Jump to content

А6 3.0 тди


Recommended Posts

Здравейте, може темата ми да не е в точния раздел - да ме извините предварително ако е така :hilezh:

Обмислям покупката на А6 3.0 тди от германия но не са ми ясни как стават нещата там. Как е най добрия вариант - от сайт ако си я харесам? или трябва да отида на място? каква е процедурата ако е от сайт? ако някой може да ми даде някой съвет ще съм му благодарен :hilezh: Искам колата е да С лайн като в допълнение да я тунинговам - отпада ли гаранцията тогава? от къде мога да си поръчам АБТ тунинг и какви са цените

Не искам да се обвързвам с тукашните автокъщи щото ги знам какви маймуни са. Всеки съвет ще ми е от полза :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Лице, Лице, последния ред ти дойде в повечко. Изгуби изключително ценни съвети и помощ от колегата Насти. Щеше да те уреди, ама така че да не съжаляваш. Това е сигурно и доказано във времето. Иначе за ABT, може да те ориентира колегата QUATTRO_BG. Той неговата 6-ца там си я прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом сме маймуни ходи сам в Германия и си чукай главата taunt.gif taunt.gif taunt.gif

Приятел а ти няма ли да ми предложиш някоя А6ца смазана повече от кола за краш тестове с върнати 150к km и 'карана от стюардеса само през weekenda?'

Ех Лице, Лице, последния ред ти дойде в повечко. Изгуби изключително ценни съвети и помощ от колегата Насти. Щеше да те уреди, ама така че да не съжаляваш. Това е сигурно и доказано във времето. Иначе за ABT, може да те ориентира колегата QUATTRO_BG. Той неговата 6-ца там си я прави.

нищо лично - просто съм си имал достатъчно разправий

Редактирано от Face
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо първо не се ориентираш малко, преди да започнеш да се заяждаш? Немой с рого. Много се засягаш, а не си прав. Двама са тези които могат да ти помогнат(ама наистина), и единия е именно Насти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо първо не се ориентираш малко, преди да започнеш да се заяждаш? Немой с рого. Много се засягаш, а не си прав. Двама са тези които могат да ти помогнат(ама наистина), и единия е именно Насти.

Не се заяждам - просто имам определено мнение за някой автокъщи. Други са тези които се засягат. Явно че тук няма да намеря решение на въпроса. лек ден на всички :hilezh: а на насти успех с автокъщите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно че тук няма да намеря решение на въпроса.

Много вероятно.... Но ти и не искаш да го намериш. Успех. Ще ти трябва :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега вземай направо моята.

П.С.На S-line ABT тунинг не пасва

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=14561

Редактирано от QUATTRO_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, само от автокъщи ще трябва да си купува човек кола? Аз не го споделям това мнение - нито една кола не съм купил от автокъща досега, нито моя нито чужда ... нямам против автокъщите, просто така правя а това "успех, ще ти трябва" звучи все едно е обречен човека ...

Редактирано от Alehandro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUATTRO_BG поздравления за колата но трябва да е дизел за съжаление(имаме фирмена поръчка за дизел) иначе същото искам да направя и аз.

А до приятелчето с късмета - можеш да се заинтересуваш коя българска автокъща има пунктове за изкупуване на ударени коли в Германия :hilezh: а и това дали ще ми трябва късмет или не - въпрос на финансова гледна точка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи като не те притесняват парите, отиваш в PORSCHE BG и си я поръчваш. По-лесно от това няма. Кеф ти дизел, кеф ти s-line, каквото ти душа сака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи като не те притесняват парите, отиваш в PORSCHE BG и си я поръчваш. По-лесно от това няма. Кеф ти дизел, кеф ти s-line, каквото ти душа сака.

всеки го притесняват парите разбира се - но си правя сметка - защо да дам в порше 130 000 като мога да си намеря същата до 15к км за 40-45к евро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си мислиш, че като запалиш самолета и кацнеш в Берлин ще намериш 100 % гарантирани коли втора употреба, наистина ще ти трябва късмет. Ама много.

