Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Добре ве ясно че не моеш да го направиш сам:hilezh:

Някой да е чел,чувал дали може да се добавят само пера на волана ,че волана ми е хубав и не ми се сменя само заради това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Волана няма отвори за перата. Ако вече имаш пера, може да си сложиш хромирани, от РС, от С, каквито искаш, но нямаш ли се сменя волана. На следващото поколение май на всички са прорязани и може да се добавят, но не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/21/2018 at 17:16, moto_fan написа:

Някой да е чел,чувал дали може да се добавят само пера на волана ,че волана ми е хубав и не ми се сменя само заради това.

 

Имам един с пера за продаване (евтинко), ама е 4-лъча.

 

 

п.с. Оффф ти пък казваш, че твоя си е много хубав...

Редактирано от Petri
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте като си поръчвате възглавници! Доставкат ана волана с airbag-a ми е спряна заради отказ да го качат на самолет от пощите. Има нови по-строги регламенти и разни батерии, пиропатрони, airbags е проблем. Да си знаете...че трети месец и ще ми го донесе приятел с кола накрая след 2-3 седмици :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде това?

И ги поръчваш директно до тук ли?

Ползвай фирмите ако е от Англия/Германия, за вътрешните пратки няма проблеми, те след това ги карат по земя до тук.

Тези регламенти не са нови иначе, винаги ги е имало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.08.2018 г. at 17:16, moto_fan написа:

Добре ве ясно че не моеш да го направиш сам:hilezh:

Някой да е чел,чувал дали може да се добавят само пера на волана ,че волана ми е хубав и не ми се сменя само заради това.

Може колега, но зависи дали е предвидена тази опция за волана ти! На моя няма пера, но ако реша мога да му сложа....уточнявам трилъчев ми е волана фабричен S line...2014 ми е модела!

Редактирано от tghyre
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси 4g0907553e, дават го, че заменя горното през 2014-та., малко под 1400 лв. без отстъпка е в Порше.

Втора ръка ги има за доста по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен ново е 660евро но ми се щеше да пробвам рециклирано ако може да се намери , така поне ме посъветвах, евентоално ако има някои

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених пръскалките с тези: 

4G0955987A

4G0955988A

и мога да кажа, че паснаха и работят идеално. Няма нищо вярно в това, че пръскат ниско, напротив не са в най-горно положение, просто си искат настройка. Колата е A5 Sportback facelift.

Редактирано от HUGO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам проблем с видимостта. Все пак този тип се слага на още по-високия клас, а и в момента на впръскване чистачките тръгват, и времето в което стъклото е напръскано, и чистачката минава и го отмива е много кратъко. Не знам и на другата ми кола са такъв тип и може да го има и това, че съм свикнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скриват я за много кратко време, но омокрянето е супер. Отделно, че има две чисти струи плюс спрей-а. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, много съм харесал е тия 20ки от А8 и 255/35/20 на тях ама една снимка не мога да намеря как седят на А6...ET37, никаква идея...

 

w1507109782125251_6.jpg

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично според мен тази джанта сама по себе си не е красива и особено на 4Г въобще не отива. Тези А6ци имат толкова красиви варианти за 20ки, ти точно на тези се метна :)

 

 

Сложих копченцата, наистина излизат лесно по обяснението на Христо

61ee4c0076f138bff62d4e2c3c30d349.jpg

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...