Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

Днес ходих в ТМ с познат да разгледа телефон за подарък на дъщеря си. Гледам аз различни телефони и попадам на LG Q6. . Взех да му гледам менюто и всичко на английски ... Консултантът нарежда от страни, че това им бил единствения телефон с такова меню.   Много се учудих ... а телефончето е с добър дизайн и уникален дисплей за цената си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди 32 минути, Чебурашка написа:

Се ено да ми продадеш S4 за 200 хии лева

Тия не свалят конете, но искат още едни 10-20 к. през първите 100 к. км., за да се движат, въпреки това всички се подмокряме като ги видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Чебурашка said:

Не можеш да им обясниш .... 

Всичко е заслепено до припадък

 

 

Тоя довод “засленепени до припадък” е бая изтъркан дейба, да не кажа абсурден, все пак не сме 14 годишни кифли а имаме няква реална преценка и обосновки защо сме избрали айфона пред андроид. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай си мненията, тия на Спънко, на човека с фризьорската кола .....

Ще ти се избистри ;)  като видиш глупостите

Не сте единствените ползватели на Айфон все пак 

Редактирано от Чебурашка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое точно трябва да ми се избистри ? Информативно така.... ползвам айфон от 2-ката насам, ползвам и Андроид, мога да преценя кое ме кефи повече..... не е андроида. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Щот не му разбираш веееее.:hilezh:

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, redalex said:

Още ли си мислите, че от топ моделите с андроид до айфона има сериозна ценoва разлика?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

С8 е 1400лв в магазина, Х е 2322, идва ми някак си на разлика. С8 не отстъпва по абсолютно нищо на Х. Остай на спънки приказките за телефон от бъдещето и миналото. Че тоя от бъдещето дето бил с дисплей от край до край има по 4мм рамка от всякъде и една грозновата вежда...

Злоби и ние ядеме тоблерони и бонбонки тик так, приеми, че за някои андроида е предпочитан.

Ти защо не си с Х?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, martinich said:

А отваря ли, затваря когато си иска, както Ж3,5,7? 

 

Нямам идея, когато съм го ползвал е бил без забележка, с днес ще го заредя да видя как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е като цитиранито цепеняци, не го слагай в джоба, че прави каквото си иска при допир с плат. 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартине, този проблем ще да е само в твоя двор. Доста самсуняци има около мен и нито един не е казал, че си светва когато си иска! Пробвай с връщане на заводски, ако не си го засилил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Три самсунга, два Ж7 и един Ж5 го правят около мен, решение няма, или по скоро има, но трябва да го опаковаш в нещо такова -slim-flip-samsung-galaxy-j1-j100h.jpgили да го слагаш в джоба с дисплея напред. Кажи ми, че твоите самсузи не отварят/затварят, когато ти звънне и ги потъркаш на коляно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги са в джоб с дисплей към тялото. Никога (повтарям, НИКОГА) не са започвали да говорят, без моята намеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи имам три дефектни самсунга, дали ще ми ги заменят?

преди 13 минути, petio_venkov написа:

Винаги са в джоб с дисплей към тялото. Никога (повтарям, НИКОГА) не са започвали да говорят, без моята намеса.

Ако може с видео клип да ме убедиш, няма да ти се разсърдя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy J7 (2017) има неприятен  дефект с Always-on display при тъмно/светло. Вградената памет е срам ... Но издръжливостта на батерията е топ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината сега проверих бъга с отваряне/затваряне на единия Жъ7 и го нямаше, отдавам го на нугата. Ще видя и другите устроиства как са.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ама на предната нощна исках да си изтегля едно мп3 от нета... е през айфона не можах да постигна целта си. Не знам от браузърите ли е или кво, но мп3 или започваше да свири или въобще не реагираше като цъкна на свали... Наложи се да го свалям на самсунга на колежката и да ми го препраща по вайбър. Как подяволите да си тегля мп3 от нета директно на айфона ми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитах се да си боядисам стената с айфона - не стана! Някой знае ли как става?

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

С8 е 1400лв в магазина, Х е 2322, идва ми някак си на разлика. С8 не отстъпва по абсолютно нищо на Х.

Може, може.

Ама ноута е 2 бона, пиксела 2.3.

Сигурно и те не отстъпват...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, redalex написа:

Опитах се да си боядисам стената с айфона - не стана! Някой знае ли как става?

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Отвори един гугъл и пиши : "RTFM" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

Имах един преподавател, който ми казваше, че ще стане отличен инженер от мен, защото никога не чета менюъла ;)

Май и тук е пълно с отлични инженери :flehan:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, sweep said:

С8 е 1400лв в магазина, Х е 2322, идва ми някак си на разлика.

 

Трогателно. :)

 

http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Mobile-phone-APPLE-IPHONE-X-64GB-SPACE-GRAY/p/576202

http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Mobile-phone-SAMSUNG-GALAXY-NOTE-8-N950-DS-BLACK/p/574165

 

Не, ве. Цялата ви история е такава. Преувеличена. Измислена. Безсмислена!!! <_< 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ee недей така. Сравняваш 6.3 инчов "фаблет" с писалка  срещу нормален телефон.

Винаги S серията на самсунг се е сравнявала с айфоните.

И въпреки всичко пак ноута е доста по-евтин.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...