (и италиански кочинки) ми се огледаха у МПСто, а даже и продължават да го правят :)

 

Just now, HannoSLM said:

Ще дойде на 28ми ;)

От са се вижда колко е зле, малко го натовариха и се насра като евтин китайски андроид.

 

Боше, я раздуй как го натоварихте... (особено, ако не е дошъл още?!) и какво точно се насра?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не разбираш...той гледа клипчета в Тубата....та даже и не ги гледа, щото очевидно не знае какво казват в тях :hilezh:

 

Обаче не ми се мисли какво хранене ще падне след като си получи айФона...той подсъзнателно и затова го е поръчал :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подозирам, че на 27ми срещу 28ми няма да спи - цяла нощ ще стиска зъбки и ще мисли как "сега ще натоваря тоя телефон и утре във форума ще им обясня от къде извира бензина"... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, redalex написа:

и италиански кочинки

 

Саше, преди да продължиш да се излагаш, върви покарай една хубава италианска бензинова кола (която не е фЯт :lol: ) Без значение на колко години е. Даже разправят че в по-старите имало повече емоция, не знам... така викат познавачите.

 

Едно време преди да пробвам и аз разправях алабализми, дочути от батките в ауди форума. Като покараш е друго вече :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=25oiw2l-wkE

Редактирано от s4b8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм такива, когато ти още си бил литъл “ауди_фен” и най-вероятно и книжка да не си имал тогава. Баща ми имаша алфа 146 през 95та годима. Карал съм някакво такова и по-късно през годините.

Та у въпросните бангии, човек с обувки 47-48ми номер трудно сяда, а още по-трудно натиска само един педал... иначе казват, че емоция имало и у москвича.

Иначе всеки да кара или да говори по каквото иска телвфонче - просто е смешно да давате акъл и наклон на фуя, като не знаете...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 minutes ago, redalex said:

 

 

 

Боше, я раздуй как го натоварихте... (особено, ако не е дошъл още?!) и какво точно се насра?

 

На клипчетат се вижда, как андроида бие по скорост прехваления а11, и то с много - това коментирам. Вижда се как няма достатъчно памет и не може да държи повечето приложения в бекграунда. Жалка работа....

 

Но феновете, след като за пореден път са затапени и нямат никакви аргументи, започнаха с олигофренските коментари, че щом е скъпо е хубаво, и с лични напатки кой колко пари имал ... Още по-жалка работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 minutes ago, HannoSLM said:

Ще дойде на 28ми ;)

От са се вижда колко е зле, малко го натовариха и се насра като евтин китайски андроид.

Ок, но това си остава нищо в сравнение с приложенията на уиндоус ...

 

Дефинирай "нищо"? 

 

 

Кои са професионалните алтернативи, които ще ми избориш, достъпни само за Windows?

 

Колко повече неща предлагат?

 

Колко по-предпочетени са?

 

Колко празни приказки си готов да избълнеш само в следващото си изречение? :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.knowyourmobile.com/mobile-phones/24660/iphone-x-samsung-galaxy-note-8-benchmarks-compared

 

И тия са баяст. Като останалите 99% ревюта. :hilezh:

Цитат

Long story short, AppleInsider's testing concluded the iPhone X far outpaces the Galaxy Note 8 when it comes to performance.

 

Какво показва това отново? Рамта не прави телефона когато е там единствено за да компенсира за недъзи. И пак не успява.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...