Jump to content

Мнение за А4


Recommended Posts

Мдам, над година стой обявата според мене вече. Сигурно е готина колата, но това са бая пари. Най-добре да се види и да се прецени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магистралната полиция в NL дали са мачкали яко?

Обявата е от доста време,А4 Б7 седаните са по-малко като предлагане на пазара у нас.

Парите не са малко,има вътрешен S-line пакет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парите предполагам ще паднат. Аз я гледах, изглежда нереално запазена. В понеделник имам час в ауди. Кажете къде има записан километража и може да се провери дали не е нулиран

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари може да се вземе следващия модел от представителство на Ауди, с пълна сервизна история и в отлично състояние.... Ако ще и папата да я е карал 26 000лв. за B7 няма да е.

 

Въпреки всичко успех и ще очакваме да чуем развитието по темата. :)

 

 

Поздрави,
Иван

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11442241668380177&slink=bhjeik

По-евтина и лично според мен по-добра. Единствено забележки може да има към цвета на салона, но там е до вкус. Не я предлагам, не и знам състоянието. Просто за ориентир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е-Ауди Ексклузив!Колата е карана в България,добре е да се види.

Сега ще препоръчат пак Б8,защото Б7 е дърто вече. ;)

Всичко с времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салона на това черното е много насран. Иначе има всичко, което търся като екстри. Читаво Б8 седан аз не намирам, дори и до 30к. Просто си имам определени неща на които държа и за това.

Попринцип търся А6 от 2008г. Отзиви за това http://m.mobile.bg/details/11446807471188549

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23 000 лева свястно А4 В8 ще се намери...

Колега, би ли ми посочил едно свястно B8 с 3.0тди и почти всички екстри за 23к лева ? Цената на Б7-цата е неоправдано висока, но не мисля, че Б8 с еквивалентни екстри може да се намери по-евтино...поне засега цените не мърдат надолу, въпреки че излезна B9.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не съм споменавал с какъв двигател ще е А4 В8  за 23 000 лева и с колко екстри ще бъде, но има с 2.0 дизел мотор и 1.8 турбо доволно коли около тези пари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално цената е доста висока, но аудито няма тракане, няма тропане, няма и капка масло отдолу. В понеделник сме в ауди за да проверим километрите и така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е купена преди година, а е минала само 1000 км. Попитай за разумно обяснение на двете взаймно изключващи се твърдения. 

Отделно пише че маслото е на 500 км и е сменено през февруари 2014 г. WTF???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си б7 3.0тди за 10к и с останалите 15 я правиш в пъти по кола от тази, и пак ще си остане вечно твоя. Вариант две - взимаш 4f facelift и караш. Според мен преди да я платиш тази покарай a6

Sent from my HTC One S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...