Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

То му е там името преди да се регна в тоя форум и преди Стефчо да разбере, че на таблото може да се вади километраж. И ако четеш ще видиш, че много смешно се подскача като се спомене името на Мишо и то все от едни и същи хора :) и се почват подобни "забавни" мнения, лафчета и тн.

 

 

Иначе по темата, слагам всяка година по една добавка на Ауди за помпа-дюза, карам с оригинално масло, сипвам само vPower и отклоненията са ми почти 0 на всички. 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги, влючвам се с ново питане и молба за съдействие.

 

Колата ми е в порше вече 3-та седмица, без никакъв резултат. Има проблем с комуникацията м/у двигателя и компа на двигателя. Понякога гаси цилиндър, понякога не пали....

Диагностиката не дава никаква грешка. Според тях компа е ок, както и двигателя. 

Идея за майстор който може да помогне??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле...Порше - добър ден :) ма някои хора си мислят, че ако ходят редовно там и всичката им е наред. Лошо, чичак! Взимай си колата и отиди при свестни майстори. В София има доста...шопчетата да помагат ;)

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, някой от вас имал ли е проблем с датчика за високо налягане на климатика? Моят "проби" в неделя, в буквалния смисъл и всичкия фреон изтече отзад през куплунга. В Порше ми казаха, че често умирал, самия датчик е ревизиран 4 пъти. Интересно ми е колко ли гръмнали компресори има заради проблем с тоя датчик...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако четеш ще видиш, че много смешно се подскача като се спомене името на Мишо и то все от едни и същи хора :) и се почват подобни "забавни" мнения, лафчета и тн.

Да ти кажа честно, не ме вълнува особено.

Ако не беше твоята натрапчива /анти/реклама щях да продължавам да му пращам клиенти, защото всеки има право на втори шанс.

Айде със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петарик - нито има нужда от реклама нито му правя такава, друго е натрапчивото тука ама като си сложил очилата е трудно да се види предполагам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1995 добави в сайта ти за ретрофит как се прави ретрофит на волан с лопатки или мулти...

Ако ти е обикновен волана и нямаш автопилот, ти трябва да си купиш електрониката от колата с тия екстри. А ако колата ти е с автопилот или мултиволан директно набождаш волана с лопатките и го кодираш в 16 - Steering Wheel и нещата заспиват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички мулти волани заспиват P&P независимо дали имаш темпомат или не до колкото гледах послено :) Ако нямаш копчета обаче трябва нова електроника с лентов кабел. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мултиволан, за да имаш трябва електрониката да го поддържа. Иначе вчера набодох един волан с лопатки при мене и ме радва много и още един такъв волан пътува към JelyazA6

Редактирано от kpematop
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да :) Аз съм с фейслифтов волан още като взех колата - първото нещо, което сложих, сега Кюто на което се назландисвам е пълен s-line пакет и вътре трилъчев s-line волан с хромирани лопатки си е кукла с панделка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kpematop, дюзите са сменени, пробвах и с друг кабелен сноп - няма разлика. Гаси само втори цилиндър...

Редактирано от 4i4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси Стефане, звучи лесно само с намирането на нов компютър незнам доколко ще се справя. вече търсих безуспешно по моргите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

3.0 ТДИ ми е последен избор. И все пак ако изпадне нещо хубаво може и да се метна пак на дизел. но хич не ми се иска. Засега 3.0Т след това 4.2 ФСИ и накрая 3.0 ТДИ. Бензинови няма грам избор, камо ли с екстри да са. Ф11 ме кефи, но е на задно и гледам предимно 528 или 523.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,ти толко години имаше 4Ф,ако си вземеш фейслифт няма ли да имаш чувство,че си си в старата кола?  Не ме разбирай ,че натрапвам някакво мнение,но аз лично не бих си взел фейс на кола която съм карал толко години.Следващия модел ДА!! Все пак ще дадеш двойна цена....

 

Редактирано от plamen sf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси Стефане, звучи лесно само с намирането на нов компютър незнам доколко ще се справя. вече търсих безуспешно по моргите.

 

 Дай номера на твоя...имам два броя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Имам парктроник само отзад искам да сложа и отпред. Някой правил ли е такава интервенция?

Сложна ли?

Някой знае ли номерът на боята на s-line решетката или идея къде мога да го получа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...