По-горе се опитаха да ти обяснят, че ако беше пич и се държеше една идея по-любезно, можеше да получиш ценна информация тук и дори добри оферти. Все пак има хора, които само с това се занимават, не са тук от вчера, и няма да си тръгнат утре. Продали са коли на един кум от хората във форума. И не говорим само за В4-ки, а и за доста по-скъпи коли. Досега, поне аз, не съм чувал за каквито и да било рекламации... Можеш да си направиш извода сам. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел а ти няма ли да ми предложиш някоя А6ца смазана повече от кола за краш тестове с върнати 150к km и 'карана от стюардеса само през weekenda?'

нищо лично - просто съм си имал достатъчно разправий

Първо аз на тебе никъв приятел нема как да ти бъда, защото такива автомобилни професори - ПРЕДИМНО НА МАСА!!!!! не ги търпя а директно си ги гоня от автокъщата и пак имам продажби и то не малко. Второ тия като тебе дето отиват сами за кола (и то толкова скъпа) са ми любими герои, като ги видя на Калотина да гледат като пребозали защото са бабаити ама само по интернет форумите. Трето ела в автокъщата ми да видиш колко от колите ми са блъскани и са с връщани километражи, ама ако не откриеш такива, ще те налагам със сервизните книжки по главата докато не си помислиш че сменяват парите!

А относно това какво може да си намериш на думи и на дела. Кажи ми колко си намери ама наистина, отиде и ги плати и сметките ти излязоха и беше в перфектната схема?!?!!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки го притесняват парите разбира се - но си правя сметка - защо да дам в порше 130 000 като мога да си намеря същата до 15к км за 40-45к евро?

Защото както са казали англичаните:"Имаме стока с добра цена,имаме и стока с добро качество,но никога няма да ги видите на един рафт"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демире недей че току виж новия ни колега взел че те нахранил, какъвто е бабаит, той вече се опита да нахрани Настито:huh::D:D

Насти, остави го да си троши главата, аман от разбирачи. Най-вероятно шефа му мисли да си купува нова кола и новия ни колега реши да му се натегне и междувременно да се направи на интересен пред нас:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изядохте го човека ей :huh:. Иначе аз мога да му препоръчам тази автокъща www.autohus.de , аз поне смятам оттам да си докарам кола лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Станьо, просто ,,човека,, разбира много което е в противоречие с присъствието му тук и респективно въпроса му. Като дойде некой такъв разбирач при мен му давам лаптопа да си направи сам камиона и после цената. Досега само един се нави и като дойде камиона му му се ревеше но аз предварително му бях взел 10 % капаро и 90 ПРЕДИ доставката:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравата се заяждате с човека, но все пак ще го ориентирам.

1. Питай deliveryman дали не продава нещо такова.

2. Най-добрата държава за покупка е Белгия и то само с човек там, но моят Вальо има неприятности по семейни причини. :huh:

3. Дори в Германия без точен човек нищо няма да свършиш.

Моите автомобили са купувани в Белгия с помощта на Вальо, но сега не мога да ти помогна. Само ако съм аз, Вальо ще ми помогне. Виж: www.belcyber.net

Ако си мислиш, че като запалиш самолета и кацнеш в Берлин ще намериш 100 % гарантирани коли втора употреба, наистина ще ти трябва късмет. Ама много.

Без местен жител и евтино пребиваване ще бъде тотално изнуден и набутан и затова съм му писал предния пост. :huh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си голямата работа, машшала евала. Насти предложи оферта на човека, мисля, че е по-професионално отколкото да му се обясняваш в любов. Лице, ти пък не плюй директно, защото има свестни хора(като Насти) които могат да ти доставят добра кола, като те уверявам, че нервите които ще изхабиш ще са 1000 пъти по-малко отколкото, ако отидеш сам да си я купиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска може да ми пише на info@intrakom.eu , аЗ имам малка Фирма тук в Германия За покупко продажба на нови и употребявани коли , както и сервиЗ. Работя преди всичко с Ауди,Фолксваген, Тойота,Алфа Ромео,Фиат и Ланча.

Както писах не само стари но и нови автомобили предлагам с доста добри отстъпки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...