Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

Владееш бъдещето ,а ? Или си агент от Купертино, внедрен тука в нашия форум да ни светне за новите модели които ги няма още?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Реплика 1: Там където айфона сензор няма

Реплика 2: айфон 8 има сензор

Къде видя сравнение?

Извод: не сме наясно кое какво има, но си тролим за здраве. Хвала :flehan:

 

преди 2 минути, kostaIliev написа:

 iPhone 8 го сравняваш със Samsung Galaxy S8 ли ? Сериозен ли си ?

 

Абсурд! Дори и айФон 15 няма да може да се сравнява с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук се дискутира интересен проблем https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=92086  (постът на nneenno). Според оператора с телефона няма проблем ... :stupid:  Ако аз имах подобен проблем това би ми донесло големи неудобства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, kostaIliev said:

Сега ще ти обеснят че нещо си се объркал. И няма такова нещо при нахапаните.

 

Няма какво да ми обясняват, защото така или иначе смених 6+. Проблемът е морален/етичен, което за Apple очевидно е без значение (за кой ли път?!). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментирахме го по-рано в другата тема, че изглежда нарочно забавянето и като се има предвид, че това е бизнес и той най-успешния, а не благотворителна организация, не изглежда нелогично. В случая особено, го правят нарочно с цел пестене на батерия и със смяната на батерията скоростта се връща. Сигурно можеше да са по-прозрачни, но това им струва изгубен бизнес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се пентиум РСто ми от 99та да работи все така бързо, както беше през 99та ама...

Днес един приятел си взе ново (корекция) pixel 2xl

Днес го цъкаме за тест

Войс управлението е тотална скръб - викаме му да набере еди кой си - той търси в гугъл мапс.

После друго име - пак някакъв абсурд...

Тоя пич вика - абе телефонът е супер, ама леко се чудя дали да не го тресна в земята... смял съм се с глас...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Spunky said:

Коментирахме го по-рано в другата тема, че изглежда нарочно забавянето и като се има предвид, че това е бизнес и той най-успешния, а не благотворителна организация, не изглежда нелогично. В случая особено, го правят нарочно с цел пестене на батерия и със смяната на батерията скоростта се връща. Сигурно можеше да са по-прозрачни, но това им струва изгубен бизнес.

 

Да, Spunky, коментирахме го, но пак казвам проблемът е етичен, а не технически. ''Скопяването'' на CPU-то не е решение, защото собственика на телефона трябва да реши дали да си смени батерията или не. Не може да пускаш нова ОС, която би трябвало да ти подобри performance-а на телефона, а в следващия момент буквално да кастрираш милиони устройства без изобщо да споменаваш и дума за новата ''екстра''. Е, къде е тогава подобрението?! 

Apple в случая просто трябваше да анонсират, че в iOS 11 има подобен power management детайл и щяха да си спестят доста недоволни и разочаровани фенове на марката (съответно искове). Да, печалбата за Q4 можеше и да се разминава с forecast-a, но пък в дългосрочен план щяха да си задържат доверието на клиента. 

Всички сме съгласни, че едно е да смениш батерия за 50-70 евро, а съвсем друго е да си вземеш нов телефон за 1400 евро, нали?! 

И понеже засегнатите са милиони устройства бих казал, че в подходяща среда този скандал може да се развие и да задмине ''дизелгейт'' на VW. Предполагам Apple ще потушат нещата с нов iOS release, но все пак разочарованието си остава.

Редактирано от Thor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извода е остарее ли ви телефона, не бързайте да му слагате най новата ОС, 6-цата ми лети с 10-ката и като ви чета никога няма да види 11-ка. Апъл няма начин да не знаят това - https://money.bg/business/apple-ima-problem-potrebitelite-na-iphone-ne-se-uvelichavat.html

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спънки е прав, Ябъл са търговско дружество и е нормално да търсят максимум профит. Но аз не съм акционер и за мен като клиент е нормално да ползвам това, за което съм платил. Нямам желание да ми забавят продуктите с цел да си купя по-нови. Най-гилемия плюс на Ябъл продуктите е "живота" им. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер подло от тяхна страна, което разбира се е напълно в реда на нещата за Епъл. Дано си понесат последствията.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подозирам, че повечето компании правят такива схеми, за да се купуват нови продукти.

Имаше такива твърдения за принтерите на Самсунг и кой ли още не - там дори беше по-грозно.

 

В същото време е пределно ясно, че устройство на 3-4-5 години няма да работи достатъчно бързо с новата операционна система и никой не ви кара да ъпдейтвате. Или поне докато Вайбър или нещо такова не изреве, че за да се ъпдейтне му трябва последната ОС, а вие искате да имате новия Вайбър...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5S е модел от 2013-та година и дори и след “забавянията” които не са тайна за никой все още работи в пъти по-добре от някое Галакси от същата година, ма важното е храна да има. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, zlobil said:

5S е модел от 2013-та година и дори и след “забавянията” които не са тайна за никой все още работи в пъти по-добре от някое Галакси от същата година, ма важното е храна да има. 

 

От кое Галакси, имам в шкафа едно А5 2015, отваря вайбъра по-бързо от 6С. Май Всичко му работи по-бързо от на 6С... това след иос11...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да им обясниш .... 

Всичко е заслепено до припадък

Кефи ме Айфон-а , но ме дразни да ме цакат с топла бира.

Значи, пускат ми телефон дето бил ацки бърз, след година обаче батерията понеже е боклук (продават ми евтини компоненти на много скъпа цена заради маркетинг и софт) ми намаляват проц-а на половина

 

Се ено да ми продадеш S4 за 200 хии лева, и след година да ми го свалиш дистанционно на 150 коня..... 

 

Оправдавало ги понее били фирма и праели бизнес 

Демек пак Две хии лева, или го ползваш бавен.... Хиляа и петстин лева и една година по късно

Е той ше ми дойде по скъп за поддръжка от S4-ката... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...