Jump to content

Автоматично включване на къси при контакт.


TiL

Recommended Posts

Продава се цялата решетка с вграден дневен фар. Преди време рових и има магазин онлайн

Само, че не помня, върти ми се цена от около 60лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дай линк ако можеш.

Иначе колега в закона е писано с включени дневни светлини(има дори изисквания за монтажа им) или къси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е че не помня. Само си спомням, че магазина предлагаше тунинг части- брони, ангелски очи.

Спомням си , че ми излезе в гугъл като писах дневни светлини за ауди. Но сега съм в Румъния и ми набива мегабайти оператора. Пробвай с дневни светлини ауди C5 в гугъла.

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне с 50% завишение. Между другото си харесах едни осрамки. Още главата ми замаена от снощната смяна и не съм ходил да меря и мисля... https://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8+osram+LEDriving+PX-4&biw=360&bih=286&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMInJ_mioeLyQIVQl0sCh3lkgyu#imgrc=SFVmVUzXwQyi2M%3A.

Обаче ако намеря нещо черно си мисля, че ще е най-добре, защото няма да се набива на очи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си пуснах един мост на 3-4 пин и си щракам с пръсти. Баси кефа, няма вече да мисля дали съм пуснал фаровете :dance:  Евала на автора, че си сподели мъките, та някои да се възползваме :hilezh:

 

За "гирляндите" - няма сила на света, която да ме накара да си помисля даже да сложа подобно нещо. Но всеки си има вкус в крайна сметка.

Редактирано от MOON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно па при мен вкуса е по-назад. Пържи си късите светлини и през деня и не след дълго ще си като кьорав нощно време :hilezh: Карам доста и не мисля, че е удачно да пържа ксенона и лупите и през деня. Та както казах разума пред вкуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 2 години, та и отгоре си карам все на къси и не забелязвам промяна в светенето. Та ми е все тая дали ще ги пържа с включване всеки път като запаля или сами ще си се пържат като дам на контакт :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкуса си е вкус, а горенето на рефлектори е факт, направил съм обширна тема с много снимки и разяснения. Мен лично никой от 2-та варианта не ми хареса, ще боря третия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма по-добри дневни от 30% на дългите, особено в мъгла. Видимостта в далечината според мен не може да се сравни с нищи друго, освен с оригинални LED светлини вградени в самия фар на съвременните скъпи коли.

 

И все пак ако става въпрос за допълнителни LED светлини, според мен си заслужава да се налеят пари единствено във  Philips LED DRL4:

http://autopoint.bg/index.php/krushki/%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8/philips-led-drl4-detail.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма по-добри дневни от 30% на дългите, особено в мъгла. Видимостта в далечината според мен не може да се сравни с нищи друго, освен с оригинални LED светлини вградени в самия фар на съвременните скъпи коли.

без значение каква е колата в мъгла най-добре е къси светлини а при нужда и допълнителни фарове за мъгла. Мисля ,че на всички е ясно че дневните светлини не са за намалена видимост, одзад нямаш никаква сигнализация.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,при тази намеса с мостче между 3и4 пин,при контакт светват и ксенона,и габарит отзад.Така ли да го разбирам?А защо при завъртане на стартер ксеноните гаснат?Между другото миналия ден,докато чаках жена ми да вземе малката от английски,колата я бях изгасил,но слушах музика вътре и след 15-на минути някъде радиото изгасна от само себе си.Ключа по спомен не беше на контакта.Мисълта ми е,дали това е нормално или да търся проблем някъдеэКолата е с оригинално Босе,ако това има значение де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без значение каква е колата в мъгла най-добре е къси светлини а при нужда и допълнителни фарове за мъгла. Мисля ,че на всички е ясно че дневните светлини не са за намалена видимост, одзад нямаш никаква сигнализация.

 

Колега, не се бъркаш с нощно време нали ? 

Тук става въпрос за дневно време, тогава за съжаление късите  светлини и тези за мъгла не са толкова ефективни колкото дълга светлина с намалена мощност, тъй като светлината им е насочена в земята. Тяхната функция е да ти осветяват пътя по който караш в тъмното. А при дневните светлини идеята е през деня да бъдеш забелязан от далече. 

Това е доказано многократно, няма две мнения по въпроса .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,при тази намеса с мостче между 3и4 пин,при контакт светват и ксенона,и габарит отзад.Така ли да го разбирам?А защо при завъртане на стартер ксеноните гаснат?Между другото миналия ден,докато чаках жена ми да вземе малката от английски,колата я бях изгасил,но слушах музика вътре и след 15-на минути някъде радиото изгасна от само себе си.Ключа по спомен не беше на контакта.Мисълта ми е,дали това е нормално или да търся проблем някъдеэКолата е с оригинално Босе,ако това има значение де :)

нормално е да изключи. Всички версии на дневни светлини не стават.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен с мостчето светваха само късите без да светва нищо друго. Музиката е нормално да гасне ако не си на контакт. Между другото и плафоните вътре като ги оставиш включени и след известно време загасват сами или пък ако заключиш колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мъгла е важно и одзад да те видя на време. Коли със светъл цвят особено, през деня в мъгла се виждат доста по късно.

Редактирано от stefan81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоя "мост" светят единствено късите. Няма габарити, нито отпред нито отзад. Не светят и бутоните по таблото. На мен ми свети само километража, може би защото така е кодиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража(табото с уредите) се кодира и може да се направи да свети цялото при контакт, да светят само стрелките или пък дисплеите)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...