Jump to content

Всякакви въпроси за A6 4F - част 8


kainy

Recommended Posts

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пасата 100хил км го карам с 15мм отзад и проблем няма. Сигурно се товарят една идея повече, но не мисля че е фатално.

Пасата дава ли момент на задния мост?

Увеличаването на разстоянието м/у диференциала и точката в която се прилага момента увеличава и натоварването в дифа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да напълно си прав. 4motion е пасатора, но ми беше интересно , като по-умна машина ф4 дава ли някаква грешка ако отзад е с фланци :)

Между другото често засичам едно много красиво А6 до spider-a , и като разгледах темата със снимките, май е твоето :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което ми напомня, че ако някой кара с ксенон 6000, имам лед дневни в този цвят.

Аз съм с ксенон 6000 ама точно сега не ми трябват... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, купих си едни 18ки, ама нещо се разубедих и ги продавам. Ако някой има интерес, да пише ЛС.

Това е моделът: http://medien.markt.de/bilder/2013/04/14/17/365063ef/medium_image/0/audi_speedline_original_alufelge_18.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,знаете ли от къде да си намеря АМИ устройство,гледах в Ebay,но не ме устройват цените,в българските сайтове няма обяви с въпросното устройство,а в Порше направо ме е страх да попитам за цената.....изпаднаха ми доста оптични кабели и се чудя какво да си свържа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Allegro.pl - доста колеги се сдобихме с модули от там на прилични цени - около и под 500лв. В Порше, ако го намерят е 1000лв само модула и още 250лв за кабелите.

Само бърз съвет за сайта - преди поръчка се свържи с продавача, да се разберете предварително как ще платиш и по какво ще го прати, тъй като сайта не е пригоден за поръчки извън Полша (нещо като техния OLX, но по-близо до ebay)

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

...

 

 

Не съм проверявал за цената на кита/твърда преграда,мека преграда и мрежа/ в Порше или ССМ,но сигурно няма да ми хареса. Аз си го взех преди 2 г. от ибей.де,някъде към 320-330 лв. с доставката ми дойде. Може и от Продавалника да излезе някое от парчетата.

 

П.С. Примерно/тези обаче не доставят/ http://www.ebay.de/itm/Audi-Original-Fixierset-Audi-A6-Avant-Typ-4F-4F9061206-/321322592220?hash=item4ad051a7dc

 

П.С. В ССМ е 507 лв. редовна цена.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам от скоро А6 4f 3.2 fsi AUK мотор, но свети CHECK лампата. Грешката която забива е P 2006 и P 2007 които са за забили клапи на всмукателния колектор. Попринцип проблема е породен от липса на вакуум което ще рече спукан маркуч. Смених всички вакуум маркучи, но грешката продължава да се трупа и колата влиза в авариен режим и изобщо не иска да върви. Ще съм радостен ако споделите мнение.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Allegro.pl - доста колеги се сдобихме с модули от там на прилични цени - около и под 500лв. В Порше, ако го намерят е 1000лв само модула и още 250лв за кабелите.

Само бърз съвет за сайта - преди поръчка се свържи с продавача, да се разберете предварително как ще платиш и по какво ще го прати, тъй като сайта не е пригоден за поръчки извън Полша (нещо като техния OLX, но по-близо до ebay)

Не ми се занимава с тези поляци,нямам им доверие,надявай се някой от форума да има за продан на прилична цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Появи ми се шум подобен на стържене от задно ляво колело който изчезва при натискане на спирачките.Когато ги натисна няколко пъти по рязко изчезва напълно но по късно пак започва.Някаква идея от какво може да е?A6 2.0,140cv, 2007

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...