Jump to content

Пред дилема съм каква пералня да си купя?


Recommended Posts

  • Отговори 177
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Само LG-тата нямат никакви ремъци също, само едно от по-скъпите миеле-та вади с 1db по-тиха пералня от LG-то което дадох на предната страница за пример.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо като изпереш в Мийлето дрехите повече не се цапат повече  :steinigung:

Прал ли си се някога с такава пералня ? Защото аз си донесох същия прах и омекотител и нямаше нищо общо, от какво е освен водата и от пералнята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото няма място в къщата за прислугата бе за тва, па и като дойдат гости да им покажем пералнята и инвертора колко е тих!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва да чета тези теми за телевизори ,перални ,телефони и т.н.Като сутришния вестник са и се идва до едно положение кой с какво пере.Не прочетох всичко и не разбрах имали вече избор но като всички и аз да си кажа.Харесвате я на външен вид ,с максимум пълна гаранция и сте в играта.За тез пари всички са еднакви почти ,така ,че няма значение.Ще пере няма друг начин.Бих си избрал с таймер например.Марка колегите са описали, така ,че отивай взимай и не му мисли чак толкова. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сухото/мокрото помещение за жилищно ли се брои?

Аз взех вирлпул.

В оная тема за много доволните от закупеното съм писал, преди половин година...

Нямаме оплаквания и забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото няма място в къщата за прислугата бе за тва, па и като дойдат гости да им покажем пералнята и инвертора колко е тих!

Ако си набил 30 бона за уреди в кухнята, да беше зеМал некое по-големшко ХапартаменДче де... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувайте си перални с инверторен мотор, примерно LG ебаси тихата пералня... няма начин да се върна на ремък

Хах, верно ли, от две години го говоря това в темата, но тогава важеше за корейците само, като LG,Samsung ,Daewoo, но вече не са само те , а лека полека си става стандарт. Въпреки всичко, корейците са все още стандарт при пералните с цени по-ниски от куща в Мало Бучино като Miele... Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то гледам назад в темата, че и Миле били боклуци. И кво ни остана? Само нови дрехи и кат се изцапат хвърляш :hilezh:

Смешки

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то гледам назад в темата, че и Миле били боклуци.

Нали знаеш вица за Голфа и Бугатито на светофара,  така е и с Миле в БГ,  нещо не ги ползват масово тези перални тук, значи не ги бива . :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прал ли си се някога с такава пералня ? Защото аз си донесох същия прах и омекотител и нямаше нищо общо, от какво е освен водата и от пералнята

 

Имаме Мийле вече 3та година, слагаме какви ли не гелове, прахове, омекотители и т.н.  Уаннаби ефекта, който описа е пълна глупост.

 

Откъде иначе ще имам база за сравнение? Като прочета смешките и самозалъгванията за домашни електроуреди и винаги ми става едно смешно. Ама няма лошо да се изхвърляш, ние обикновенните хора само сме се снимали с великото Мийле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш вица за Голфа и Бугатито на светофара,  така е и с Миле в БГ,  нещо не ги ползват масово тези перални тук, значи не ги бива . :hilezh:

 

Да стравняваваш Бугати за 1000000 Eur /нещо немислимо за 99% от хората/ с голф за 5000лв и пералня за 1000 Eur с други такива за 400 Eur e тъпо или не?  Колко пъти е разликата в единния и другия пример сметна ли ? Или в БГ си масон, ако имаш пералня за 1000 Евро  :flehan: ? 

 

Иначе Мийлето е хай-хубаво няма спор, но легендите са малко преувеличени. 

Колегата да взема тази която му е на сърце с инверторен мотор и най-дълга гаранция. Като се счупи друга и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста смешни изказвания и празнения на асфалта има в тая тема бе не се очудвай :) Ако изперем в LG-то и в миелето с един препарат един и същи тип дрехи нито един от експертите тука няма да може да различи кое с какво е прано. Да не говорим, че и двете са с по 10 години гаранция, пък повечето хора на далеч по-кратко време си заменят техниката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме Мийле вече 3та година, слагаме какви ли не гелове, прахове, омекотители и т.н.  Уаннаби ефекта, който описа е пълна глупост.

 

Откъде иначе ще имам база за сравнение? Като прочета смешките и самозалъгванията за домашни електроуреди и винаги ми става едно смешно. Ама няма лошо да се изхвърляш, ние обикновенните хора само сме се снимали с великото Мийле.

Браво на теб щом имаш, но пък как реши че се изхвърлям незнам, но както и да е, не ми се влиза в тъпи спорове. Аз си знам случая и с какво съм се прал и колко време се е усещало .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бойчев, не че нещо, ама във въпросната марка няма нищо по-различно и по-уникално от останалите, виж ако от някаква емоция че притежаваш точно "Miele" ти се струва, че дрехите ухаят райски, лошо няма, човек си прави кефа по най-различни начини ^_^ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааа, в дома на колега видях прахосмукачка робот, похвали ми се че вече я е отварял, от любопитство :hilezh: , показа и клипче, бая електроника си има, е, верно че не топли вода и не врЪти праньето, ма пък е Умна ^_^ !

Виждал съм полу-професионален  домашен кухненски робот(малко не ми се връзват понятията....) на Хобарт, абе бая програми, електрики и механики си имаше, не се дава дори на "Miele"-то  :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По времето на перла 05 много ясно че е била най-сложния домакински уред. Сега микровълнови, смарт телевизори, компютри, рутери... абе май имам изкривено виждане за "домакински уред"  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кое му е сложното? Барабан на лагер, двигател, водна помпа, клапан, нивомер и термостат. Нищо не се е променило съществено от първите модели.

Е, сега има директдрайв, програматора е поевтинен на електронен и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, слагат мисля "инерционни" датчици, да "наместват" прането преди центрофуга, разни системи за амортизация, безшумност, нищо страшно и особено сложно, по-скоро маркетинг за пари.

 

Абе друго си е "Miele"-то да ти врътне гащите, мирииишат, не се трае :hilezh: .

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти виждал ли си програматор от перла 05? Тва нещо кът го видиш 89-90г много ясно, че ще кажеш, че е най-сложния уред. Само си спомням, че като дете ядох голям пердах единия път като бях се заиграл с програматора и го въртях на обратно та трябваше нов  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...