Jump to content

S-tronic,друса


predator83

Recommended Posts

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Докато сме на темата, къде в момента е сервиза на Мишо?

 

Ходих във Враня, оказва се, че от доста време не е там... А не искам да го занимавам по телефона, защото диагностика по телефона не се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Това че, една -две 4Г имат проблеми -не значи че са лоши .

 

След някоя година много от тези които са се отказали ще карат такива.

 

Но явно все още " Гроздето е кисело "   :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, мечта е, и е хубава, ама и тя си иска ремонти и пари  :hilezh:  Честно казано, като чета, какви майстори имаме в България, тези хора в Германия ще трошат пари...

 

Но не го казвам де, че трябва и в родината да си има добри майстори :)

 

Почвам да се запасявам с бутилки добра пърцуца, че като се прибера в Бг-то, ще мина през всички форумни майстори. По една бутилчица на всеки за здраве :) Пък, кой къде е, няма значение...пък и една екскурзия из милата ни родина, няма да е зле :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Хей. здравейте. Хайде и аз да споделя моето притиснение. На няколко пъти по време на движение ми излиза предупредително съобщение, че скоростната кутия е с ограничена функционалност, но мога да продължа да карам.... съответно това и правя, продължавам си и тя реди всички предавки както трябва без проблем,  не разбирам защо ми излиза това обезпокойтелно съобщение, само ме кара да се притиснявам.  Единственото смущаващо нещо, което ми направи впечатление е че при паркиране на заден ход на 3 пъти ми заби и се наложи да мина на неотрална и после пак на задна.. Май май мехатроникато ми е за ремонт.  Моля някой да ми изпрати на личнос съобщение координатите на Мишо, много бих искала да ми прегледам колата. 

Благодаря предварително.

Picture.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съединителите са заминали щом задната липсва и има такова съобщение Мишо е тук

https://www.google.com/maps/place/Audi+Service+Misho+Gmbh/data=!4m2!3m1!1s0x40aa87ecec8df5cd:0xa91ae04acfef6756

А това са му контактите - http://multitronic-box.com/contact

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2,0 TFSI Quattro S-tronic е.

Реди си абсолютно всички предавки както трябва /сваля и качва без проблем/ само заднатата ми заби на няколко пъти. Усетих как колата се тормози... все едно тръгва напред и се сеща, че това не е правилната посока на движение и се обърква..такова чувство имах.. хахаха, ако ме рабирате.

Това със съединителите нали е драма? 

Колко време може да се кара така.... може ли да стане по-сериозна беля?

Редактирано от rali6996
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте точно от тази грешка ми се запали буксата на скоростната кутия и от там снопа който влиза вътре в мехатрона. Твърдят ми че  магнитния клапан за охлаждане на скоростната кутия е дефектирал и по ел снопа антифриза достига до вапросната букса и става касо съединение.И от там не се знае какво е състоянието на мехатрона  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Съфорумци,

Нека да споделя... проблема ми е решен отведнъж, без да има дилеми от какво е възникнал. Посетих Мишо, прекрасен човек и професионалист!!!! Може да забравите за каквото и да било други майстори!!

Искрено Ви го препоръчвам и вярвам, че няма да ви подведа! 

При мен проблема с кутията беше от лентовия кабел, след подмяната му всичко е ок.

Благодаря на DStealth за съдействието!

Пожелавам Ви весели великденски празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги.Колата ми е А6 2011 год 3.0 ТДИ 245 к.с. 125 000км, при мен също има едно придрусване и си мисля,че от мотора а е възможно да е и от С-троника.Получава се когато плавно спирам примерно на светофара и съм почти спрял а светва зелено и потеглям получавам едно придрусване все едно колата иска да угасне незнам какъв може да е проблема...Знам че на автомобила ми предния собственик е сменял някакви кабели или ел система на скоростната кутия които били слабо място на С троника прегаряли и имам още една година гаранция.Другото което ме притеснява е когато давам газ колата се чува все едно имам ремус незнам как точно да ви обесня звука може и да е нормално незнам за пръв път карам Ауди собственик съм на автомобил от 20 дена когато я вкарах за обслужване и прегледи преди да я закупя казаха че уж всичко е нормално...

Редактирано от mastakillah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих отишъл пак при тея дето са я гледали и казали " че уж всичко е нормално... " . Ние тук по преразказ как да кажем? "Майсторите" пак да я гледат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги,

Имам необичаен шум при движение на колата с около 130 км/ч. Шумът наподобява стъпване върху релефна маркировка, но е наполовина по-слаб.

Интересното е, че се появява винаги при около 130 км/ч и изчезва при 125 и при 145, т.е. при намаляне или ускоряване. Не се влияе от положението на волана, пробвах с лек волан да го намаля, но си стои.

Няма отношение и към работата на двигателя - и при изкачване и при слизане се държи относително еднакво.

Рядко карам точно с такава скорост и затова досега не съм обръщал внимание, но ми е интересно какво може да е и как може да се диагностицира и отстрани.

Моля за мнения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...