Jump to content

ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ СОФИЯ ОТ 29 ДО 39 ЛВ

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Днес бях при колегата, и мога да го препоръчам с две ръце! Дано по-често попадаме на компетентни, приветливи и съвестни хора като Веско! :razz:

ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2019г

1. Дозареждане на автоклиматична система+Диагностика(тест за херметичност) - 59лв 

2. Цялостно зареждане на фреон+масло+оцветител+Диагностика(тест за херметичност) - - - 79 лв

3. Диагностика + тест за херметичност - -безплатна за АУДИ форум

4. Цялостно зареждане на фреон за автомобили с над 700 грама фреон- - - - - - - - - - - - цена 10 лв/100 грама

5. Тестване на системата с оцветител и UV лампа за микротечове---25 лв

6. Смяна на сервизна игла ERRECOM на цена от 5 лв до 9 лв/бр 

7. Смяна на сервизен вентил ERRECOM (комплект с иглата) цена от 12 лв до 18 лв

8. Смяна на уплътнения ------цени по договаряне

9. Смяна на маркучи за ниско и високо налягане ---цени по договаряне

10.Смяна на капилярна тръбичка цена от 10 до 20 лв 

11.Смяна на датчик(пресостат)--------------15 лв

12.Препарат (USA) за запушване на малки пропуски за автоклиматици с до 1000г фреон -------- 45 лв

13.Компютърна диагностика----------------- 15 лв

14.Ремонт и рециклиране на компресори за автоклиматици
(смяна на осев уплътнител,подмяна на гарнитури,съединител,бобина,ако компресора е задрал в повечето случай не подлежи на ремонт)

15.Смяна лагер на ролката на компресора 
(Цената зависи от това дали може да се свали ролката без да се сваля компресора и от самия лагер-аз работя с NSK-японски,но за някой модели имаме и KBS)

ГАРАНЦИЯ ДО КРАЯ НА СЕЗОНА ЗА ВСЯКА ИЗВЪРШЕНА УСЛУГА ИЛИ ПОДМЕНЕНА ЧАСТ

Какво представлява цялостното зареждане на климатичната инсталация : 

Надуване на автоклиматичната система ако е необходимо 
Вакумиране на системата с вакуумпомпа. 
Поставяне на UV оцветител и масло. 
Цялостно пълнене на системата с необходимото количество фреон R134a. 
Замерване на изходящият въздух от въздухоотводите

БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН 

тел 0894761944 (Моля записвайте си час предварително с цел по бързото обслужване)

Адреса на сервиза е Бул.Климент Охридски 166

РАБОТНО ВРЕМЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК от 09:00 до 20:00 часа ****** СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 09:00 до 17:00 часа*************Тел:0894761944

http://www.avtoklimaticisofiq.com 

гр София

• 3 weeks later...

Днес бях в сервиза, дозареди фреон, провери системата, смени някаква игличка, пак проверка, тръгнах си доволен с работещ климатик.

Препоръчвам

• 2 weeks later...

С малко закъснение да похваля момчетата, много бързо и качествено обслужване. Audi A4 B6 1.8Т вече наистина има климатик след повече от 400мл. допълване.

• 7 months later...

Ползвах днес услугите на колегата и препоръчвам! Работи внимателно, бързо и професионално и обяснява кое, как и защо. Доволен съм от свършеното. Ще продължавам да ви посещавам.

• 2 weeks later...

Браво на Веско ,втора кола ми прави момчето.........много ги разбира и съвестно си върши работата👏👏👏Обеща и ми я направи.Препоръки с ДВЕТЕ ръце и само доволни и усмихнати клиенти.

• 3 months later...

Скоро не ми се беше налагало да сервизирам климатик. Благодарение на хубавите отзиви попаднах при Веско.

В крайна сметка му закарахме три коли и вече съм готов и спокоен да посрещна жегите :) Много доволен! Силно препоръчвам!

• 2 weeks later...

Климатика ми спря да работи и попаднах на темата. Свързах се @arsenal88 (Веско). Бях записал час за днес. Закарах му колата и в рамките на деня успя да открие проблема и да го отстрани. Всичко работи без проблем. Накара ме да си проверя бронята за белези, за да се уверя че всичко е на място. Прилагам снимка с термометъра. Точни са момчетата и препоръчвам с две ръце. 

20200523_164611.jpg

От вчера старият кошник пак духа студено, след смяна на датчик и пълнене с фреон. Доволен съм и препоръчвам.

Момчето си разбира от работата (Веско)https://audibg.com/forum/index.php?/profile/81562-arsenal88/ Днес за 20 мин. ми реши проблема с климатика. Останах много доволен. Може да му се има доверие, работи бързо и коректно. От нямане на климатик, до 3 градуса на въздуховода на климатик, който не е работил повече от година и е минал през няколко "майстора"!

Edited by StVasil

и аз минах през колегата с проблем с климатика и диагноза от друг сервиз: смяна на компресор, радиатор и дехидратор.

Веднага видя, че две букси за перките не са закачени, направи зареждане и колата е ледник. Супер доволен.

Бързо и професионално работи на добри цени.  Препоръчвам!

На 23.05.2020 г. at 18:45, Hristaki83 написа:

Прилагам снимка с термометъра. 

След дозареждането моята показа 3°C   🥶

Edited by gec1bg

• 4 weeks later...

Адмирации за прекрасната работа. Изключително коректен  и компетентен. Добри цени. 

Препоръчвам го с две ръце.

• 6 months later...

За втори път останах, много доволен от услугите на колегата :) Ако някой има проблем с климатика или е просто за зареждане това е човека :) Вече предлага и други автомонтьорски услуги та не го жалете :)

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

• 1 month later...
На 26.04.2019 г. at 8:52, arsenal88 написа:

Адреса на сервиза е бул.Климент Охридски 166 

Една година по-късно и всичко е наред! Не чакайте да стане жега! 

• 1 month later...

Силно препоръчвам Веселин https://audibg.com/forum/index.php?/profile/81562-arsenal88/.

Проблемът с климатроника, който не можаха да ми отстранят в друг сервиз, беше отстранен за няколко минути от него.

Изключително професионално отношение и обслужване!

Edited by Stan Raynovski

• 3 months later...

За втори път останах, много доволен от услугите на колегата :) Ако някой има проблем с климатика или е просто за зареждане това е човека.

Едно голямо благодаря на @arsenal88(Веско) за решения проблем с климатроника на Audi A4 B6 1.9 tdi. От няколко години се опитвам да оправя проблем свързан с обледеняването на тръбите, за климатичната система на Audi A4 B6 (2003 година), но без успех. След, като запазих час и занесох автомобила при Веско, той реши проблема за един ден. Сега пътувам със студен въздух в колата през летния сезон, без да се налага да спирам на всеки 15 мин. (за да се махне леда) и пак да включвам след 5 минути. 

Силно препоръчвам @arsenal88 за проблем с обледеняването на охладителната система na Audi A4 B6!!!

• 8 months later...