Jump to content

Съвет при избор на оператор.


Recommended Posts

  • Отговори 273
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Чух се между другото сега с тях по този въпрос. Който има нужда от hotspot:

 

Settings>Mobile data>Mobile data options>Mobile data network>

 

В Personal hotspot:

APN: internet.vivacom.bg

Username: VIVACOM

Password: VIVACOM

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Audi_RS* написа:

Някой от Виваком към Теленор да е преминал скоро да каже как е нет-а ? Или пък някой, който ползва двата оператора?

 

:zustimm: Няма ги и досадните олигофренски обаждания за “имаме специална оферта за вас”, “възползвайте се от телевизията ни на промо цена”... Нямал съм проблеми с интернета на Теленор, а с виваком брах доста ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне към мен подходиха много досадно... всяка седмица звънене за “супер оферта” “подарък за вас” и т.н. Вече като ми накипя им изпъвах майните и пак не се спряха. Спряха се вече като им казах, че съм задвижил нещата по преместване към Теленор. Първото ми условие към Теленор беше служителката изрично да подчертае, че не искам да ме занимават със оферти несвързани с гсм комуникацията :D разбрахме се че ще ми звъннат само преди да ми изтече договора за да ми отправят нова оферта. Вече година и нещо няма тормоз и всичко е супер. Обхватите им съм ги сравнявал по граничните райони и да ти кажа обхвата на Теленор отстъпва пренебрежимо малко спрямо този на виваком въпреки рекламите. Разликата е там, че при теленор имаш 4г в 90% от зоните с покритие, а при другите е по-зле. Дори вчера си говорих с приятел, който ползва другите и ми реве, че айфона му рядко хваща 4г в града в който сме, вика показва, че има обхват а не мога да звъня и да ми звънят докато не го вкарам в самолетен режим и да се свърже отново. Тези проблеми ги имах и аз, смених няколко апарата докато не се уверих, че е от прехвалената мрежа на оранжа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подписах за година, 31 лв с 8 гб нет, неограничени минути към всички, както и 200 минути към ЕС, САЩ, Сърбия и т.н.. и Hbo go..

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таксата ми в момента е 30 или 35лв ще ви излъжа. 20гб нет, неограничени разговори, имам включени смс-и, имах минути и мб в роуминг, 100гб кепчър, безплатно хбо го за до 8 устройства. И май още нещо имаше ама не ми се рови да гледам сега. И това при договор от над година...

 

ей ги минутите

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от TiL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра оферта изглежда.Мерси!

Тогава остава да видим какво ще предложат в нашите офиси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз така, но директно си казах кой план искам, нямах представа, че мога да ги изнудвам[emoji23]

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно малко по-различно питане ако има представители на услугите на Теленор тука.

Ще има ли някога опция Теленор да пусне опцията,която за момента предлага само М-Тел,а именно:
1 мобилен номер на 2/3 СИМ карти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, каква е разликата дали ще говориш по слушалка от подлакътника, или по слушалка от джоба? Не е ли по добре с един петриът да говориш хендс фри?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря без ръце,чрез Bluetooth модула но,когато телефона на поставката седи то е (1)-ви а Блутуут модула (2)-ри.

Не искам трети номер на трети оператор искам да си ползвувам телефона на стойката ... да замества безжичния модул - това е.

Не искам да го махам,не ми пречи искам си го гледам - естетически ми радва окото :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Днес на мен Мтел ми предложиха- неогр. минути +10 000МБ НЕТ за 20лв.38ст. - 2 год. договор.

Ще взема и телефон (не че ми трябва) и не мога да реша кой .... Ще ми се да пробвам NOKIA 8 но нямам познат с нея за мнение и проба. Ако някой я има да напише нещо.

Редактирано от МММ1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10/18/2017 at 19:56, MAPTO7007 написа:

Едно малко по-различно питане ако има представители на услугите на Теленор тука.

Ще има ли някога опция Теленор да пусне опцията,която за момента предлага само М-Тел,а именно:
1 мобилен номер на 2/3 СИМ карти?


Марто, поитах роднина, който е на ръководен пост, но при тях няма варианта ''екстра сим"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам.

Само Ментел го предлагат,не си обяснявам защо.

До политика ли е до друго ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12/14/2017 at 20:01, МММ1 написа:

... Ще ми се да пробвам NOKIA 8 но нямам познат с нея за мнение и проба. Ако някой я има да напише нещо.

Страхотен телефон е, отиди да го погледнеш на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го ... Доста тъничък, което не ми допада много. Дисплеят е топ. Синьо-черния вариант е красив Топ хардуер без камерата. Няма стерео звук и радио. По форумите изобщо не са доволни от батерията.

При мен на първо място при избора на телефон е IPS дисплей. AMOLED много ми натоварва очите и повече телефон с такъв не искам. Sony Xperia XZ/XZ1 серията е еталон за IPS дисплей но дизайна (тип тухла) с огромни рамки и размери е отблъскваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПрееВах май се със сВиваком-а. Уж оптика 100 мбитовия пакет, а международния спийдтест едва минава 20, в Бг 67 излезе на кабел.  Утре пак ше тествам на различни сървъри и ше направя скрийншотчета. 

Има ли вариант за отказ в 7 дневен срок, след като съм подписал в магазин и договора е влязъл незабавно в сила или да не ходя да троша нерви и време. 

Редактирано от fx rookie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...