Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ей човек един ден ви изпусне и вие сте изписали 3 страници вече ... ц-ц-ц ... гледам разгорещени спорове иначе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Добре де,ти толко години имаше 4Ф,ако си вземеш фейслифт няма ли да имаш чувство,че си си в старата кола?  Не ме разбирай ,че натрапвам някакво мнение,но аз лично не бих си взел фейс на кола която съм карал толко години.Следващия модел ДА!! Все пак ще дадеш двойна цена....

 

 

Не ме кефи особенно 4G. Вътрешно не ме кефи, но няма и да се дърпам ако ми попадне нещо хубаво. Фейса също ме кефи, но бензинови с екстри много малко на пазара. Но и аз не бързам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди са изкарали (не знам дали е сега) някаква течност стотина лева литъра за оправяне на дюзички - киснат 24 часа и се връщат към живот. Мишо каза, че я е пробвал с някакво 3.0 тди мисля и е сработило супер добре. Та, ако не са заминали съвсем дюзите това е според мен много по-добър вариант от всякакви рециклажи и добавки с неизяснен произход.

 

Понеже се чувах с Мишо,течността я имало от няколко години,но била за мотори помпа-дюза. Действително,при един ремонт помогнала. Другото,което,дюзата се сваляла,разглобявала и киснела,не запомних цялата или само някаква част от нея. Но не била от рода на добавките към маслото или горивото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се чувах с Мишо,течността я имало от няколко години,но била за мотори помпа-дюза. Действително,при един ремонт помогнала. Другото,което,дюзата се сваляла,разглобявала и киснела,не запомних цялата или само някаква част от нея. Но не била от рода на добавките към маслото или горивото.

Естествено, че не е от рода на добавките.

Около 10% р-р на ортофосфорна киселина е. Ецва и пасивира разпръсквача. Ефектът, ако изобщо се получи е от ден до пладне с нашите горива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То с нашите горива и нова дюза от магазина да купиш ефекта е ден до пладне, сложи и тоталче от метро за 2 лева 20 литра и след триста метра пак ще са за смяна дюзите...

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво няма на задните? Вратите имат два вида лайстни - интериорни, които са ти трам 20 вида, и в долната част на вратата. Задните имат и от двете ама не мога да разбера ти какво точно си купил, какво търсиш и тн :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за интериорни лайсни. Има на задните врати, има и на предните врати. Мисълта ми е че не мога да намеря снимка на тия от задните врати, защото имам съмнение че съм си купил за задните врати. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...