Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

7 hours ago, sweep said:

 

Злоби и ние ядеме тоблерони и бонбонки тик так, приеми, че за някои андроида е предпочитан.

Ти защо не си с Х?

 

щото 7цата ми е напълно достатъчна и не виждам смисъл да дам 2К само за да съм с последният модел, в момента в който 7цата ми писне или почне да цикли ще я сменя с Х или там което ще е актуално към тоя момент

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

6 minutes ago, Audi_FeN_1 said:

Ee недей така. Сравняваш 6.3 инчов "фаблет" с писалка  срещу нормален телефон.

 

Не, ве. Сравнявам най-доброто на единия с най-доброто на другия. Нъл тъй? Никой не гледа дали има вълшебна писалка или колко инча бил дисплея. Обявено е за "най-добро". 

 

Давай следващия измислен аргумент. Този не минА. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, цената е по-добра, но поне не сравнявам круши с ябълки и да възкликвам как едното струвало 1400, а другото 2322. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Wizi написа:

 

Не, ве. Сравнявам най-доброто на единия с най-доброто на другия. Нъл тъй? Никой не гледа дали има вълшебна писалка или колко инча бил дисплея. Обявено е за "най-добро".

 

Ма те не са един клас устройства просто...

По същата логика можеш да изкараш и некой Галакси таб срещу айфона. Или макбук срещу ноута... в краен случай може и некой самсунг смарт ТВ... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, zlobil said:

5S е модел от 2013-та година ..... все още работи в пъти по-добре от някое Галакси от същата година

S4 е моделът на Самсунг от 2013-та и няма проблеми с него. Има и "турбо" версия, която и днес работи по-добре от средния клас телефони с чипсет SD6xx.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, аз спирам да коментирам тука :hilezh:

Визи сравнява ноут8 с айфон Х, защото сравнявал най-доброто срещу най-доброто :hilezh:

Преувеличавал съм цената с 23лв, толкова беше вчера в айстайла ве мен, ко да напрая :hilezh:

 

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/compare/55333/?0products96=56692&products1=0

 

Ако и това по-горе не схващате - имам лоша новина за Вас :zustimm:

 

П.п не ме разбирайте погрешно и 1400лв за С8 ми се виждат много пари за телефон, но пред 2.3к за Х си е безплатно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, sweep написа:

П.п не ме разбирайте погрешно и 1400лв за С8 ми се виждат много пари за телефон, но пред 2.3к за Х си е безплатно.

Тоест проблема ти не е в качеството, а в цената, така ли? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше ме съсипете, ве. Ущипаните ми гуспойчки, златните ми те :)

 

Кое предлагате да сравнявам? КОЙ е най-добрият телефон на Самсунг, който можеш да си купиш? Ноут 8, разбира се. Кой отговаря на това изискване от страна на Епъл? Хиксъ, мноо ясно. 

 

Кое е сложното, кое е грешното? :huh: Дайде предложения да ви видим виждането!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Audi_FeN_1 said:

Ма те не са един клас устройства просто...

 

Умирам от любопитство да ми разясниш кое кой клас е. 6ти ли, 8ми ли? Малкото междучасие, първи срок? :)

 

F5, F5, F5.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как си пишеш по две мнения едно след друго. За толкова велик ли се имаш, че си отговаряш сам на себе си? Нали знаеш закъде и къде са тези които правят така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво да ти обяснявам като на теб ти е ясно, а се правиш на интересен? :)

 

Айфона е най-якия и същевременно най-евтиния телефон. Слагай 100% на iOS горе в анкетата и заключвай темата, то се е видело че акъла няма да ти дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С админ зомби на глава не се излиза :hilezh:

 

Колкото е хубав толкова е и лош айфоня... 

 

Аз почвам да се чудя дали съм тъп дето давам толкова пари за телефон и да му треперя постоянно... Оня ден го забравих на капака на дискавърито и ъхъ да тръгна и като го видях... сърцето ми се сви. Та май ще спра да му треперя и си вземам някакъв за 500лв и съм ти бал и смартфоните и епълите с неземната технология!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, kostaIliev said:

Интересно ми е как си пишеш по две мнения едно след друго. За толкова велик ли се имаш, че си отговаряш сам на себе си? Нали знаеш закъде и къде са тези които правят така.

