Jump to content

добавка за предна броня на А6 2008


Dechko Ivanov

Recommended Posts

Здравеите искам да ви попитам някой знае ли къде в София правят хубав тунунг искам да си сложа добавка на предната броня на А6 2008г.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с цигании....

Щом искаш оптически тунинг, по подразбиране става ясно, че колата ти е щокова или във всеки случай не е с S - пакет...

Разбери, на тия дълги и големи седани като А6 4F, не им отива какъвто и да било произволен тунинг...Не става..Не етолкова просто...дизайнът им е много мислен и много изчистен и елегантен...

Всичко което съм виждал като оптически тунинг на А6 4F, което е различно от оригинален S-line, е просто една ЦИГАНИЯ!!!

На кола с консервативна визия и излъчване като на Ауди А6 С6, тунингът, за да е на място и да не е кеч, е този който е по S line..Всякакви други монтажи на изгъзици, спойлери или затъмнявания на стъкла или стопове / правени в квартални гаражи /, просто стоят циганско ...

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги гледах тия спойлери преди време и след дълги размисли реших, че ми стоят много грубо и селско и другото, което не ми харесва, че тоя стъклопласт може да се спука лесно ако го подпреш и после всичко отива на боядисване.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До нас спираше едно А6 с добавка, но не беше като тия и седеше много добре. Все пак не бих взел нищо от този сайт - оригинален s-line дифузьор на грунд е 107лв а тия искат 180. Така и така даваш пари вземи си една s-line броня при всички случаи ще седи по-добре от тия добавки, различната извивка в халогените мен лично много ме кефи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.com/itm/CHEVROLET-EZ-LIP-FRONT-BUMPER-SPOILER-CHIN-SPLITTER-VALANCE-BODY-KIT-AIR-TRIM-/400800397905?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item5d5190ba51&vxp=mtr

Аз си сложих такъв лип и съм доволен, гумиран е гъвкав и за мене стои добре. Колега имай предвид, че ако сложиш нещо по сериозно и голямо ще стои като насадено и ще трябва да правиш и нещо по праговете и задната броня за да изглежда добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моя седан и той е със затъмнени джамове и вдига над 260 :) Може да е заради S6 вижията която съм насадил.

baba ,в неделя се гонихме с един CL и подминах и аз 260,да сме точни 265! :dance:  Един ме засече,иначе щчх да пробвам колко ще направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Пламен трябва да седи ограничителя на 250, не съм го махал. Ти баба 290 ли дигна с твойта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

290 прави

Твоята ли ?? :shocked: :shocked: :shocked:

 

 

На Пламен трябва да седи ограничителя на 250, не съм го махал. Ти баба 290 ли дигна с твойта?

Стефанеее,казах ти с 250 вървим с оня заедно,при 265 вече ми изостана,така че мсля че онзи има ограничител до 250?!? :stupid:  Ще я пробвам следващия път до колко ще вдигне.Щях да ти предложа да се пробваме с тебе,ама...забравих че си с 2.0 ТДИ :hilezh: :hilezh:  Шегувам се Стефчо!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със старата с два цилиндъра по-малко и на алтернативно гориво 283км/ч. и едни батки от Пловдив питат: К'во става, бе пич?!

А АЗ: AMG-то Ви нещо прецакано бе, майна....

Голям смях Ви казвам, само да не чуе новия собственик на бившата......

А сега новата вярно, че е 2,7 и в сток вариант 217км/ч. не подминаваше, но сега повече от 235км/ч.неще и неще?!

Леко завиждам, ма да се радват Куките, че няма да подобрявам чужди рекорди, за сега....

Редактирано от audi6644
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 2.7 само на предно, ръчка онзи ден 260, ама вече в червеното. Почти сигурен съм че някой я е позасилил софтуерно, ама не се оплаквам.
Имаше лек наклон надолу, и на това го отдавам, иначе не вярвам да ги вдигне на равно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...