 

Пиша от телефона, не мога да дам цитат на две мнения, а форума не ги обедини. Проблем ли имаш, злетен? :) 

 

 

Пичове, продължавате да чоплите семки, а никой не седна да даде смислен аргумент за нещата, които попитах. :huh: Е що така? Чакам@Audi_FeN_1 да ми обясни що е то различни класи в телефоните от този вид, а @sweep отново оригинално ":hilezh:" вместо да ме затапи за мнението ми защо взимам Хиксъ срещу Ноут 8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, Wizi said:

 

Пиша от телефона, не мога да дам цитат на две мнения, а форума не ги обедини. Проблем ли имаш, злетен? :) 

 

 

Пичове, продължавате да чоплите семки, а никой не седна да даде смислен аргумент за нещата, които попитах. :huh: Е що така? Чакам@Audi_FeN_1 да ми обясни що е то различни класи в телефоните от този вид, а @sweep отново оригинално ":hilezh:" вместо да ме затапи за мнението ми защо взимам Хиксъ срещу Ноут 8.

 

Както казах, ако не си схванални сравнението, което съм ти постнал - няма никакъв смисъл да си драскаме :verweis:

 

Весела коледа на всички :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, TiL написа:

Аз почвам да се чудя дали съм тъп дето давам толкова пари за телефон и да му треперя постоянно... Оня ден го забравих на капака на дискавърито и ъхъ да тръгна и като го видях... сърцето ми се сви. Та май ще спра да му треперя и си вземам някакъв за 500лв и съм ти бал и смартфоните и епълите с неземната технология!

Вземи едно Xiaomi до тази сума да се видиш у "телефон" ... С безброй версии на MIUI и 3 типа ползвани матрици на дисплеите. Борих се  2 седмици и го продадох на половин цена.

За 500лв. (свободна продажба) може да се вземе нещо което ще ти скъса нервите. Освен ако не го ползваш само за слушалка. Android с инсталирани много приложения за да върви без лагове иска хубав процесор и много памет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, sweep said:

 

Както казах, ако не си схванални сравнението, което съм ти постнал - няма никакъв смисъл да си драскаме :verweis:

 

Весела коледа на всички :zustimm:

 

Е нали сме тук да си обсъждаме и обясняваме разни неща :) Аз изразих мнение, опитах се да се обоснова и съм готов да разбера защо друг не го намира за правилно. До момента това не се получава....

 

Весела Коледа на всички! :bia: :multi::santa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удачно е да се сравняват еднакъв клас телефони. Както съм дал пример с С8 и Х, те са с еднакви по големина корпуси и дисплеи. И двата са топ продуктите на съответната марка. Както сравняваме С8+ с айфон8+, защото няма Х+. Не е удачно да слагаш на масата ноут и Х, защото са различен клас продукти с различно предназначение.

Все едно да сравняваш топ модела на Опел - инсигния със топ модела на Ауди - А8. Просто са различни сегменти.

Мислех, че горе описаното е ясно от сравнението, което бях постнал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, Audi_FeN_1 said:

Айфона е най-якия и същевременно най-евтиния телефон. Слагай 100% на iOS горе в анкетата и заключвай темата, то се е видело че акъла няма да ти дойде.

 

Всъщност макар че ви отне доста време да го схванете е точно така. Дори леееко по-високо закупна цена е оправдана защото обезценяването при apple-ските продукти е смешно на фона на това че произволен андроид след 3 години ползване струва колкото 3 мита с кренвирш и малък айрян.... 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, МММ1 написа:

Вземи едно Xiaomi до тази сума да се видиш у "телефон" ... С безброй версии на MIUI и 3 типа ползвани матрици на дисплеите. Борих се  2 седмици и го продадох на половин цена.

За 500лв. (свободна продажба) може да се вземе нещо което ще ти скъса нервите. Освен ако не го ползваш само за слушалка. Android с инсталирани много приложения за да върви без лагове иска хубав процесор и много памет.

Тва не го ли бива?

4GB RAM 64GB ROM Snapdragon 625  или викаш и тва няма да върви.

 

Май си попаднал на дефектна бройка.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

, защото са различен клас продукти с различно предназначение.

Това ако може да ни го разясниш? В смисъл единия продукт пере, другия готви, или единия лети, другия плува?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...